Erkekler serçe kuşuna benzer :)..Nasıl mı işte burada...

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
Erkekler serçe kuşuna benzer:

Erkekler serçe kuşuna benzer..Erkeği eğer serbest bırakırsan uçar gider..Çok sıkarsan avcunun içinde nefes nefese kalır ve ölür.

Erkeği önce alacaksın avcunun içine, kanatlarını yana salacaksın.Yukarı aşağı sallayacaksın..Böylece o kendisini uçuyor gibi hissedecek (özgür olduğunu sanacak) , diğer taraftan avcunuzun içinde olacak..:Roflol:

Nasıl ama..Süpper taktik değil mi? Aranızda uygulayanlar var mı?Hadi bayanlar döktürün? Siz erkeğinizi nasıl bu konuda idare ediyorsunuz? Ben erkekleri serçe kuşuna benzettim, ya sizce neye benziyorlar? :smiley-cool:

• Konu Sahibi EU3
serce kuşu ama benim ki kafeste yerimseniben
belirli yerlere gidebilir ama sinirlarinin dişina çikamaz klava:

• Konu Sahibi EU3
ranıp süper ya ipleri eline aldın demek...oh oh..

• Konu Sahibi EU3
pi poha benzemirler tatlicadiarzu

• Konu Sahibi EU3
serçe merçe vazgeçtim evet sonuca vardık sonunda
Tebrik ederim ecenazzz en doğru cvp senden geldi bi poha benzemiyorlar :)

ECENAZZZ a alkışşşşşşşşşşşşşş :)

valla fazla uçmasına müsade etmem kanatlarını koparır tüylerini yolarım onun :))))))))))))))))))))

serce kadar degerli olsalar bari pehh nerdeeee en azından sercenin sesi güzel bunlar konussa camlar iniyor asagı karga kılıklılar klava:

bence de serçeye benziyorlar.. kadınlar daha dayanıklı daha sabırlı daha sadık daha daha daha ... her iyi şey kadınlarda daha fazla

ANAM ANAM DEYiM BEN SİZE...
BU NE KİN YAHU tatlicadiarzu

KIZACAKSINIZ AMA,
ERKEKLER BİZİM GÖSTEREMEDİĞİMİZ DİĞER YANIMIZA BENZERLER.
BiZDE EKSİK OLAN ONDA FAZLA, ONDA EKSİK OLAN DA BİZDE....

BU ARADA O BENİM BALIĞIM.
BENİM KARA SULARIMDA TATLI TATLI YÜZER...
BAŞKA KARA SULARINA GİRMEYE KALKARSA, TAKARIM OLTAYI...
KÜÇÜCÜK KOVADA YAŞAMAYA ÇALIŞIR.

Heros çok haklısın..Bir kaç erkek arkadaşımla konuştum geçenlerde "kadınları anlayamadıklarını ve genellikle konuştukları zaman çok ağır laflar ettiğini söylediler.." vay be dedim biz neymişiz.

Bide çok komik bir soru sordum.."siz aşık olabiliyor musunuz?"

Sanki bana kimse aşık olmamış ve ben bunu hiç görmemişim gibi..
Bana olmazlarmış gibi geliyor artık..Sanki çok duygusuzmuşlar gibi geliyor...

aaa kizlar niye böyle ümitsizliğe kapılıyorsunuz ki Kötü Kazen
Kadinlar istese erkekleri parmaginin ucunda oynatir,
Kurallar çok basit,çizgiyi çizin ve çizginin dışına çıktığı zaman olacaklari laf aralarinda söyleyin.. yerimseniben

Ben öyle yapiyorum çokta rahatim :icecream:

arkadaşlar yorumuma yorumlarınız için tşkler ama haksızmıyım sizce?? tatlicadiarzu

valla ben iyi halindeyken içimi öyle bir döküyorum ki ohhh bir rahatlıyorum ki sormayın.o mesajı alıyor. hele bir yamuk yapsın başka diyarlara uçsun sapanla indiririm aşağı Kötü Kazen

çok hoşsun canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…