Erken döllenme olursa ne zaman belli olur?

ahsenduhaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
133
35
30
Erken döllenme olursa ilişkiden ne zaman sonra gebelik belli olur kızlar acil cevap istiyorum böyle bisey olabiliyor mu yani ilişkiden 12. 14. Gün hamile olduğunu öğrenen oldu mu?

benim bebişim erken döllenme. reglimin ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. ilişkiden 16 gün sonra 300le öğrendim hamile olduğumu. yani ilişkiden 12 gün sonra falan test yapsam yine öğrenirdim. ama ben 16.gün gebelikten süphelenmeye başlamıştım belirtiler vs yoğunlaşınca. reglime de 4 gün vardı öğrendiğimde 🥰

benim bebişim erken döllenme. reglimin ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. ilişkiden 16 gün sonra 300le öğrendim hamile olduğumu. yani ilişkiden 12 gün sonra falan test yapsam yine öğrenirdim. ama ben 16.gün gebelikten süphelenmeye başlamıştım belirtiler vs yoğunlaşınca. reglime de 4 gün vardı öğrendiğimde 🥰
Suan 11. Günümdeyim canım adetin ertesi günü korunmasız ilişkiye başladık sol kasık ağrısı goguslerde damar belirginlesmelerim var olabilir mi acaba

Suan 11. Günümdeyim canım adetin ertesi günü korunmasız ilişkiye başladık sol kasık ağrısı goguslerde damar belirginlesmelerim var olabilir mi acaba
bende kasık ağrısı, kasıkta batma ve göğüs ucu ağrısı vardı. reglden 1 hafta önce yani ilişkiden 12 gün sonra başlamıştı ilk belirtilerim. bende göğüste damarlar 6.-7.haftada çıkmaya başladı. ama tabii ki herkeste aynı zamanda olmuyor 🥰 bence biraz daha bekleyip test yapın 🥰 regle ne kadar yakın olursanız doğruşuk oranı o kadar yükselir sonucta

Ama canım benim ilk gebeligim de normal adet gördüm diğer adetim gecikmesinin 2. Günün test yaptım direk çift çizgi çıktı ertesi gün kan verdim beta 6 bin çıktı keseyim de gördüm
Erken döllenme her zaman rastlanan bir durum değil ben genel anlamda konuştum umarım eğer istiyorsanız gebelik olmuştur

bende kasık ağrısı, kasıkta batma ve göğüs ucu ağrısı vardı. reglden 1 hafta önce yani ilişkiden 12 gün sonra başlamıştı ilk belirtilerim. bende göğüste damarlar 6.-7.haftada çıkmaya başladı. ama tabii ki herkeste aynı zamanda olmuyor 🥰 bence biraz daha bekleyip test yapın 🥰 regle ne kadar yakın olursanız doğruşuk oranı o kadar yükselir sonucta
Reglim 28 canım pazartesi 14..Gün yapsam mı acaba aldım erken gebelik testi çıkar mi diye cok merak ediyorum

Erken döllenme her zaman rastlanan bir durum değil ben genel anlamda konuştum umarım eğer istiyorsanız gebelik olmuştur
Evet hatta canım o zaman yeni evliydik bebek düşünüyorduk her ay test yapıyordum acaba var mi diye olsaydı adetime yakın çıkardı değil mi kimisi üstüne görme diyor ama üstüne görme olsa yaptığım testlerde çıkardı adet oldun 3 4 gün umudu kesmiştim o ay

Evet hatta canım o zaman yeni evliydik bebek düşünüyorduk her ay test yapıyordum acaba var mi diye olsaydı adetime yakın çıkardı değil mi kimisi üstüne görme diyor ama üstüne görme olsa yaptığım testlerde çıkardı adet oldun 3 4 gün umudu kesmiştim o ay
Belki de stres ya da dış faktörler ya da geçirdiğin bir hastalık yüzünden böyle olmuştur

zaten gebelik varsa ilişkiden 14 gün sonra çıkması gerekiyor. bence yapın, ne kaybedersiniz 🙄😂
Kesinlikle pazartesi olsun yapacağım inşallah sağlık ocağına da randevu aldm kan vereceğim ne kaybedebiliriz ki Rabbim isteyen herkese nasip etsin 5 yıl aradan sora düşünmeye başladım ve o kadar unutmuşum ki o zaman ki hamilelik belirtilerimi suan sıfırdan başlıyor gibiyim🥲

Kesinlikle pazartesi olsun yapacağım inşallah sağlık ocağına da randevu aldm kan vereceğim ne kaybedebiliriz ki Rabbim isteyen herkese nasip etsin 5 yıl aradan sora düşünmeye başladım ve o kadar unutmuşum ki o zaman ki hamilelik belirtilerimi suan sıfırdan başlıyor gibiyim🥲
inşallah güzel haberler alırsınız 🥰

Erken döllenme olursa ilişkiden ne zaman sonra gebelik belli olur kızlar acil cevap istiyorum böyle bisey olabiliyor mu yani ilişkiden 12. 14. Gün hamile olduğunu öğrenen oldu mu?
Ben 12 gun sonra ogrendim 38 di bugun 116 oldu ama ebe hala kesin hamilesin diyemem diyor

Ben 10.gün 288'le öğrendim, 7-8 gibi de öğrenirmişim demek ki
Cidden mi kuzum ya peki belirtilerin neler ben ilişkiden 1 hafta sonra kasık ağrısı oldu bi gün boyunca sol kasık daha sonra akıntı bi geldi gitti burdan gogus damar belirginlesmesi yazıyordu 3 gündür bakıyorum belirhinlesiyor olabilir mi acaba pazartesi 14. Gün olcak

İlk idrarda mi ogrendin canım bence sen kadın doğuma git
Yok adete uc gun kala kaset test yapdim on dakka icinde hafif silik belirdi gun icinde yapmisdim emin olmak icin ertesi sabah ilk idrarda yapdim onda da silik cikdi ama net belliydi sonra kan verdim kadindoguma degerim yukselsin gidicem suan gitsemde kese gorunmez

İlk idrarda mi ogrendin canım bence sen kadın doğuma git
İlk ikisi uc gun kala normal idrar sonuncusu ikigun kala ilk idrarla cikdi ama test cihazi farkediyor days comfort en sonuncusu

Eklentiler

• IMG_5722.jpeg
    IMG_5722.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 14
X