Erken gebelik belirtileriiiii olan var mııı

sweetsugar1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
8
3
24
En son 29 haziranda ilk regl oldum 4 gün sürdü ancak temmuz 7sinde ilişki yaşadım temmuz ayında da 6 gün gecikti toplamda 34. Günüm herhangi bir regl olacak bir ağrı sızı yok test için erken mi sizce?
Hamilelik için belirtilerim var ama psikolojik olarak mı diye yormak da istemiyorum

Kasıklarda küçük batmalar ve göğüslerde aşırı hassasiyet. Bi de yorgunum. Adetiniz gecikmiş test yapın 😊

Sadece karnımda bi gariplik hissediyorum midem yanıyor 1 kere sadece bulantı yaşadım onu da ona yormak istemedim ama bugün yapacağım 😅
İlk hamileliğimde daha öğrenmeden önce midem yanıyo diye ha bire yoğurt yiyodum. Öncekinde ilk belirtim oydu bence bi yapın 😅

İlk hamileliğimde daha öğrenmeden önce midem yanıyo diye ha bire yoğurt yiyodum. Öncekinde ilk belirtim oydu bence bi yapın 😅
Yaaa hiç düşünmemiştim bakalım hayırlısı normal şartlarda 35 güne kadar normal gecikme olabiliyormuş sanırım bende pek hakim değilim ondan test yapmak istememiştim ama yapmak gerekiyormuş 😂

Yaaa hiç düşünmemiştim bakalım hayırlısı normal şartlarda 35 güne kadar normal gecikme olabiliyormuş sanırım bende pek hakim değilim ondan test yapmak istememiştim ama yapmak gerekiyormuş 😂
Normal düzeninizde gecikme yoksa, bu sizin için farklıysa yapın tabi

Acaba kasık batmalar tek taraflı mıydı? Bat yarın ama1 haftadır sol kasığımda ciddi ağrı oldu şimdi sağ sol gidip geliyor.
Tekte olabilir iki taraflıda olabilir. Şu an yeni bi hamileliğimin başındayım ara ara kasık ağrılarım oluyor bazen tek taraflı bazen aynı anda. Bütün hamilelik sürecinde de devam eder bi küçük ağrı batmalar

Tekte olabilir iki taraflıda olabilir. Şu an yeni bi hamileliğimin başındayım ara ara kasık ağrılarım oluyor bazen tek taraflı bazen aynı anda. Bütün hamilelik sürecinde de devam eder bi küçük ağrı batmalar
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🥰 Testler beni hep yanıltığı için test yapmak istemiyorum ne olduğunu öğrenmek için adetin birkaç gün gecikmesini bekleyeceğim mecburen

Gecikmeyi bekleyeceğim sanırım daha garanti olsun 🥲 erken öğrenip bir de beta artacak mı diye dertlenmek istemem çok stres yapıyorum 🥲
İlk hamileliğimde o gaflete düşmüştüm. İlk 3 ay hiç hoş değildi. Şimdi ondan da erken öğrendim ama artık tecrübe ettiğinden sakin kalabiliyorum

X