erkek ismi arıyorum yiğenime

Limon

ya hep ya hiç.......
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
160
0
43
21 ekimde kardeşim doğum yapacak ikinci çocuğuna ama biz hala isim bulamadık bize yardımcı olursanız seviniriz ben bereket nasip anlamı olan bir isim aradım ama bulamadım çünkü çokk nasipli bir çocuk doğumada birkaç gün kaldı ay ne zormuş isim bulmak :uhm::emir_bebek::emir_bebek:

Allah nasip ederde bir gün anne olabilirsem ve oğlum olursa adını mutlaka ALP koyucam çok beğeniyorum bu ismi

tolunay boran ğökberk ğönenç çağrı eğe ğökalp hayırlı olsun bu arada analı babalı büyüsün insallah

Allah analı babalı büyütsün öncelikle.ben arda,sarp,berkay ve yağız isimlerini çok beğeniyorum.

bana kalsa kazım kamil derim bence sen yada kardeşin yada 2niz isim bulıun başkasından medet ummayın gülüğnç isim söyelebilirler kasten benim yaptığım gibi bu tüğr şeleride kendiniz bulun herkese sormayın zevk ve renke meslesi bunlar biraz gwerçekçi ve akıllı oulun

bana kalsa kazım kamil derim bence sen yada kardeşin yada 2niz isim bulıun başkasından medet ummayın gülüğnç isim söyelebilirler kasten benim yaptığım gibi bu tüğr şeleride kendiniz bulun herkese sormayın zevk ve renke meslesi bunlar biraz gwerçekçi ve akıllı oulun

Neden böyle bir tepki verdiğinizi anlamış değilim Limon arkadaşımız fikir almak istemiş bu şekilde cevap vermek çok terbiyesizce geldi bana :1closedeyes:

Limon'cum benim hoşuma giden isimleride söyliim a.s. Taylan eğer birgün oğlum olursa koymayı düşünüyoruz :1hug: Tunahan , Batuhan , Alp , Umut , Ayberk , Berke ne çok saydım ama kaydirigubbakcemile5

efsunlu merhaba öncelikle bana ve kardeşime önerdiğin isim için teşekkür ederimsonuçta onlarda güzel ve anlamlı isimler.eleştiriye acık bir insanım ve bu yüzdende oldukça gerçekçi ve akıllıyım.sonuçta isim ararkende internette buluyoruz eskiden isinlar sözlülüğüne bakılırdı zaman ve teknoloji değişti herşey elektronik ortamda bulunuyor en öenmliside kadınlar külübünde dostluklar çokk samimi burayı en yakın arkadaşım gibi gördüğümden dostlarımdan fikir istedim bu da benim kişisel özgürlüğüm seninde dediğin gibi zevkler ve renkler meselesi unutmamaki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp....burada yani kadınlar külübünde bütün arkadaşlar birbirine fikir danışırlar kısacası birbirlerinin tecrübelerinden faydalanırlar bu da başkasından medet ummak değildir bence....:enbuyukkk:

ben oglum olursa ÇAĞAN koymayı düşünüyorum yada ULAŞ
Begenirsen paylaşalım:)

ben erkek çocuklarında eski isimleri seviyorum..kız olsa pek çok alternatif var ama erkekte ahmet ,ali mesela.hz ömeri çok severim ömer ismi de çok kuvvetli güçlü erkeği simgeler bana göre...

ayrıca cem ismi de bana her zaman hoş gelir

Benim oglumun adi çinar efe çokta hoşuma gidiyor cnm baska onerebilcegimde kayra turkbey bulut türker vs aklima gelmedi

ben oğlum olursa adini poyraz koyacağim.....
Onun dişinda
yiğit
ege
efe
çinar
kuzey
güzel isimler bence

benim kuzenimde 1 ay sonra doğum yapacak EREN koyacak.bende selim,barış isimlerini seviyorum.

Bende çağdaş ismini çok severim.. Oğlum olduğunda ismini çağdaş koymayı düşünüyordum hep.. Ama sevgilimin adı çağdaş, baba oğul olmaz dimii :)

X