Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (05.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 04.10.2008 (1. Tüp Bebek denemesinin 10. gününde sonuç 17,7 çıkmış. 06.10.2008 Pazartesi günü test tekrarlanacak. Düşük tehlikesi var. Dua edelim arkadaşlar arkadaşımıza)

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 7 Ekim
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 10-11 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

derendeniz : 30 Eylül
umutlu99 : 30 Eylül
yiğit-yağmur : 30 Eylül
bengüsu : 2 Ekim
wavy : 3 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :lepi: kaydirigubbakcemile5)

yabangülüm. : 30.09.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

Ohhhh Ohhhhhhhhhhh. Ne güzel bir günaydın böyle güzelimmmm. Hep böyle aktif , dinamik , canlı , heyecanlı ol inşallahhhhhhhhhh. Sana da günaydın , günün aydın olsun tatlım.

Sen 10 tane grafik kullanınca bana bişi kalmamış. Böyle kuru bir mesaj oldu bitanem , kabul et artık.

Canım benimmm sanada günaydınn HERKEZE günaydınlarr herkeze güzelll neşeli bir gün geçirmenizi diliyorumm:sm_cool:

Canım benimmm sanada günaydınn HERKEZE günaydınlarr herkeze güzelll neşeli bir gün geçirmenizi diliyorumm:sm_cool:

Sağol bitanemm. Günün aydın olsun , çok güzel geçsin inşallah. a.s. Çok gezme bugün yalnız , otur oturduğun yerde. :roflol:

günaydın kızlar ne güğzel enejik bu sabah ya topik kaydirigubbakcemile2
sabah sabah içimi açtınız.:sm_cool:.sayfalarımız 1000 lere gelmiş
kızlar şimdi kahvaltıyı hazırlıcamcokacimcoook.sonram görüşürük.

Günaydın bitanem. Şeniz Evet güzel kalktık. Ama ben ve balım daha kahvaltı etmedik. Birimizin kocişi işe gitti , birimizin kocişi de kalkmadı. Biz de kahvaltı yapmadık. Biz de gelebilirmiyiz? cokacimcoook cokacimcoook a.s.

oh oh sabah sabah muhabbetinize bayıldım içine atladım hemen.bende geliyorum kahvaltıya.eşim işe gitti sabah.canım istemiyor ama sizinle olunca değişir tabi..bayram sonrası güzel bi gün hele bide böyle mükemmel arkadaşlar olunca daha bi güzelleşiyor günler.birbirimizi göremesekte bi bağ bağlıyor bizleri.bu bağ hiç kopmasın olurmu canlarım...

:içelim:Yabanımm canımm hoşgeldinnn günaydınnnn bizim eşlerr işegitti sende bende kahvaltı yapmadıkk o zaman bana atla gell patates kızartmalarına ve pizzaya başlıyorummm berabaerr yapalım bizim kızlar kıskansın :jeyyar::jeyyar::roflol:

Gel canım , biz daha yola çıkmadık zaten. Zira BTRKLC'den buyrun gelmedi. :çok üzgünüm: Bekliyoruz. Gelin derse uçucaz hemen.

Kopmayacak canım. Ben her zaman sizinleyim. Sizler de bırakmayın , kopmasın cidden. :asigim:

kızlar hepinize günaydın siz böyle pozitif olunca kendime sinir oluyorum

Günaydın bitanem. :1hug: Hiç sinir olma kendine. Sen daha bizimle yeni tanıştın. bakma biz de ayrı ayrı tek başlımıza çok pozitif değildik. Bir araya gelince böyle pozitifliği yakaladık. Büyük aileimizin sen de bir üyesisin. Sen de bizimle güneşli günlere yol alacaksın. Şeniz

Patatiş , Pijja mı :çok üzgünüm: cokacimcoook Ben istemiyom zaten , hiç sevmem :dilcikar:

günaydın kızlar, herkes çok enerjik bu sabah. hihoyyyt
Be de yol yorgunluğunu ancak atabildim, iyiyim şimdi.Gidip süpper bi kahvaltı hazırlıcam, smhsmh keki, çayı, kahveyi yapmış zaten, ben de size güzel krepler yapayım.yerimsenibenSoğutmayın haa, çabuk gelin.kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…