erken gebelik belirtisinde ishal olan varmiydi

ebrulikis

Biliyorum birgun geliceksin bebegim...
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2014
821
188
Merhaba sevgili anne adaylari erken gebelik doneminde ishal ile karsilasan oldumu benim adete 1 hafta var ve suan ishal oldum asilama yaptirali da 10 hun oldu. Ve bugun ishal olmusum. Dun aksam da taze fasulye yedim sizce durum neyi gosteriyo

Merhaba sevgili anne adaylari erken gebelik doneminde ishal ile karsilasan oldumu benim adete 1 hafta var ve suan ishal oldum asilama yaptirali da 10 hun oldu. Ve bugun ishal olmusum. Dun aksam da taze fasulye yedim sizce durum neyi gosteriyo
Valla canım ben her daim ishal olan biriyim. Muz bile ishal yapıyor. Ancak ilk dönemlerde kabızdım. Herkeste farklı gösteriyor sanırım. Umarım en yakın zamanda hayırlısıyla bebeğinizin haberini alırsınız. Bol bol dinlen. İyi şanslar :)

[QUOteşekkür ediyorum cnmohrf, post: 37153362, member: 594937"]Valla canım ben her daim ishal olan biriyim. Muz bile ishal yapıyor. Ancak ilk dönemlerde kabızdım. Herkeste farklı gösteriyor sanırım. Umarım en yakın zamanda hayırlısıyla bebeğinizin haberini alırsınız. Bol bol dinlen. İyi şanslar :)[/QUOTE]
Cok tesekk

Ben olmuştum canım , hatta bu kadar erken belirti mi olur falan demiştim; ama denk gelmiş de olabilir yani bilemiyorum..

Kabızlık oluyo canım aksine ishal doğuma yakın olur. Ama ishalsin diye hamile değilsin anlamına asla gelmez.
Çok fazla takma bi de stres çok etkiliyor. Düşünmemeye çalış dicem ama elde değil biliyorum :)
Allah hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hamilesindir. Bak lohusa duası da aldın hem de emziriyorken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…