Erken gebelik belirtileri nelerdir

En azindan aklinizda dusunce kalmaz yapin isterseniz ben adet gunu biraz dusununce hepsi birlesince test yapmaya karar vermistim ve pozitifdi ama gecen hafta bebegim 8 haftalik gelisti ama kalbi durmus dun biraz lekelenme oldu hala bi dusuk belirtim yok cuma tekrar kontrol edecekler belki kurtajla alirlar 🥺
Dün yaptım negatif di ama hala adet olmadım senin içinde çok üzüldüm 😔 birşey daha sormak istiyorum bu dediğim akıntı şekli kokusuz kaşıntı felan olmadan sadece normal akıntı gibi peynirimsi gibi olan akıntı gebelik belirtileri arasında yer aliyrmi

Dün yaptım negatif di ama hala adet olmadım senin içinde çok üzüldüm 😔 birşey daha sormak istiyorum bu dediğim akıntı şekli kokusuz kaşıntı felan olmadan sadece normal akıntı gibi peynirimsi gibi olan akıntı gebelik belirtileri arasında yer aliyrmi
O bende ilk baslarda degilde 5 6 haftalarda olmustu sabahlari oluyordu , insaAllah hayirli sonuclar alirsiniz

Yaa canım bunlarin hepsi bende var . Bugün yumurtlamanın onuncu günü ve adet olucam sanki. Çok belim ağrıyor sanki adet oldum olucam. Göğüslerim acıyor. Belim kopacak gibi sanki. Kasıklarıma da iğne batıyor. Hiç umudum yok çünkü adet belirtilerim de aynı benim
Sonuç nedir ben de aynı durumdayım şu an merak ettim

merhaba ben birazerken gebelik belirtilerinden bahsetmek istiyorum hatırladığım kadarıyla yumurtlamadan sonra tek taraflı kasık agrısı iğne batar gibi göğüs hassasiyeti koku hassasiyeti kirpik dipleri kaşınması benim belirtilerim bunlardı rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin 🌸

Yaşamadığım gebelik belirtisi kalmadı 3 yılda. Bir türlü hamile kalamadım, o kadar umutsuzum ki oturduğum sandalye bile hamile kalır ben kalamam. Hiç olmayacakmış hissi kalbimi sıkıştırıyor... Umutlu olduğum, takmadığım dönemlerde oldu ama yok yok olmuyor...

merhaba ben birazerken gebelik belirtilerinden bahsetmek istiyorum hatırladığım kadarıyla yumurtlamadan sonra tek taraflı kasık agrısı iğne batar gibi göğüs hassasiyeti koku hassasiyeti kirpik dipleri kaşınması benim belirtilerim bunlardı rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin 🌸
Yumurtlamadan kaç gün sonra oldu acaba kasık agrinız. Benim de dün çatlama oldu değerlendirdim bugün sağ kasığımda ağrı var rahatsız edici şekilde

Merhaba reglime 9 gün var yumurtlama dönemini değerlendirdik. Sizce ne zaman test yapayım. İkinci çocuğu istiyoruz inşallah. Ben kızımda ki belirtileri hatırlamıyorum desem😇🫶Şuan 5 yaşında da. Yardımcı olabilirseniz sevinirim 🫶🌸💜
#erkengebelik
Benim adetime bir kaç gün kala çok sık idrara çıkma ve böbrek ağrısı oldu o kadar

Merhaba reglime 9 gün var yumurtlama dönemini değerlendirdik. Sizce ne zaman test yapayım. İkinci çocuğu istiyoruz inşallah. Ben kızımda ki belirtileri hatırlamıyorum desem😇🫶Şuan 5 yaşında da. Yardımcı olabilirseniz sevinirim 🫶🌸💜
#erkengebelik
Ben 5 gün kala kan verdim negatif ti şimdi 2 gün kaldı evde test yaptım atıyorum hemen ama kan vermedim var mı yokmu bilmiyorum ön bilgi olsun diye size söyledim

Bu fotolar

Eklentiler

• IMG_9308.jpeg
    IMG_9308.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9308.jpeg
    IMG_9308.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 16
  • 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 17
Teşekkürler canım benim yanı korunuyordum aslında 6 aydır bu ay sadece yumurtlama zamanı ilişki yaşamadım öyle bı korunma oldu ama demekkki o zaman yumurtlama zamanım değilmiş 😂
Gonlunuzden gecen ne ise o olsun ama büyük ihtimalle pozitif 😋 bazen yumurtlama da degisiyor sanirim

X