Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
valla pc yi alip disariya atcam heeeeeeeeee donuyo ya sayfalari okuyamiyorummmm

hosgeldin aramiza canimma.s.
allah razi olsun dualarin ve destegin icin:Saruboceq:
elbet vardir bir gunu tabiki beklemek zorundayiz ve caba gostermek zorundayizki ve gosteriyoruzda
rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin
rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin insallah:a015:

hep beraber bu pc leri atalim kizlar bu neydi ya bugun hic konusamadik
nevar ne yok kim ne dedi ne konustu okuyamadim da

:lepi:hep beraber bu pc leri atalim kizlar bu neydi ya bugun hic konusamadik
nevar ne yok kim ne dedi ne konustu okuyamadim dalaelaelaelaelae

Slm canım hoşgeldin aramıza evet dediğin gibi dua edip beklemekten başka şansımız yok Allah hayırlısıyla bizede çocuk sahibi olmayı nasip eder inşallah çabalarımızın karşılığını bigün almak umuduyla yaşıyoruz zaten:1hug:

:lepi:hep beraber bu pc leri atalim kizlar bu neydi ya bugun hic konusamadik
nevar ne yok kim ne dedi ne konustu okuyamadim dalaelaelaelaelae
evet canım ya nasılsın görüşemedik seninle,
ben işten çıkıcam ya çıkış saatim geldi düzeldi site banamı gıcıklığı var ne gelde deli olma son 10 dk kaldı

Nevrosky canım nerelerdesin görüşemedik seninle işlerini çabuk toparla alışık değiliz biz bu kadar sensizliğe özledim valla gelde bi öpem seni şöyleŞeniz

evet canim ne zamandir gorusemiyoruz iylik allaha sukur bir degisiklik yok nevro yoklama almaya basladi hergun giriyorum zorda olsa o yuzden sende ne var ne yok canim ya nasilsin

bensenb hosgeldin canim aramiza insallah cok kalmazsin aramizda hemen hamis olursunda oytle gelirsin yanimiza gerci biz cok kalmayalim baska bir yerede hep beraber bulusalim
topigimizin adida sabirli anneler mesela

evet canim ne zamandir gorusemiyoruz iylik allaha sukur bir degisiklik yok nevro yoklama almaya basladi hergun giriyorum zorda olsa o yuzden sende ne var ne yok canim ya nasilsin

bendende iyilik çok şükür canım ya Allah bugünlerimiz aratmasın evet nevro yoklamalara başladı korkulur ondan vallaklava: eli maşalı döver bizi sonra
dur hazır yokken dedikodusunu yapalım korkuyom ben ondankaydirigubbakcemile3 ama bi okadarda sefiyom kıs.
Bu arada girebilmek için ecel teri döküyoz buraya ne olcak böle bilmem

nevrocum canim nerelerdesin ozlettin kendini gercektende biz geliyoruz sen yoksun bu seferde

nevrocum canim nerelerdesin ozlettin kendini gercektende biz geliyoruz sen yoksun bu seferde

Asicim canım yeni bişey denemye karar verdik biz sanada haber vermek istedim inşallah işe yararsa bi aktardan macun aldık sperm sayısına iyi geliyomuş bide yanında 2 tane çay verdi bunları kullanıp 3 ay sonra test yaptırdığımızda farkı görücekmişiz çok emin konuştu inşallah işe yarar herşeyi denedik bunada bi denemek istedim öylede böylede bekliyom zaten ama ilaçlar biraz tuzlu macun 100 ytl çaylarda 30 ytl. Gerçi işe yarasında para umrumda değil yeterki değsin test yaptırdığpımızda yine düşmüş olursa değerler işte ozaman çok üzülürüm bu kadar uğraşıpta emeğinin karşılığını almamak çok kötü

bankaya gittim geldim iyi oldu havada güzelmiş yürüyüş yapmış oldum
ben yokken neler oldu bakiim ifadenizi alıyım ve ben kaçayım mutfağa :jeyyar:

Benim çıkış saatim geldi ben kaçıyorum görüşmek üzere kendinize ii bakın ben akşam muhabbetlerine katılamıyorum malum pcm hala düzelmedi evi taşıycağım için internetide kestik 1 ay sanırım gündüzleri sadece muhabbet edebilicem sizinle bide annemlere gittiğimde. Hadi hepinize iyi akşamlara.s.

beyaz melekcimm hayırlısı olsunn üzülmee
ben 6 yıllık evliyimm ve 4 kez bebek kaybı yaşadımm çok zorr gerçektenn hamile kalmak bile korkutuyor benii ama sağlığımıss huzurumuzz yerinde olduktan sonra inan gerisi boşş
bu arada bu kadar ısrarla isteme nolurr
benim ark. vardıı her ayy adet günündee telaşa kapılırdıı ne zaman olcakk die çok ağlardıı gece yarısı bile eczane açtırıp gebelik tahlili aldığını bilirimm şimdi bir bebeği var 8 aylık ama kolunun biri doğduğu gün kesildi yahlış anlamaa kesinliklee her isteyen böyle olacak demek istemiyorummm gel görki bende istiyorum anne olmayıı ama inankii bu kadarrr hayatının ekseni yapmaa bebeği
bebeksizde yaşamanın tadına bak

aymescim olsun bende gunduzleri burdayim sadece hergun gelde seni ozledik bu ara cok gelmedin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…