Erken cinsiyet tahmini olurmu

eylum123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
4
1
29
O kadar meraklıyım ki cinsiyet ini merak ediyorum 8 haftalık ultrason la tahmin edebilen varmı şu merakimi giderin lutfenn

Eklentiler

• Screenshot_20241015-192520.png
    Screenshot_20241015-192520.png
    305,1 KB · Görüntüleme: 12
O kadar meraklıyım ki cinsiyet ini merak ediyorum 8 haftalık ultrason la tahmin edebilen varmı şu merakimi giderin lutfenn
Minnoş ya rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı olsunda cinsiyeti ne olursa olsun🙏 🙏 🧿 hamilelerin duası tutarmis bana da dua et inşallah birgün bende bu duyguyu yaşarım bana ve isteyen herkese nasip etsin

Minnoş ya rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı olsunda cinsiyeti ne olursa olsun🙏 🙏 🧿 hamilelerin duası tutarmis bana da dua et inşallah birgün bende bu duyguyu yaşarım bana ve isteyen herkese nasip etsin
Amin canım rabbim isteyen herkese tattirsin bu duyguyu benim 2 . Bu bir kızım var 3 yaşında bunuda oğlan istiyorum ikisinide tatmak istiyorum o kadar merak ediyorum ki Rabbim gönlümüze versin inşallah hepimizin

Bebeğin cinsiyeti yok şu an, tahminler sadece sallamasyon ama kız dicem
Rabbim hayırlısını versin oğlan çok istiyorum 1 kızım var 3 yaşında birde oğlum olsun istiyorum ikisinide tatmak istiyorum hayırlısı inşallah . Ramzi teorisine göre mi tahmin ettiniz

Rabbim hayırlısını versin oğlan çok istiyorum 1 kızım var 3 yaşında birde oğlum olsun istiyorum ikisinide tatmak istiyorum hayırlısı inşallah . Ramzi teorisine göre mi tahmin ettiniz
Ramzi mamzi hikaye ya doğruluk payı çok düşük. En başarılısı nub, ona da erken zaten biliyosunuzdur. İçime doğan diyelim :))

Ramzi mamzi hikaye ya doğruluk payı çok düşük. En başarılısı nub, ona da erken zaten biliyosunuzdur. İçime doğan diyelim :)
Nub için tekrardan aticam . Ramzi teorisinde kız göründü öle söylediler bende tüm teorileri denedim maya takviminde erkek çin takviminde erkek yüzük testinde erkek . Lakin ramzide kız 😁 bide Yıldız namemdenkiz artık şaşırdım bende hepsini deneyince 😁😁😁😁

Amin canım rabbim isteyen herkese tattirsin bu duyguyu benim 2 . Bu bir kızım var 3 yaşında bunuda oğlan istiyorum ikisinide tatmak istiyorum o kadar merak ediyorum ki Rabbim gönlümüze versin inşallah hepimizin
Amin canım benim seninde gönlünden geçen tüm güzellikler seninle olsun

X