Erken Doğum Yapan Arkadaşımız ve Bebekleri İçin Dua

Ayazımi kaybettik dua eden herkesten Allah razı olsun.Allah Ateşime ömür versin inşallah.o hala küvözde

Ayazımi kaybettik dua eden herkesten Allah razı olsun.Allah Ateşime ömür versin inşallah.o hala küvözde
Her bildirime korkarak baktım, Rabbim Ayazı'ınıza acı çektirmesin, hepiniz için hayırlı olanı nasip etsin diye dua ettik, Bizim şer bildiklerimizde hayır var. Allah Diğer evladını size bağışlasın, sana ve eşine iman gücü nasip inşallah

Canım basın sağolsun Allah Ateşine sağlık uzun ömür versin inşallah.nedesem az nedesem eksik.Allah cok buyuk herşeyin hayırlısını versin inşallah.inşallah hayırlısıyla Ateşini kucagına sağlıkla al en kısa xamanda.

Kızlar ben 70 okudum.Tam size yazacaktım Ayaz bebeğin haberini okudum.ama bırakmayalım devam edelim duaya inşallah Allah Ateş bebeğe uzun ömür versin sağlıkla ailesine kavussun.Allah Ateş bebeği ve hepimizin bebeklerini korusun inşallah.Sağlıkla hayırlısıyla kavusalım hepimiz bebeklerimize.

130 Okudum Kalan 650

Rabbim sabirlar versin insallah .Kalan bebek saglikla atlatir bu sureci insallah .
Ates bebek icin okumaya devam ediyoruz .
50 aldim kalan 600

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…