erkekler:sıfır beden mi...aslaaa

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
39
Neredeyse son zamanların en çok tartışılan konularından olan ‘sıfır beden’e sonunda erkeklerden de yorum geldi.
Mankenler başta olmak üzere birçok kadının uğruna hasta olmayı bile göze aldığı ‘sıfır beden’ çabaları nihayetsiz kalacağa benziyor. İtalyan Grazia Dergisi, 4 bin kadın ve erkekle anket yaptı.

İşte anket sonuçları:

• Her 10 erkekten 9'u sıfır beden yerine normal ölçüde birisiyle çıkmayı tercih ediyor.

• 10 erkekten 6'sı sıfır beden bir kadınla dışarıya çıktığı zaman kendini rahat hissetmiyor.

• Erkekler kadınının çekiciliğini değerlendirirken görünüş kadar kişiliğe de önem veriyor. Erkeklerin yüzde 78'si mükemmel vücuda sahip olan bir kadın yerine güleç yüzlü ve kişiliği güçlü birisini tercih ediyor.

• Kadınların yüzde 60'ı, erkeklerin de yüzde 62'si mükemmel görünen biriyle dışarı çıkmak istemiyor.

• 10 erkekten 7'si çapkın bir kadınla evlenmeyi tercih etmiyor. Ayrıca, yüzde 75'i eşinin güzel yemek yapmasını istiyor.

• Kadınların yüzde 52'si sevgililerinin seksüel sorunlarını umursamadığını söyledi.

lülülülülülü

bunların hiçbirisine inanmıyorum ben...erkekler için kadının şekli şemali önemlimi allah aşkına..gizli olsun heyecan verir..e birde kadın olsun nasıl olursa olsun iştee

bunların hiçbirisine inanmıyorum ben...erkekler için kadının şekli şemali önemlimi allah aşkına..gizli olsun heyecan verir..e birde kadın olsun nasıl olursa olsun iştee

kadın olsun nasıl olursa olsun kısmına katılmıyorum bakımsızları isteyecekleri sanmıyorum gerçi neler var da...CADIARZU

Ben olaya farklı yaklaşayım.
Evet bence de erkekler sıfır beden kadınlardan hoşlanmıyorlar.
Ama sebebi, balık etli bayanları tercih ediyor olmaları.
Bilirsiniz bu meyanda deyimler bile vardır yani söylemeyim şimdi.:icecream:

O ne bacım öyle kopacak gibi hatunlar:)Kadın dediğin ele avuca gelmeli yaa...

0 beden ile bazı insanlara zayıf gelenleri karıştırmamak gerekiyor.Sokağa çıktığımda 0 beden bayanlar görmüyorum.Mankenlere baktığımızda 0 beden denilecek bi manken yok ülkemizde.Erkekler manken gibi kızlarla arkadaşlık kurmaya bayılıyor.Ben uzun boylu,ince bayanları beğeniyorum.Manken gibi derler ya...:dilcikar:

yahuu nediyonuz bacım yav ben 1 75 boy ve 48 kiloyum kot bedenim 29 ama sevgilimin bundan şikayeti yokkkkk :) :) :) bacılar kardeşler ablalar yapmayın yahu yüreğimemi indircenizzz ozaman ben yiyimmm kilo alim şöle 55 kilo olim :)==

genelde bu konuya balık etliler yorum yazmış anlaşılan :roflol:
ben 34bedenim kocam bayılıyor ve balık etlilerden hoşlanmıyor
bence her insan ayrı renk genelleme yapmamak lazım

Anacım o nası oluyofisfisfisBenim boy 170 kilo 55 kot bedenim 27 :sm_confused:
Alla alla...
Ayrıca bence de 0 beden ii diil ya hakkaten kemik torbasına benziyo onlar...Dokunsan kırılacak gibi hepsia.s

valla canım daha geçen gün kot aldım okadar bedenlerin arasından 29 beden oldu çocuk ara ara tevaf etti mağzayı :)) belkide kalıptan dolayıdır ama 1 75 boy ve 48 kiloyum :)) yok yok ben bi 55 olim :))

KK'da 0 beden doluymus haberımız yokmus
arkadaslar sıfır benden 34 beden altıdır ve bir hastalıktır, tedavı edılmesı gerekır.

ben bilmem o kadarını.bedenim 34
ama erkekler balık etlilerden hoşlanır derseniz size fatih ürekten hadi şarkısını istiyim :roflol:

İnsan sağlıklı olduktan sonra 34,36,38....beden olsun...Herkesin beğenisi farklıdır.Önemli olan çamur atmadan yorum yapmak.Erkekler yok şu boyda ,yok şu kiloda,yok şöyle ,yok böyle bi kız diye seçenekleri sıralıyor.Yok 0 beden beğenmem,yok şişman beğenmem...Peki bu erkekler çok mu güzel?Hepsi dökme güzeli mi?klava: Bu arada 36 bedenim,çok da memnunum doğrusu.

ben de 1.60 boy 44 kiloydum bi zamanlar.ve hiç bşy yakışmıyodu.şimdi 51 kiloyum etek vs cok güzel duruo.ne o öle bir avuç popo...hiç hoş diil.

valla bende 170 /52
kendimide çoooooookkkk beğeniyorum:)
erkekler zayıf olursun beğenmezler ZAYIF ÇÖP GİBİ DERLER , kilolu olursun ne o kilolar derler:)
bunlarıda çalıştığım şirketten biliyorum 300 erkek var :) kızlar bunların hepsi aynı :)
kendilerine bi baksalar keşke:)
kıllı mıllı kollarına bakmazlar,ilerde kel olcaz diye düşünmezler, göbek olsa kas derler :)
hiç takılmayın böyle şeylere:) siz kendinizi beğeniyormusunuz? evetse olay bitmiştir o zaman.

BEĞENMEYEN ALMASIN :)

Evet ya nie hep biz güzel olmak zorundayız da erkekler "çirkin olsa da karizma" olup tercih ediliyolar?
İsyan ediyorum onlar da biraz baksın aynaya:)

yok yaa erkeklerin hiç işi yokta eski inanclara göre hele cinsellikte hareket ediceklkerini kesinlikle düşünmüyorum ondan için kendi düşünceleri önemlidir bu konuda kesinlikle inanabilirsiniz nerdenmi biliyorum hımm şeyy naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…