Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

arkadasım gecmıs olsun.ınsallah bu ay gelır bebısın ve hastane kapılarında bırakmaz senı rabbım...bende haftaya cumaya gun alabıldım.yarın gıdıcektım ama cok doluymus doktor...hayırlısı artık..kendıne dıkkat et canım..

Balım banada banada ben bu ay sonu evi taşıycam kısmet olursa görsen evim okadar karışıkki nolur bana da yardıma gel herkese gidiyon maşallahkaydirigubbakcemile3

Tamam canım sen teklif et temizliğin gerisini düşünme.Kakulmuştur benim adımm hehe.Ücreti konuşlımmı? Bedavaya olmaz taşınıyomuşsun bak hehe:jeyyar::jeyyar::roflol:

canımmmm sağol arkadaşım moralim okadar bozukki eşime bile söyleyemedim adetimi oda çok ümitlenmişti bu ay.. nasıl söylerim Allahım bana yardım et
:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Tamam canım sen teklif et temizliğin gerisini düşünme.Kakulmuştur benim adımm hehe.Ücreti konuşlımmı? Bedavaya olmaz taşınıyomuşsun bak hehe:jeyyar::jeyyar::roflol:

Ohooooooo canım işimiz ücrete kalsın onu aramızda hallederizkaydirigubbakcemile3 ben biliyom sen fazla isteyipte beni üzmezsin kaydirigubbakcemile3

nevroscum çok sağol canım valla doktor çalışıyormusunuz dedi ben de tabi dün gece adamı uykudan uyandırdım kalk yapmamiız lazım dedim doktorum çok güldü sana çalışkan bir öğreciyim dedim ödevlerimi hiç aksatmam allahım sınıfı geçmemi nasip etsin tabi hepimizin :Saruboceq:

geçmiş ols canim inşallah en kisa zamanda sağliğina kavuşur.

Amin canım çok sağol hepinizden Allah rağzı olsun. Geçmiş olsun dileklerini yazıpta cevap vermediğim arkadaşlarım varsa tekrar hepinize teşekkür ediyorum kimseyi atlamak istemiyorum hepinizde teker teker Allah rağzı olsun.
Ben şimdi yemeğe çıkıyorum sonra görüşmek üzere bensiz çok fazla kaynatmayın yetişemiyom sonra kaydirigubbakcemile3

kızlarrr ya yavaş yavaş yazın yetişemiyorum hızınızaaaa

temizlik yapıyorumda

canım inan çok üzüldüm ama elden bir şey gelmiyor dua etmekten başka biz dua ederken allahım hayırlısıyla ver deriz allah bize hayırlı zaman da vericek buna inan demek vakti zamanı gelmemiş allahım tez zaman da yüzünü güldürür inşallah :Saruboceq:

canım benim çok sevindim, inşallah yakın zamanda güzel haberi alırsın.....

bana eşinin değerlerini yazabilirmisin doktora gösterdiklerini, bizimkilerle karşılaştırmak istiyorum

TABİ CANIM YAZAYIM.6 AY ÖNCEKİ SPERM ANELİZİ......

SPERM SAYISI:110 MİLYON
HAREKET:%54
İLERİ HAREKET:%19
İLERİ HAREKETLİ SPPERM SAYISI:11 MİLYON
KRUGER%4

BU DA İKİNCİ EN SON AŞILAMADA BAKILAN SPERM ANELİZİ:

Sperm sayisi:59 milyon
hareketli sperm :%98
ileri hizli hareket:%24
ileri orta hareket:%60
hareketsiz:%16

İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH İKİZ HAMİLE KALIRSIN!!!!!!!!!!!hihoyyyt

çok sağol canım güzel dileklerin için inşallah haftayada senden iyi haberler alırız :1hug:

narencim buluşma haberleri bölümüne bak bursalilar buluşuyor bende gideceğim buluşmaya sende gel hem tanişmiş oluruz ne dersin

merhaba kizlar:a015:
nasilsiniz sayfalari oku oku bitmedi masallahhh
bugun sonucu belli olcak olan varmi acaba
nevrosky canim kimin sonucu belli yada olacak manset yapistiriyon ya tablo onu gonderde bi bakalim canmmm

bugun annem aradi sabahin korunde beni ruyasinda gormus hamileymisim birde rahmetlik ananemi gormus bana asure getirdigini ve benim yememi istedigini benimde yemedigimi gormus ev cok kalabalikmisbenneyaptımki
kackere dedim anneme gorme beni ruyalarinda :dilcikarnunda belli piskolojisi bozulmusmirmirmirmir

hayira yoralim hayir olsun insallahhhhh

Ben şimdilik çarşiya gidiyorum kizlar sayfalari uçurmayin bakiymklava:HEPİNİZİŞeniz

Canım benim çok ümitlendin tabi. Çok iyi anlıyorum seni. Bizler de çok ümitlendik doğrusu. Hiç bu kadar gecikmiyormuş. Şaka yapmış annesine bebecik. Bu ay gelememiş ama yakın zamanda gelecekmiş. Üzülme güzelim lütfen. Allah hakkımızda hayırlısını veriyor , o yüzden olmuyor belkide. Bizler sabırsızız kullar olarak elbette. Hemen isteriz , dua ederken de tez zamanda deriz. Hayırlısı ise de deriz ama hep en kısa zamanda olmasını isteriz istediklerimizin. Dileklerimizin gerçekleşmesini isteriz. Hele bir de konu bebek olunca daha da dayanılmaz oluyor özlem. Ama bir gün bir bakacaksın ki hamiş kalmışsın. Hepsi unutulup gidecek. Biraz daha sabır canımmm. Şeniz

hiç duymamıştım acaba zararı da olurmu (enfeksiyon yapar mı)siz nerden duydunuz yardımcı olursanız sevinirim

canım bety kiley diye br bayan var kendiside uzun yıllar çocuk sahibi olamamış ve bu tür şeylerle uğraşmış ve çocuğu olmuş ve kitap yazmış şimdide internet sitesi var üye oluyorsun dersler geliyor o derslerden öğrenmiştim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…