erkekler neden küfür eder

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
erkekler neden herşeye küfür ederki bu onların rahatlama biçimimi özellikle araba kullanan erkekler dillerinden küfürü düşürmüyorlar
bu sabah minibüste işe gelirken şöförün diğer arabaya bi küfür edişi varki sormayın şaştım kaldım.utandım kendimden.
evet bu erkekler neden dillerini tutamıyorlar sizce:uhm::uhm::uhm:

Kız bazen bende iyice cileden cıkınca direk dalınca küfüre bir rahatlıyomkitatlicadiarzu
sankim anamdan yeni doğmuş gibi oluyommmmsırnaşık şey istersen dene gel seni kızdırımmmmkafamçokkarıştı

Tabiki ayıp hatta bende dediğin gibi utanıyorum ama sahip olamıyolar işte dillerine ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR derler ya onlarınkide o hesap:mymeka:

nan valla utanarak buna benzer şeyler yazcaktım :Roflol::Roflol:
kafam bozuldu mu beni tutabilene aşkolsun :icecream:
tabi öyle erkeklerin ettiği türden transparan küfürler etmem ama çok pis haşlarım töbeler olsun tatlicadiarzu

kızlar adam resmen ordan oraya koydu ters döndürdü çevirdi evirdi anaaaaaaam sapık herif

rahatlatıyor insanı küfür etmek, malesef bende kızınca ağzımı bozabiliyorum

valla benim eşimdende hiç küfür duymam,yani erkeği kadını yok bunun isteseler etmezler.bazen maç seyrederken duyarım ama yanımda kolay kolay etmez.bende çok sinirlenirsem kacıverir agzımdan işte:)yağmurr:1no2:

yazaydında göreydin eliyin tersini:smiley-cool:

Aman kafan bozukken girme KK'ya yosa ne seni nede siteyi dopluyabilirizzzsırnaşık şeysırnaşık şey

Genlerinden kaynaklanan birsey bu.sırnaşık şey
Küfürsüz bir gün, erkekler icin bosuna gecmis bir gün gibilaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…