Erken doğum sonrası testler..

balbocegi34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
5.224
2.847
40
Merhaba kızlar ;2 mayısta erken doğum yaptım ve 1 aylık bebeğimi kaybettim. dün ve buğün hafif kanamalarım vardı.doktora gittim test yaptırdım
sonuçlardan pek anlamıyorum bakarmısınız?
TSH 1,31
LH 1,89
FSH 2,41
ESTRADİOL 126

Merhaba kızlar ;2 mayısta erken doğum yaptım ve 1 aylık bebeğimi kaybettim. dün ve buğün hafif kanamalarım vardı.doktora gittim test yaptırdım
sonuçlardan pek anlamıyorum bakarmısınız?
TSH 1,31
LH 1,89
FSH 2,41
ESTRADİOL 126
Başın sağolsun bende geçen sene 5 mayısta erken doğum yapıp 1 aylık bebeğimi kaybettim. Allah gönlünü ferahlatsın testleri bilmiyorum

Tesekkür ederim evet cok yeni hamileyim tüp bebek yarın test günüm Allaha dua ediyorum bu sefer haftasını doldurup sağlıcakla afiyetle gelsin diye amin. Senşnde olur inşaAllah istediğin an normal zamanında doğarak Amin 🤲🏻 kaç haftalık doğdu
allah gönlüne versin canım ,sağlıcakla al inşallah 28 haftalık senin

ama biz mutlu değiliz:KK43:
Evet ama bu imtihanımız Allah böyle uygun gördü bunu yaşadık zaten bişeyleri geri döndüremeyiz yırtınsakta bisey elde edemeyiz en güzeli Rabbime tevekkül edip afiyet istemek. Eğer kul isyan etmemişse öyle büyük sevapları varki cok zor seni cok iyi anlıyorum bak ben şuan Rabbim nasip ederse hamileyim ama o bebeğimin yeride ayrı unutursun diyenler oldu etrafımda o bençm cocuğum ne demek unutursun her evladın yeri başkadır derdim..hep kalbimizde olacaklar annesi ama sen yeniden ayağa kalkıp evladının kardeşini sağlıcakla kucaklayacaksın 🤲🏻❤️

haklısın canım çok zor geldi bebeğim,3 kere tüp bebek yaptım 3 de düştü:bu kendiliğinbden oldu dedim.allahım almaz bunuda dedim ama aldı.tabiki o derse o olur ama bazen sitem ediyorum koca dünyaya benim oğlumumu sığdıramadın diye:KK43:

X