Erken gebelik belirtisi

turkann999

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
21
13
24
Merhaba arkadaşlar. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Ben 16 kasımda regl oldum. bu arada 3 ay önce evlendim. Yumurtalama günlerim 30 kasim,1-2 aralıkda olmalı (tahmin) bence 30 kasımda oldu. Çünki cok ağrım vardı ve kasıklarım inanılmaz ağrıyordu. O günlerde ilişkiye girdik. 4-5 aralıkda inanılmaz bulantım oldu ve kasıklarımda batmalar ağrılar oluyordu. Göğüsüm zaten şiş ve ağrılı . Reglima 1 hafta var dün test yapdım negatif. Ondan önceki gün sarı akıntı oldu ama koku falan yoktu. Şu anda ağrım yok ama ara ara bulatılarım oluyor ve birde sıcak basmalarım sonra üşüme geliyor böyle garip durimlar. Bunıar erken gebelik belirtisi ola bilirmi?

Merhaba arkadaşlar. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Ben 16 kasımda regl oldum. bu arada 3 ay önce evlendim. Yumurtalama günlerim 30 kasim,1-2 aralıkda olmalı (tahmin) bence 30 kasımda oldu. Çünki cok ağrım vardı ve kasıklarım inanılmaz ağrıyordu. O günlerde ilişkiye girdik. 4-5 aralıkda inanılmaz bulantım oldu ve kasıklarımda batmalar ağrılar oluyordu. Göğüsüm zaten şiş ve ağrılı . Reglima 1 hafta var dün test yapdım negatif. Ondan önceki gün sarı akıntı oldu ama koku falan yoktu. Şu anda ağrım yok ama ara ara bulatılarım oluyor ve birde sıcak basmalarım sonra üşüme geliyor böyle garip durimlar. Bunıar erken gebelik belirtisi ola bilirmi?
Bulantı vs için çok erken. Beta hcg hormonu binleri bulunca mide bulantısı yapar. Belirtilerin çoğu psikolojik. Çok erken test yapmışsınız. Varsa da çıkmaz.30 kasım yumurtlama gününüz ise 13-14 aralığı bekleyin test yapın 🙏🏼 İnşaAllah gönlünüzce olur♥️

Bulantı vs için çok erken. Beta hcg hormonu binleri bulunca mide bulantısı yapar. Belirtilerin çoğu psikolojik. Çok erken test yapmışsınız. Varsa da çıkmaz.30 kasım yumurtlama gününüz ise 13-14 aralığı bekleyin test yapın 🙏🏼 İnşaAllah gönlünüzce olur♥️
insAllah canım, ama ağzımda tuaf bir acılık hiss var. Sürekli bir şey yiyorum su falan iciyorum ki gitsin ama gitmiyor. Birde sık idrar durumu var . Belkide dedigin gibi psikolojik. Bekleyim bir az😊

insAllah canım, ama ağzımda tuaf bir acılık hiss var. Sürekli bir şey yiyorum su falan iciyorum ki gitsin ama gitmiyor. Birde sık idrar durumu var . Belkide dedigin gibi psikolojik. Bekleyim bir az😊
Olumsuz konuşuyor gibi olabilirim bana kızma lütfen ama gerçekten psikolojik. Çünkü her ay istisnasız bu belirtileri yaşadığım için artık tecrübe edindim🥲 geçen ay ağzımda acılık vardı Demir yalamış gibi bazen. Ama regl oldum tabi hiç değişmez 😁 Sık idrara çıkma durumu da kesenin büyüdükçe mesanene baskı yapmasından kaynaklanıyor. Kaldı ki şuan bebiş varsa daha minicik bir hücre ♥️ Sen en iyisi beklentini düşük tut ki çok güzel bir sürpriz olsun sana😍 inşaAllah Rabbim sana en sağlıklısını en hayırlısını nasip etsin♥️♥️♥️

Olumsuz konuşuyor gibi olabilirim bana kızma lütfen ama gerçekten psikolojik. Çünkü her ay istisnasız bu belirtileri yaşadığım için artık tecrübe edindim🥲 geçen ay ağzımda acılık vardı Demir yalamış gibi bazen. Ama regl oldum tabi hiç değişmez 😁 Sık idrara çıkma durumu da kesenin büyüdükçe mesanene baskı yapmasından kaynaklanıyor. Kaldı ki şuan bebiş varsa daha minicik bir hücre ♥️ Sen en iyisi beklentini düşük tut ki çok güzel bir sürpriz olsun sana😍 inşaAllah Rabbim sana en sağlıklısını en hayırlısını nasip etsin♥️♥️♥️
Amin canim benim insAllah sanada en hayırlısınıı nasip etsin ❤️❤️❤️

Ben de adetime 11 gün kala şiddetli kasık ve bel ağrısı, hafif hafif bulantılar yaşadım ve özellikle geceleri ter içinde kalıyordum. Sonra belirtilerim geçti sadece bel ağrım çok hareket ettikçe devam etti hala da var. Şuan adetime 3 gün var göğüslerimin içi dolu gibi hissediyorum yürürken bi ağırlık geldi 🙈 geciksin kan tahlili yapcam. Aynı belirtleri yaşayıp negatif olan da çok var… O yüzden akışına bırakmak en iyisi.

Canım sık idrar durumu sürekli su içmekten oluyor olabilir 😊çünkü henüz mesaneyle ilgili bir baskılanma yok ama bence tabi ☺️

Merhaba arkadaşlar. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Ben 16 kasımda regl oldum. bu arada 3 ay önce evlendim. Yumurtalama günlerim 30 kasim,1-2 aralıkda olmalı (tahmin) bence 30 kasımda oldu. Çünki cok ağrım vardı ve kasıklarım inanılmaz ağrıyordu. O günlerde ilişkiye girdik. 4-5 aralıkda inanılmaz bulantım oldu ve kasıklarımda batmalar ağrılar oluyordu. Göğüsüm zaten şiş ve ağrılı . Reglima 1 hafta var dün test yapdım negatif. Ondan önceki gün sarı akıntı oldu ama koku falan yoktu. Şu anda ağrım yok ama ara ara bulatılarım oluyor ve birde sıcak basmalarım sonra üşüme geliyor böyle garip durimlar. Bunıar erken gebel

Bende Kasım 16 sında adet oldum yumurtlamam 29 suna denk geldi 5 aylık evliyim önceki reglimde akıntım çok ve kokulu idi.16 Aralık reglim günüm benim de belim ağrıyor ve arada ağrılar girdi göğüste şişlik yok ucu ağrıyor WC fazla çıkıyorum rahimde adada ufak kramplar giriyor akımtım biraz oldu ama koku yok ben sanmıyorum ama bekleyelim yinede

Ben de adetime 11 gün kala şiddetli kasık ve bel ağrısı, hafif hafif bulantılar yaşadım ve özellikle geceleri ter içinde kalıyordum. Sonra belirtilerim geçti sadece bel ağrım çok hareket ettikçe devam etti hala da var. Şuan adetime 3 gün var göğüslerimin içi dolu gibi hissediyorum yürürken bi ağırlık geldi 🙈 geciksin kan tahlili yapcam. Aynı belirtleri yaşayıp negatif olan da çok var… O yüzden akışına bırakmak en iyisi.
Allah hayırlısın nasip etsin hepimize❤️🙏🏻 Mesala şu anda sol yumurtalığımda batma ve ağrı, belim de ufak ağrılar var ama sol yumurtalığımda bir az fazla ağrı var. 16 aralığı bekliyorum.

Allah hayırlısın nasip etsin hepimize❤️🙏🏻 Mesala şu anda sol yumurtalığımda batma ve ağrı, belim de ufak ağrılar var ama sol yumurtalığımda bir az fazla ağrı var. 16 aralığı bekliyorum.
Çok gazım var şuan ama içimde ve sıkıntı veriyor bir de bel ağrım. Göğüslerim şiş ve ağrıyor bir anda başladı yine bir şeyler adet olcam gibi sanki. Adetime 1 gün kaldı.

Merhaba yaşadıklarımla örnek vermek istiyorm . Gecen ay bende hamilemiyim diye sürekli sorguladm . 2. Çocugu istiyoruz ve korunmasız ilişkimz oldu . Tahmni yumurtlama ve sonrasında sürekli kasık ve bel agrım oldu midme bulandı gögsüm şişti agzımn tadı degişti sürekli idrara cıktım . Ve kendimi o kadar hamile olduguma inandırmısım ki karnım bile şişti süreklide gaz oluyordu. Adet öncesi test yaptım negatif. Adetten önce pembe ile baslayan kanamam oldu ve adet rengne dönüştü bir gn snra. Kanama bitti yinede acaba mı dedm test yaptm negatif. Sonra sag kasıgım o kadar agrıdı ki sorunmu var diye hastaneye gittm , vajinal ultrason, smear testi kan tahlilleri fln bakıldı. Ultrasonda rahim tertemizd yani bebekte yoktu sorunda yoktu. Yani kotunmayı bırakınca hormonlar bizi hamile oldugumuza inandırıyor soruncta canlı spermler iceri giriyor. Bu yüzden en güzeli korunmayı bırakıp 2 3 günde bir ilşkiyle herşeyi oluruna bırakmak. İlk çocuguma 11 ay sonra hamile kalmıştm kafya taktıgım icin bu kadar uzun sürdü artk yeter dedm ve folik asiti bile bıraktıgım ay hamile kldım . Çok kafaya takmamak her belirtiyi hamilelige baglamayıp beklentiyi düşük tutmak en güzeli. Sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin rabbim isteyen herkese

A536A68B-23D5-4F2D-8083-A638E5F13678.jpeg
CC8CBB73-8ECA-4F57-B8FA-1F89939C66BD.jpeg
Kızlaarr reglıma daha 5 gun var ama dayanamayıb test yapdım bu sabah coook hayali bir cizgi cıktı böylee bu ne demek?

X