Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

:teytey:canım inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini. :teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt
darısı başımıza :Saruboceq:yarabbiii

olymposss arkadaşım tebrik ederim rabbim sağlıklı huzurlu bi hamişlik nasip etsin güzel günlerini görürsün inşallah bebişinin maşallah patlama olmuş sizde aman nazar değemesin maşallah sübhanallahhh mevlam olmayanlara da yani bize de nasip eder inşallah kk da hamiş haberi aldıkça çok mutlu oluyorummmm

inşallah tezz vakitte listedeki herkes hamişlere katılırrr

dualarım sizlerle allaha emanet olunnn

nevrocum ben bugün adet oldum ..... 11 yaşımdan beri 1 kere gecikti o da klomendendi. tüp bebek yapacaz bir ara ama hiç bişey de yapmıyoruz. hatta gün hesaplayarak çalışma bile ama hala her adet döneminde geriliyom. Allahtan hayırlısı.
güzel haberler inanın bu ay en çok beni sevindirdi.

kızlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kırmızı liste boşalıyo inş. sıra hepinize gelecek çok yakında:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

İyi akşamlar arkadaşlar olymposs u merak ettim bi bakıyım dedim süper bi haberle karşılaştım. Canım çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin Allahım emeklerinin karşılığını verdi senin adına çok mutlu oldum darısı başımıza bitanem

olypoossssss canımmmm bitanemmmm çoookkkk tebrik ederim eşinide senide tatlımmm çok sevindim inan bitanem kendim hamiş olmuş gibi yaaa değerinde çok güzel sıra geldi pıt pıtları duymaya sonrada kucağına almaya inşallahhhh

darısı bizlerin başına aminnnnnnnnnn

olymposs tebrik ederimm sağlıkla sağlıklı bir bebişin olur inşallahh bize bir umut ışığı doğduuu darısııı bizimm başımızaaa ne güzelll birr haber

allahım ne büyüksün sen kudretine sual olunmaz yarabbim 15 günde 7 hamile ile mutlu ettin bizi umudumuza umut kattın sıra bekleyen bütün arkadaşlarımızında başına inşallah tabi benimde inşallahh nolur yarabbim duy sesimizi sen büyüksün inşallah sırayla hamile olalım yüzlerimiz gülsün

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

olymposss canima.s.
cok sevindim tebrik ederim
insallah sonuna kadar rahat ve huzurlu bi hamilelik gecirirsin
hamisler cogaliyor
bizede umut oluyo
insallah darisi bize ve bizim gibi evlat hasretiyle yanan kardeslerimize:CüvCüv:

Canım koca bi aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnde benden inşallah tez zamanda bizde pembe listeye geçiş yaparız inanıyorumki bu listedeki herkes bunu hakediyo bunun için emek harcyo Allahım kabul et dualarımızı bizlerede ver meleklerimizi yarabbimŞeniz

olympos tebrikederim canım nasıl sevindim pek sık giremiyorum artık siteye ama her girdiğimde bi hamile haberi alıyorum muhteşem oluyo rabbim hepimizin yüzünü güldürecek inşallah çooooooook inanıyorum buna değerin çok yüksek canım reglinden kaç gün geçmişti merak ettim seni kocaman öpüyorum canım artıkk kendine çoooooooooookkkk dikkat etmen lazım unutma

Canlarım ben geldimmmmmm. :dance: Halaylar çekilmeye devam ediliyor mu? :teytey: Herkeslerin halayı çekilecek burada. Kimsenin şüphesi olmasın. Hamişler otursun alkış tutsun. Diğerleri haydi halayaaaaaaaaaaaaaa. :teytey: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Canım valla bilemiyorum macun işini. Biraz pahalı ama faydasını görebler olmuş. Sen bilirsin. İnşallah kullandıkları da şifa olur. Dilerim tez zamanda hamiş kalırsın güzelim. Şeniz

heheyyyttttt ben geldim nevrom buradyım ve herzaman halaya hazırım hadi bakalımm teytey:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::dance:sositosositosositososito

Güzelimmmmmmmm. :1hug: Neden utandın ki? a.s. İnsan bir hoş oluyor böyle eski mesajları karıştırınca. Bundan sonra arada nostalji de yapacağım burada. :teytey:

heheyyyttttt ben geldim nevrom buradyım ve herzaman halaya hazırım hadi bakalımm sm_cool: :sm_cool: :dance: sosito sosito sosito sosito

Hoşgeldin canım. Sen dünden hazırsın maşallah. Gel takıl peşimeeeeee sevgi pıtırcığım. :teytey: Şeniz yerimseniben

Canım maşallah adetlerin çok düzenli. Tabi gelmemesini isteriz ama geliyorsa da böyle gelsin. İnşallah senin halayını da öbür aya çekeriz canım. Güzel haberler bu ay içimizi açtı. Çok şükür. Senin de günün yakındır inşallah bitanem. Şeniz

Canım çok sevindim,Allah yüzüne gülmüş,nazar değmesin.Bu gün aldığım en güzel haber bu:teytey::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…