Selülit Erkekler eşlerindeki selüliti ne kadar problem ediyor?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Alow

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
13
0
Merhaba arkadaşlar :) son zamanlarda selülit problemini oldukça kafama takmış bulunuyorum. Biz kadınlar kendimizi iyi hissetmek için spor yapıyoruz ya da selülitleri yok etmek için kozmetiğe o kadar para bayılıyoruz ama merak ediyorum erkekler gerçekten selülitleri bizim kadar önemsiyorlar mı? Ya da ilişkide bu ne kadar problem oluyor? Özellikle evli bayanların görüşlerini bekliyorum :))

erkek görmek isterse selüliti de görür, kiloyu da, dip boyasını da çıkan bıyıklarını da tıpkı kadınların da onların göbeklerini, kokan ayaklarını vs gördükleri gibi.insanız ve kusurlarımız var,engelleyebildiklerimizi engelliyoruz ama hepsini engellemeye gücümüz ya da enerjimiz yetmeyebiliyor.seven insana selülitin "batacağını" sanmıyorum.bence çok takılmayın zaten selülit de geçmiyor lanet olasıca

Erkeklerin de elbet birçok kusuru vr ama kadınların kusurları her zaman daha ön planda oluyor sanıyorum medyada da selülitleriyle görüntülenen ünlülerin sanki dünyanın en kötü şeyi gibi lanse edilerek çarşaf çarşaf fotoğrafları basılıyor. Evlilik hazırlığı içinde olmam beni bakımlılık konusunda düşündürüyor son günlerde ama haklısınız sevginin gücü önemli bu noktada. :KK66:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X