Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım maalesef mesajlarınıza cevap yazamıyorum. İşlerim o kadar yoğun ki. Ama hepsini okuyorum. İyi sohbetler sizlere. Şeniz :asigim:

aymes ; canım kardeşinin ameliyatının iyi geçmesine çok sevindim. Geçmiş olsun bitanem. Daha iyi olur inşallah. a.s.

^^sabirsiz^^ ; üzülme bitanem. Hayırlısı inşallah. Vakti gelmemiş maalesef. İnşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın canım benim. :teselli:

BEYAZ MELEK , naren1981 , zynp.ZEYNEP , belinay82 , _f_a_d_i_k_ , bengüsu , sevcangoksel , fatıma zehra , smhsmh , BTRKLC , umutlu99 , minos , ..ELCHIN.. , Balsurat , gaye43 canlarım hepinize günaydınlar. Kusura bakmayın dönemiyorum. :çok üzgünüm:

Sizleri seviyorum. :asigim:

Beyaz melek canım eşinde bi problem çıkmadığına çok sevindim doğal yolla çocuğunuz olabilirmiş bu ne güzel bi haber benim hiç böyle şansım olmadı dr direk tüp bebek dedi ama yinede belki umuduyla biraz bekliyoruz hemen başlamadık tedaviye senin en azından umudun var haline şükret unutma beterin beteri var ben canım çok sıkıldığında hep bunu hatırlıyorum sende öyle yap üzme sakın kendini:1hug:

günaydın balımmmm ne güzel dilekerin var senin öyle kuşummm yerim ağzını senin ben hadi önce işleri hallededlim sonra benimkini olmazmı

Günaydınn canım :) Tamam önce ben kendi evimi bitireyim.Sonra hemen sana geliyorum temizliğine güzel arkadaşım kaydirigubbakcemile5

aymes canım hayırdır geçmiş olsun ne ameliyatı benim haberim yok geçmiş sayfaları okumadımda

canım hayır çok şükür kardeşim kıl dönmesinden ameliyat oldu dün onu paylaşmıştım sizlerle Allahtan iyi geçti ameliyatı geçmiş olsunlar onun için. çok sağol canım:1hug:

işine bak nevrocummm bizde seni çok sefiyosssss devlet dairelerininde sana ihtiyacı var minik kuşum kolay gelsin sana :asigim:ŞenizŞeniz

canım hayır çok şükür kardeşim kıl dönmesinden ameliyat oldu dün onu paylaşmıştım sizlerle Allahtan iyi geçti ameliyatı geçmiş olsunlar onun için. çok sağol canım:1hug:

canımmm çok geçmiş olsun iyi olmasına gerçekten çok sevindim tatlım allahım beterinden saklasın inşallahhh tekrar çoook geçmiş olsun hayatımma.s.a.s.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (08.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 04.10.2008'de 10. gününde sonuç 17,7 çıktı. 06.10.2008 Pazartesi günü test tekrarlandı 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim
naren1981 : 7 Ekim
ilknuray : 8 Ekim
ay77 : 8 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :lepi: )

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN - Doğum günün kutlu olsun canım a.s.
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- aymes'in kardeşi dün ameliyat oldu. Geçmiş olsun canım. Allah şifa versin.

- Beyazmelek'in eşi üroloğa gitti. Güzel haberlerle döndü. Varikosel yokmuş. Doktor güzel şeyler söylemiş.

- ^^sabirsiz^^ maalesef hastalandı. Üzülme bitanem. İnşallah en kısa zamanda gelecek meleğin.

Aymes canım çok geçmiş olsun kardeşinin ameliyatı güzel geçmiş çok sevindimm.Rabbime emanet olsun kardeşinn a.s.

SANADA GÜNAYDIN CANIM BENİM İYİKİ ÜYE OLMUŞUM DA BU TOPİĞİ BULMUŞUM İYİKİ BU BAŞLIĞI AÇMIŞSIN KIZ NEVROOOOO......MORAL KAYNAĞIM OLDUNUZ VALLAHİ,KİMSEYE DERDİMİ SÖYLİYEMİYORDUM HEP İÇİM ATIYODUM HEPİNİZ SAĞOLUN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM..:enbuyukkk:

sabırsız güzelim üzme kendini kısmet değilmiş.Allah sabır versin canım. hepimiz her ay bunları yaşıyoruz.inşallah gün gelecek bu geçtiğimiz çileler bebişlerimizin ağlama sesleriyle bitecek.yeni sıkıntılar başlayacak.gazıydı,ateşiydi inşallah bunlarıda yaşayacağız.

canım hayır çok şükür kardeşim kıl dönmesinden ameliyat oldu dün onu paylaşmıştım sizlerle allahtan iyi geçti ameliyatı geçmiş olsunlar onun için. çok sağol canım:1hug:

geçmiş ols canim inşallah en kisa zamanda sağliğina kavuşur.

aymes geçmiş olsun canım.benim eşimdede var kıl dönmesi ama rahatsız etmediği için şimdilik bekliyoruz bakalım. ama kolay olduğunu söylüyor doktorlar.çok geçmiş olsun.

Günaydınn canım :) Tamam önce ben kendi evimi bitireyim.Sonra hemen sana geliyorum temizliğine güzel arkadaşım kaydirigubbakcemile5

Balım banada banada ben bu ay sonu evi taşıycam kısmet olursa görsen evim okadar karışıkki nolur bana da yardıma gel herkese gidiyon maşallahkaydirigubbakcemile3

Bir demet fıkra

Adam gece yarısı karısını uyandırır:
- Sevgilim, buyur aspirinin.
- Ama başım ağrımıyor ki...
- O zaman harika!

Koca evine elleri bir sürü kaset dolu olarak girer ve karısı:
- Niye bir sürü kasete para verdin, bizim evde teyp yok ki?
- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum?

Koca eve zil zurna sarhoş girer ve karısına bakarak:
- Ne kadar çirkin olduğunu biliyor musun?
- Sende pis ve sarhoşsun diye cevap verir karısı.
- İyi de benimki sabaha geçecek!

Kadın kocasına:
- Uzun zamandan beri bana sıcak bir kelime söylemedin.
- Cehennemde yanasın.
Eve zamanından erken dönen adam karısını yatakta en iyi arkadaşlarından biri ile yakalar. Hiç bozuntuya vermeden ve soğukkanlılıkla silahını çeker ve arkadaşını vurur. Kadın yatakta şöyle doğrulur:
- Bak bu şekilde davranmaya devam edersen hiç arkadaşın kalmayacak.

İki erkek bir lokantada oturmuş pencereden bakıyorlardı, biri:
-Karşıdan karşıya geçen şu iki kadını görüyor musun biri karım diğeri ise metresimdir
-Allah sana uzun ömürler versin şimdi ben de aynısını söyleyecektim!

Kadın aynada çıplak vücudunu seyrediyordu. Eşine:
- Görüntümü iğrenç buluyorum, yaşlı, buruşuk. Bir iltifata ihtiyacım var.
Eşi: "Gözlerin iyi görüyor!"

- Sadakatin tanımı nedir?
- Fırsat yokluğu!

Adam yanında oturan kadına fısıldar:
- Şampanya sizi güzelleştiriyor
- Bir kadeh dahi içmedim.
- Ama ben onuncu kadehimdeyim...

günaydın arkadaşlar nasılsınız ben çok iyiyim az önce doktordan geldim çok korkuyordum birseneden fazladır doktora gitmemiştim çok şükür her şey yolunda çok güzel iki yumurtam varmış bende doktora dedim ki bari çatlatalım olur dedi çatlatıcı iğne verdi ama eşimin tahlillerini gördü normal yolla zor dedi adet olursam aşılama yapıcaz ama bu ayı da boş geçirmiyelim dedim bu gün iğnemi vurucam inşallah bu ay olur kızlar dua edin allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah :Saruboceq::CüvCüv::ecrin_bebek:

aymes geçmiş olsun canım.benim eşimdede var kıl dönmesi ama rahatsız etmediği için şimdilik bekliyoruz bakalım. ama kolay olduğunu söylüyor doktorlar.çok geçmiş olsun.

Çok sağol canım evet kolay bi ameliyatmış ama ne kadar olmasa bıçak altına yatıyosun yinede insan endişeleniyor çok fazla zaman geçirmeden aldırtın canım kardeşiminkide daha yeni başlamış rahatsız etmiyodu ama dr ilerde problem olur fazla beklemeden alalım demiş oyüzden hemen aldırdı eşinin sağlığı açısından ne kadar yakın olursa o kadar iyi olur. Sizede şimdiden geçmiş olsun bştanema.s.

Canım hoşgeldin. :1hug: Çok sevindim. :dance: Ne güzel haberlerle geldin. :teytey:

Hem de iki yumurta demek. sengözlerimebaksanab Nerden buldun kız iki yumurtayı. Birbirine tokuştursaydın çatlarlardı. İğneye gerek yoktu. kaydirigubbakcemile3

Şaka bir yana , hayırlısı olsun canım. İğneden sonra güzel güzel çalışın bakalım artıkın. İnşallah aşılamaya gerek kalmaz bitanem. :Saruboceq:

Sabırsızımm canım benim seni böyle ağladığını duymak morelimi bozdu.Ağlama canım sil göz yaşlarını bak adet bitiminde herşey yeniden UMUTLAR YENİDEN başlıcakCanım benimm ne yapalım ikimizinde adet gecikmesi ümitlendirdi sonrada yanılttı.Rabbim iyi kullarının sabrını ölçermiş daha çok istesin dua etsin diye sevinirmişş.Sabrımız deniyor Rabbim görüceksin çok kısa zamanda hepimiz bu mutluluğu yaşayacaz BZİMDE YÜZÜMÜZ HEP GÜLÜCEK ..BEBİŞLERİMİZ OLUCAK...ANNE OLUCAZ.... :CüvCüv::ecrin_bebek::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…