Erken doğum

turizm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
15
1
25
Herkese merhaba arkadaşlar 32+2 erken doğum yaptım bebeğim 1940 gram ve 43 cm şuan küvözde solunum cihazı takılı sizce küvezde ne kadar kalır onu çok özlüyorum başına böyle bir şey gelen var mı

Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda çıkar ve sağlıkla kavuşursunuz evladiniza ama bunun cevabını burda bulmanız imkansız. Bebeğin ciğer ve diğer organ gelişimine göre takip edilir uygun zamanda çıkarılır. Zor ama sabırlı olmanız gereken bir süreç. Bu onun iyiliği için.

Ciğerlerinde balgam var onu çekiyorlar geldiğine göre bir tık daha iyi dedi ama yine de korkuyorum solunum cihazı olmadan nefes alamıyor ya bir şey olur diye düşünmeden yapamıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar 32+2 erken doğum yaptım bebeğim 1940 gram ve 43 cm şuan küvözde solunum cihazı takılı sizce küvezde ne kadar kalır onu çok özlüyorum başına böyle bir şey gelen var mı
Merhaba öncelikle doğumunuz hayırlı olsun, geçen martta ; 32+3 2200 g bir oğlum oldu. Doğum yapmadan birkaç gün önce ciğer geliştirici iğneler yapılmıştı bana. Doğum sonrası solunum sıkıntısı çekmedik 10 gün kuvozde kaldı. Kilo 2000 g üstünde olması solunum sorunu olmaması bunda etkendi. Ne kadar kalır bilemeyiz siz bolca süt sağmaya odaklanın oraya süt götürün güzelce beslensin. Korkmayın kısa zamanda inşallah sağlıkla evine dönecek. 🙏🏻

Merhaba öncelikle doğumunuz hayırlı olsun, geçen martta ; 32+3 2200 g bir oğlum oldu. Doğum yapmadan birkaç gün önce ciğer geliştirici iğneler yapılmıştı bana. Doğum sonrası solunum sıkıntısı çekmedik 10 gün kuvozde kaldı. Kilo 2000 g üstünde olması solunum sorunu olmaması bunda etkendi. Ne kadar kalır bilemeyiz siz bolca süt sağmaya odaklanın oraya süt götürün güzelce beslensin. Korkmayın kısa zamanda inşallah sağlıkla evine dönecek. 🙏🏻
Korkuyorum ona bir şey olacak diye 😔

Allah’ın izniyle hayırlısıyla hiçbir şey olmayacak hangi hastanede suan? Korkmayın sütünüz geldiyse ona ulaştırın bu çok önemli
Mersin’de özel hastanede doktoru falan çok iyi ama ne bileyim ciğerlerinde balgam olması beni çok korkutuyor

34+4 de doğum yaptım suyum sızıntı şeklinde gelmiş ve bitmiş doğum yarıyı geçmiş vaziyette hastaneye gittim
2150 gram doğdu kızım ödem gidince 1900 grama düştü küveze girmedi
Prematüre bebekler daha hızlı toparlıyorlar hiç korkmayın inşallah iyileşecek ❤️

Hayirli olsun uzun ve guzel omru olsun. Sen soyle dusun orda ne kadar kalirsa o onun iyiligi icin

34+4 de doğum yaptım suyum sızıntı şeklinde gelmiş ve bitmiş doğum yarıyı geçmiş vaziyette hastaneye gittim
2150 gram doğdu kızım ödem gidince 1900 grama düştü küveze girmedi
Prematüre bebekler daha hızlı toparlıyorlar hiç korkmayın inşallah iyileşecek ❤️
İnşallah teşekkür ederim

X