Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
beterim ben Herekede okudum kız sene 2002 de 2004 e kadar

Ya arkadaşlar kayganlaştırıcı olarak bebek yağının spermlere zararı olur mu sizce. Ne dersiniz? Siz ne kullanıyosunuz. Benim kullanmam gerek çünkü.:çok üzgünüm: :eek:

canım kayganlaştırıcı sormuşsun pre seed var ama pahalı herkes alamayabilir .....diğer arkadaşlarında haberi olsun yumurtanın akını da kayganlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz biliyorum iğrenç ama ne belli belki piyasada satılanların içinde de vardır.Ayrıca yumurta akı spermleri besliyor daha uzun süre yaşamasını sağlıyormuş yerimseniben

canlarim eşim doktordan geldi şimdi.eski tahlil sonuçlarina bakmiş.birde ultrasonla bakilmiş varikosel falan var mi diye.
çok şükür varikoseli yokmuş.normal değerlerde herşey demiş.biraz ileri hareket düşük ama çok değil o da normal yolla çocuğunuz olur demiş.herhangi bişeye gerek yok demiş.lokosit için de bir antibiyotik yazmiş.intihap giderilince düzelir herşey demiş...

ne güzel işte bak
şimdi önemli olan beklemek sabretmek dua etmek:ecrin_bebek:
senin tatlı canını hiç üzme
ee bursa buluşmuyomu artık buluşunda güzel cemalinizi görelim azıcıksüprizzzzzkaydirigubbakcemile5

canım kayganlaştırıcı sormuşsun pre seed var ama pahalı herkes alamayabilir .....diğer arkadaşlarında haberi olsun yumurtanın akını da kayganlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz biliyorum iğrenç ama ne belli belki piyasada satılanların içinde de vardır.Ayrıca yumurta akı spermleri besliyor daha uzun süre yaşamasını sağlıyormuş yerimseniben

arkadasım soyledıgın seyın kesın dogru olduguna emınmısın..ya :eek:benımde boyle bırseye ıhtıyacım var bıraz..eger dogruysa denerız neden olmasın...ay cok komık ya denemedıgımız sey kalmadısırnaşık şeysarısını pogacalara beyazını.......kaydirigubbakcemile3

hiç duymamıştım acaba zararı da olurmu (enfeksiyon yapar mı)siz nerden duydunuz yardımcı olursanız sevinirim :eek:

nasılsınız bakalım kızlar görüşmeyeli ne değişiklikler var güzellerimmm

ne güzel işte bak
şimdi önemli olan beklemek sabretmek dua etmek:ecrin_bebek:
senin tatlı canını hiç üzme
ee bursa buluşmuyomu artık buluşunda güzel cemalinizi görelim azıcıksüprizzzzzkaydirigubbakcemile5

CANIM CUMARTESİ GÜNÜ BULUŞACAĞIZ İNŞALLAH:1hug:

günaydın canlarım güzel bir gün olur inşallah hepimiz için....
nevroşum sana kolay gelsin...
beyaz melekçim yılmak yok yola devam kendini sakın bırakma...belki önümüzde zorlu yollar var ama bu yolları sabırla ve yıkılmadan devam etmemiz lazım...tamammı canım..bak bende 15 aydır uğraşıyorum...hala dahada pes etmedim...
aymes sanada geçmiş olsun canım...tez zamanda kardeşin hastaneden çıkar inşallah....

günaydın canım sağol geçmiş olsun dileğin için bu sabah çıktı hastaneden. Ben topiğe girmektede yazı yazmaktada çok zorlanıyorum kıslar bi türlü olmuyor.Siz rahat girebiliyomusunuz.

Selam kızlar herkeze günaydınlarr hehe daha yeni kalktım biraz bakınayım sonra ev işlerine başlıcam..İnşallah bugün güzel hamiş haberleri alırız kızlarrr listemiz kabarıyorr.16.hamiş kim bakalım?İnşallah teker teker listeden silinip Pembe köşedeki listeye geçicezz ve o zaman bizim topiğin başluğu yerinde duramıcak halay çekicekk hareketli olucak hehe :)
:sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :dance: :dance:

günaydın balımmmm ne güzel dilekerin var senin öyle kuşummm yerim ağzını senin ben hadi önce işleri hallededlim sonra benimkini olmazmı

hissetmiştim ..
benimle değildin sensizliğe alıştım derken yokluğun inadına daha beter koyuyor..
olmadı yine yoksun .. sabırsızlığımdandır çaresizliğim.. biliyorum birgün gül kokunu duyuracaksın annene.. bukadar zor mu çal kapıyı gel artık kelebeğim
seni çok özledim
..........senağlama senağlama
malesef kızlar olmadı dün gece sabaha karşı adet oldum busefer çok kaptırmışım ağlamaktan iki saattir yazamıyorum ilk kez bukadar gecikmişti stresten olsa gerek..
hepinize desteğiniz için teşekkürler kızlar iyiki varsınız

Slm kızlar herkese merhaba bugün nasılsınız bakıym?Benim üzerimde hala kırgınlık var birde kasıklarımda ağrı adet olacakmışım gibi oluyor bazen ama daha günüme çok var yumurtluyormuyum acaba?gıd gıd gıdak yumurtam sıcak..............

Yeni gelen arkadaşlarımız hepiniz hoşgeldiniz aramıza inşallah tez zamanda pemde köşeye geçersiniz. Allah hepinizin gönlüne göre versin:Saruboceq:

hissetmiştim ..
benimle değildin sensizliğe alıştım derken yokluğun inadına daha beter koyuyor..
olmadı yine yoksun .. sabırsızlığımdandır çaresizliğim.. biliyorum birgün gül kokunu duyuracaksın annene.. bukadar zor mu çal kapıyı gel artık kelebeğim
seni çok özledim
malesef kızlar olmadı dün gece sabaha karşı adet oldum busefer çok kaptırmışım ağlamaktan iki saattir yazamıyorum ilk kez bukadar gecikmişti stresten olsa gerek..

nolur yapma böyle canım benim yaa demekki hayırlı zaman değilmiş elbetteki rabbiminde bzim için uygun gördüdğü hayırlı bir zaman var bebeklerimizi göndermek için ağla ama yıpranma eşinide üzme olacak inşallah ben inanıyorum hep pozitifim sende öyle ol belki bidahaki aya gelecek yapma nolur canım arkadaşım :teselli::teselli:

canlarim eşim doktordan geldi şimdi.eski tahlil sonuçlarina bakmiş.birde ultrasonla bakilmiş varikosel falan var mi diye.
çok şükür varikoseli yokmuş.normal değerlerde herşey demiş.biraz ileri hareket düşük ama çok değil o da normal yolla çocuğunuz olur demiş.herhangi bişeye gerek yok demiş.lokosit için de bir antibiyotik yazmiş.intihap giderilince düzelir herşey demiş...

canım benim çok sevindim, inşallah yakın zamanda güzel haberi alırsın.....

bana eşinin değerlerini yazabilirmisin doktora gösterdiklerini, bizimkilerle karşılaştırmak istiyorum

hissetmiştim ..
seni çok özledim
[/QUOT

Allah hayırlısını versin b e güzelim üzme bu kadar kendini İnşallah birgün hepimizin çocuğu olacak dua etmekten vazgeçmeyelim Allah birgün dualarımızı kabul edecek...hoş şimdi ne yazsamda teselli olmayacaksın senağlama sabırsız,sabır edelimmm

Bengüsü canım sanada günaydın sağol canım iyi dileklerin için Allaha çok şükür güzel geçti ameliyat. Sen nasılsın iyimisin:1hug:

aymes canım hayırdır geçmiş olsun ne ameliyatı benim haberim yok geçmiş sayfaları okumadımda

X