Erkek ismi için anketime katılır mısınız arkadaşlar

Erkek ismi için yardımcı olur musunuz? İki seçeneğimiz var;)

• Ankete Katılan
    72
Ben erkek isminde çok kararsızım, aslında içime sinen evet işte bu diyebileceğim bir isim bulamadım.
Bu iki ismi de seçenek olarak ağır bastı. Bilmiyorum ne olacak bu iş )

deha yi bizde dusunduk ama cok iddiali diye vazgectik, ben ogretmenim ve arkadaslari cocuk cok basarili bi ogrenci olmassa dalga gececeklerine eminim, ikisinden birine kesin karar verdiysen boran olsun canim

canım bende boran diye katıldım anketine..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin oğluşunu..adıyla hayırlıca yaşatsın..amiiinnn

Açıkçası ikisinide beğenmedim, Boran çok kaba itici , Deha daha kibar ama çok iddialı bir isim, çocuk ilerde zorluk çekebilir. Sanırım sende kararsızsın ama çoğunluk birey diyorsa kulak vermede yarar var, değiştirebiliyorsan değiştir.

Aslında erkek olduğu da kesin değil :KK66:)
sadece önden hazırlık oluyor benimki...
Aslına bakarsanız ikisine de pek sıcak bakmıyorum ama aklıma başka isimde gelmiyor.
Allah yardımcım olsun :KK66:)

Aslında erkek olduğu da kesin değil :KK66:)
sadece önden hazırlık oluyor benimki...
Aslına bakarsanız ikisine de pek sıcak bakmıyorum ama aklıma başka isimde gelmiyor.
Allah yardımcım olsun :KK66:)

Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz,güle güle büyütün inşallah,bu iki isimden boran ı tercih ederim.Ekleyebilecelerim ise doruk,ilke,ada,çınar,sarp,acar.:emir_bebek:

son zamanlar boran ismini koyan çok fazla insana rastlıyorum diziler sagolsun
birarada ada furyası vardı bir istanbul masalı dizisinden sonra
herneyse ben deha yı işaretledim gayette güzel bir isim bence

c) Hiçbiri

Boran kulağa çok kaba geliyor bence. Deha da çok iddialı bir isim olmuş :)
Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

X