Erkekler çok Zeki Kadin Istemiyor

E

EU1

Ziyaretçi
nedendir bilinmez :kahve:
bu böyle bilinir hep
erkekler zeki kadın istemezlermiş...

bunun ispatı varmı acaba çok merak ediyorum..

erkekler kendi düşüncelerine oy veren kadınları ve erkekleri onure eden kadınları beğenirlermiş

yani bir bakıma saf olan kadın rolune girmek gerekiyormuş...:kahve:

sizler neler neler düşünüyosunuz bu konuda :içelim:

kesinlikle katılıyorum.özelliklede bu evliliklerde çok geçerli.genelde beğendikleri kadınlar hep zeki kadınlardır ve karizmatik kadınlardan hoşlanırlar.ama iş ilişkiye geldiğinde kendin zeki olanı çekemezler.

kesinlikle çok zeki olmamızı çekemiyolar

adeta çıldırıyolar

dünyanın merkezi biziz diyolar ya..:
Roflol:

arkadaşlar ben katılmıyorum...benim eşim kesinlikle zekaya çok öenm veriyor...

:enbuyukkk:eşimin bana söylediği bir lafı var "kadın güzel olsun ama erkekten zeki olmasın diyor":))))))
evet erkekler zeki kadınları haz etmiyorlar YEDİKLERİ HALTLAR,KARIŞTIRDIKLARI İŞLER,SÖYLEDİKLERİ YALANLAR ORTAYA ÇIKMASIN DİYE şekerlerim kaçarmı bizden beeee.Eşim biraz tırsıyor benden hah hah hah çok komikkk:enbuyukkk:

:enbuyukkk:eşimin bana söylediği bir lafı var "kadın güzel olsun ama erkekten zeki olmasın diyor":))))))
evet erkekler zeki kadınları haz etmiyorlar YEDİKLERİ HALTLAR,KARIŞTIRDIKLARI İŞLER,SÖYLEDİKLERİ YALANLAR ORTAYA ÇIKMASIN DİYE şekerlerim kaçarmı bizden beeee.Eşim biraz tırsıyor benden hah hah hah çok komikkk:enbuyukkk:

aslında evet genel olarak istemiyolar aman eşim benden biraz daha saf olsun ben daha zeki olayım bu evin babası benim gibi şeyler düşünüyolar..

evet ya erkekler dışarda zeki ve çekici kadınlara bayılırlar... ama ilişkisinde zeki kadınlara tahamül edemezler....çekemezler....

Ay o zaman beni hiç istemezler, fışkırıyor resmentatlicadiarzu

zeki kadından hoşlanmıyorlar,kendilerinden daha eğitimli daha üstün kadınlardan hoşlanmıyorlar,böyle onlara sığınıcan onlara hayran olucan budur yani...sonra ezsin ezebildiği kadar...

ola ki zeki bir kadini sevdiler...zeki diye asktan kacacak halleri yok yan, olabilir, o zaman da acaip derecede kompleks yapiyorlar...Sizi sucluyorlar hep bisey bulup, siz anlamiyorsunuz cunku sevdiginizin sizikiskanacagini dusunmuyorsunuz bile ama malesef oyle...

Sadece zeka degil, ondan becerikliyseniz onu da kiskaniyorlar. Soyle biraz geri durup ay aman ne kadar da beceriklisin zekisin deyip butun isleri onlara yaptirin bence...sırnaşık şey

Bende yok oyle biri o yuzden butun akillari size veriyorum valla :p

bence bir genelleme yapılamaz.. eğitim düzeyine göre değişir..

aptal rolu oynayinca da ya o kiz aptal derler bu sefer de

aslında eşlerinin zeki olmasından çok hoşlanıyorlar ama onlarla hep aynı fikirde olursanız fikrini söyle ama diretme zeki ol ama belli etme

çok bilmiş ukala oluyon onların gözünde zeki olmanın adı bu.... mazlum arıyolar ya :içelim:

sevgilimin kendi söyledikleri; kendi kafanızdan uydurmayın hanımlar her erkek kendi sevgilisinin zeki olmasını ister tabi bu bana göre ama diğer kişileri bilemem neyse saçmaladık:)

X