ERKEN DOĞUM

BurcinZ

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
34
7
21
Kızlar merhaba ben şuanda 30+4 haftalık hamileyim 25. Haftadan beri rahim ağzı kısalığından dolayı erken doğum riskim var ama artık rahim ağzı iyice kısalmış (serklaj yapılmadı bu arada) çok korkuyorum bu haftalarda 36. haftadan önce doğum yapan anneler tecrübelerinizi paylaşırmısınız🥺🩷

Kızlar merhaba ben şuanda 30+4 haftalık hamileyim 25. Haftadan beri rahim ağzı kısalığından dolayı erken doğum riskim var ama artık rahim ağzı iyice kısalmış (serklaj yapılmadı bu arada) çok korkuyorum bu haftalarda 36. haftadan önce doğum yapan anneler tecrübelerinizi paylaşırmısınız🥺🩷
36+2 de doğuma alındım. 6 gün yoğun bakımdan sonra da kızıma kavuştum. Çok geçmiş olsun insAllah sen de bebeğinde sağlıkli günler görürsünüz. Benimde 26. Haftada doğum kanalına girdi ve bir daha da çıkmadı oradan kasılmalar başladı suyum çok geliyordu zordu gerçekten ama 36+2 ye kadar tutabildik 1 cm açılma ile sezaryene alındım. Lütfen günlerini uzanarak geçir ve asla tuvalet sırasında ıkınayım deme. Doktorum sürekli söylerdi bunu durumunu bildir merak ettim seni bebeğini

Merhabalar bende 26 haftalık gebeyim. Rahim ağzı alttan 24mm öilçüldü. Endol fitil verildi. 3gün sonra kontrolüm var. Size nasıl bir tedavi uygulandı rahim ağzınız kaç mm den 30 . Haftaya gelebildiniz. Bi de günlük yaşantımıza devam ettiniz mi? Böyle güzel örneklere ihtiyacım var. Sanırım bende 30. Haftaya gelince ilk derin ohh diyişimi çekicem. İnşallah 6 hafta daha dayanabilirsin.

X