Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydin güzeller nasilsiniz...
Ben biraz daha iyi sayilirim yavaş yavaş toparlaniyorum....
Eşim bu gün üroloji doktoruna gitti umarim iyi haberlerle döner...
Siz nasilsiniz

Siz nasilsiniz

Günaydın canım , çok şükür çok iyiyim. Senin de daha iyi olmana sevindim bitanem. İnşallah güzel haberlerle döner :Saruboceq: Bu arada bugün testi tekrarlamayı düşünüyormusun canım? :uhm:

klava:
Siz nasilsiniz

günaydın canım iyi olmana çok sevindim.işi abarttın sen zaten.sen daha bu genç yaşta ilk aşılamda böyle yapacaksan bu psikolojiyle değerler normal olsada olmaz.ayrıca sen infertiletenin tanımını okudun mu canım.aynen şöyle korunmasız bir yıl gebe kalınmaması diyor.sen daha 6 aydır korumuyormuşsun.aslında sen boşu boşuna aşılama yaptırmışsın.bekle daha çok erken.ben 15 aydır korunmuyorum.ama yok.sakın duymasımn seni 10-15 yıldan beri bekleyenler var.benim yengem 19 yıllık evli 4 mikro 4-5 aşılama hala bebeği yok.şimdi tekrar tedeviye başladı.onlar intahar etsin o zaman sen böyle yaparsan.toparlan daha yaşında küçük hayret birşey kızdırma bizi.klava:

Canlarım ; hepinize günaydın. İnşallah günümüz güzel geçer ve sevindirici haberler alırız.

Bugün laptop bende olmadığı için internette sorun yaşayabilir , düzenli giremeyebilirim. İşlerim de biraz yoğun ; açsa da katılamayabilirim. Beni merak etmeyin. Kendinize iyi bakın. Ara ara gelmeye çalışacağım. Şeniz

Günaydın kıslar nasılsınız ben Allaha çok şükür iyiyim kardeşimin ameliyatı güzel geçti şimdi istirahatli.
Dün önemli bi olay varmı kaçırdığım ben okumaya çalışıcam ama bilgilendirirseniz sevinirim.a.s.

:ecrin_bebek:
Günaydın canım , çok şükür çok iyiyim. Senin de daha iyi olmana sevindim bitanem. İnşallah güzel haberlerle döner :Saruboceq: Bu arada bugün testi tekrarlamayı düşünüyormusun canım? :uhm:
CANIM BU GÜN TESTİ TEKRARLAMAK İSTEMİYORUM.ADET GÜNÜMÜ BEKLİYCEM ADET GÜNÜMDE OLMAZSA TESTİ O GÜN YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM...

CANIM,,,,HAKLISIN ELBETTE YILLARDIR İSTEYENLER VAR AMA BEN BU YOLDA DAHA YENİYİM VE KORKUYORUM....BİR BEBEK HAYATTA EN ÇOK İSTEDİĞİM SEY.BELKİ TELAŞIM DAHA YENİ O YÜZDEN PANİK OLUYORUM.6 AYI GERİDE BIRAKTIK KEŞKE KORUNMASAYDIM 6-7 AY DOĞUM KONTROL HAPI KULLANDIM.....YAPIM GEREĞİ ÇOK İNCE DÜŞÜNEN VE ÇOK ÇABUK TELAŞLANAN BİRİYİM....HEYCANIMI,ÜZÜNTÜMÜ BASTIRAMIYORUM....AMA ZAMAN İNSANA HERŞEYİ ALIŞTIRIYOR...26 YAŞINDAYIM VE 1 YILLIK EVLİYİM....İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GELİR HERKEZİN TÜM İSTEYENLERİN BEBİŞLERİ:ecrin_bebek:

haklısın ama sen hiç telaş yapma spiralde olsa doğum kontrol hapıda olsa zaten onları bıraktıktan sonra 2.çocuk için bile ablam 8 ay sonra hamile kaldı.sibel abla var 9. ay hamile kaldı.kesinlikle sen aşılama falan yaptırma bekle 5-6 ay hiç te stres yapma 110 milyon ml de kimde sperm var hiçbirimizde.bitkisal tedavileri dene gerisini Allah'a havale et.

günaydın canlarım güzel bir gün olur inşallah hepimiz için....
nevroşum sana kolay gelsin...
beyaz melekçim yılmak yok yola devam kendini sakın bırakma...belki önümüzde zorlu yollar var ama bu yolları sabırla ve yıkılmadan devam etmemiz lazım...tamammı canım..bak bende 15 aydır uğraşıyorum...hala dahada pes etmedim...
aymes sanada geçmiş olsun canım...tez zamanda kardeşin hastaneden çıkar inşallah....

EVET CANIM ZATEN BENİM AŞILAMAM DEDİĞİM GİBİ BİRAZ ACELEYE GELDİ.
SPERM ANELİZİNİ YENİLEYECEKTİK HAZIR SPERM ALINMIŞKEN YIKANIP BANA VERİLDİ...OLSUN BUNDA DA BİR HAYIR VARDIR.AMA BİR SÜRE 2-3 AY TEDAVİYE ARA VERMEYİ GÜŞÜNÜYORUM ZATEN...:CüvCüv:

GÜNAYDIN HANIMLARRRR

nevrosky canım buralardayıım kara kara düşünüp adet günümü bekliyorum 10 günüm kaldı belirti namına bişey hissetmiyorum, hayırlısı bakalım....

beyazmelek canım sen 6 ayda neden aşılamaya karar verdinki bir problemmi vardı, bende 26 yaşındayım ve 1 yıllık evliyim ama hiiiç korunmadık 6. ay olmayınca doktora gittik eşimde varikosel çıktı ameliyat oldu değerlerimiz düzeldi, benimde prolaktinim yüksekti tedavi gördüm düştü....veee hala sonuç alamadık....doktorumuz artık hiç bir tedaviye ihtiyacınız yok herşeyiniz normal, sizden en önemli isteğim stresten uzak durarak bebek firkrini kafanızdan atarak normal hayatını yaşamanız dedi, stres en büyük düşman...

günaydın arkadaşlar gününüz güzel geçer inşallah hepinizi öpüyorum ben buralardayım ara sıra uğrarım

günaydın şekerler,nasılsınız,güzel bir gün geçirmenizi dilerim.
aymescim kardeşinin ameliyatının güzel geçmesine sevindim tekrar geçmiş olsun.
beyaz melek canım bugün seni daha iyi gördüm ve daha da iyi olacaksın canım benim.
:1hug:

Günaydın kızlaaarrrr............ İnşallah bugün yeni bir hamiş haberi alırız. BEYAZ MELEK canım senin eşin doktora ilk defa mı gitti dün. Benimki de dün ilk defa doktora gitti de o yüzden soruyorum. Benim eşimden röntgen istemiş doktor.Ve haftaya Çarşambaya gün vermişler. Nasıl geçicek 1 hafta bilmiyorum. Senin eşine ne demiş doktor. Haber bekliyorum. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

arkadaslar gunaydın..herkese hayırlı ve bol hamıslı gunler dılıyorum.dun pek gıremedım.kayınvalıdemler bende yemekteydıler.zaten bı bız gıdıyoz bı onlar gelıyor.haftadabır ancak yemek yıyoz beraber.o yuzden acmadım bılgısayarı ayıp olur kadına sımdı dedım.bende sıra aldım esım ıcın devlet hastanesıne.hep ozelde yaptırdık testlerı bırkerede sıgortada yaptıralım dedık.ozelde yapılan testler ıcın kafa karıstırıcı bırsey soylemıstı arkadaslar.dusuk cıkarıyorlarmıskı orda tedavıye baslansın hemen dıye.bakalım yarın esımle doktora gıdıcez.hayırlısı rabbımden.ben buralardayım.takıpteyım yaaaannıııııı....

canlarim eşim doktordan geldi şimdi.eski tahlil sonuçlarina bakmiş.birde ultrasonla bakilmiş varikosel falan var mi diye.
çok şükür varikoseli yokmuş.normal değerlerde herşey demiş.biraz ileri hareket düşük ama çok değil o da normal yolla çocuğunuz olur demiş.herhangi bişeye gerek yok demiş.lokosit için de bir antibiyotik yazmiş.intihap giderilince düzelir herşey demiş...

kaydirigubbakcemile2kızlar günaydın daha yeni kalkatım.oğlum okula ben tekrar yatağa
bugün bende yokum arkadaşlar gündeyim.sizler kadar değerli arkadaşlarımla olucam.:teytey:
onlar benim eski komşularım:1hug:1999 depreminde ayrılamk zorunda kalmıştık.çünkü çoğu evi kaybetmişti.bende deprem korkusuyla değirmendereden taşındım.ama 9 yıl oldu kopmadık.çünkü birbirimizi çok sevip sayıyoruz.onları ve sizleri çooooooook seviyorum.a.s
hoşçakalın şimdilik a.s.

kaydirigubbakcemile2kızlar günaydın daha yeni kalkatım.oğlum okula ben tekrar yatağa
bugün bende yokum arkadaşlar gündeyim.sizler kadar değerli arkadaşlarımla olucam.:teytey:
onlar benim eski komşularım:1hug:1999 depreminde ayrılamak zorunda kalmıştık.çünkü çoğu evi kaybetmişti.bende deprem korkusuyla değirmendereden taşındım.ama 9 yıl oldu kopmadık.çünkü birbirimizi çok sevip sayıyoruz.onları ve sizleri çooooooook seviyorum.a.s
hoşçakalın şimdilik a.s.

sorun olmamasına çok sevindim canım inşallah kısa zaman da doğal yoldan hamiş olursun :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…