Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:hooray:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :hooray:
Kimine Göre Pembe Köşe
Kimine Göre Pembe Liste
Hayallerimizi Süsleyen En Baş Köşe
Nazar Değmesin Hamişlerimize

1. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz - 09.07.2008 İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

2. HAMİŞİMİZ : BEMT - 14.07.2008 Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 - 18.07.2008 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

4. HAMİŞİMİZ : elfide - 08.08.2008 Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı.

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas - 13.08.2008 Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı.

6. HAMİŞİMİZ : FOKURFOKUR - 22.08.2008 Hareket ve Morfoloji (Varikosel Başlangıcı) - Klomen,Keçiboynuzu Kürü,Domates Çorbası - Arka arkaya hapla 3 başarısız aşılama geçirdi. Yılmadı , bu ay ilk kez iğne ile aşılama tedavisine başladı. Son iki aşılamada verilen spermde olumlu sonuçlar alınmış , hepimizi umutlandırmıştı. Dualar karşılığını buldu , Düzenli ilaç ve kür kullanımının mükafatı alındı. - Allahın izniyle 4. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı.

7. HAMİŞİMİZ : bedef - 27.08.2008 Varikosel - 1 sene önce varikosel ameliyatı oldu - Değerler iyileşti - Sadece keçiboynuzu pekmezi kullandılar - Hiç ummadığı bir ayda mucizesi çıkageldi - Onları çok ama çok mutlu etti - İyi ki geldi , İlaç gibi geldi - Umudumuza umut kattı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

8. HAMİŞİMİZ : civciv1981 - 27.08.2008 Azosperm - 8 yıllık evlilerdi - Evliliklerinin 1,5. yılında normal yollarla bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiler - 7 sene sonra biriktirdikleri parayla ilk ve son olarak tese ile tüp bebek denediler - Tutmadı , sonuç negatifti - Hemen ertesi ay bir mucize gerçekleşti - Allahım "ol "dedi - Umudunu yitirenlere umut oldu - Sorun Azospermdi ama Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

9. HAMİŞİMİZ : cerencim - 13.09.2008 Morfoloji - 1 yıldır bebek sahibi olmak için çalışıyorlardı - cerencim 4 aydır klomen tedavisi görüyordu - Morfoloji sorunu olduğunu öğrendikten sonra eşi Klomen , Keçiboynuzu Kürü , ballı çörek otu kullanmaya başladı - Gelecek ay gerçek anlamda tedaviye başlamayı düşünüyorladı - Melekleri "Ben yolu biliyorum , kendim de gelirim" dedi :)) - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

10. HAMİŞİMİZ : minervaduygu - 19.09.2008 Sayı ve Morfoloji - Morfoloji %3 sayı ise 14 milyondu - Ace Plus Selenyum,Çinko,Folik Asit,bal,fındık, ceviz,badem kullandı - Bu değerlerle tüp bebeği düşünür olmuşlardı - Umutları azdı ama ümitlerini hep yeşertmeye çalıştı - Allahım yine mucizesini gösterdi - Bu mübarek ayda , mübarek Cuma gününde bu haberi almayı ve müjdelemeyi nasip etti - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

11. HAMİŞİMİZ : solala - 26.09.2008 Sayı ve Morfoloji - Morfoloji %0'a yakın sayı 10 milyon - E vitamini , arı sütü , kabak çekirdiği kullandı - Ağustos'da varikosel ameliyatı olmuş kistler alınmıştı - Ameliyatın üzerinden 1,5 ay geçmemişti ki Allahım meleklerini gönderdi - Listemize girdiğinin ertesi günü hamiş köşesine transfer olup listemizin rekorlar köşesine geçti :)) Ağzımız açık kaldı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

12. HAMİŞİMİZ : OcerenO - 29.09.2008 Sayı - Keçiboynuzu kürü kullandı - Hayallerini ve umutlarını bavuluna doldurup Afyon'dan Antalya'ya yola çıktı - Ağustos'un sonlarına doğru başlayan bu umuda yolculuk 29.09.2008 günü pozitiften geçti - Hep içinde bir yerlerde ya boş dönersem korkusu vardı - Şükürler olsun Allahıma , ona bunu yaşatmadı - Bayram arifesinde bayram hediyesini önceden aldı - Allahın izniyle mübarek ayda 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı.

13. HAMİŞİMİZ : nur82 - 01.10.2008 Sayı - 2 yıldır bebek istiyorlardı - nur82 eşine 1,5 ay bal,tarçın,keçiboynuzu tozu,dut pekmezi karışımı uyguladı - 1 aydır sigarayı bıraktı , selenyum ve e vitamini takviyesi aldı , öncesinde doktorun önerisiyle gonalf kullandı - Hepsi bir vesileydi belki ama önemli olan azmetmekti - Allahım "ol" dedi , bir çift daha bayram etti - Bayramın ikinci günüydü haberi alındı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

14. HAMİŞİMİZ : Menzil Gülü - 03.10.2008 Sayı , Hareket , Morfoloji – Sayı ml’de 7 milyon , morfoloji %7 , hareket %25 idi - Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini ve hız arttırıcı Pre-seed kullandı – Bu ay beklemiyordu , tamamen aklından çıkarmıştı – Postacı kapıyı iki kez çalarsa , MUCİZE kapıyı çalmaz direkt kırardı :)) – Zamanı gelmişti artık , meleğimiz yola çıktı - Eferim , beni de ağlattı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Not : Tarihler , arkadaşlarımızın hamileliklerini öğrenip bizlere bildirdikleri tarihlerdir.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (03.10.2008)

1- Fatos1983 geçen hafta büyük bir trafik kazası geçirdi. Ölümlerden döndü. Allaha şükür sağlığı iyi , evde istirahatte.

2- gülsu ve balsurat arkadaşlarımız şartlı tahliye ile aramıza döndüler. Bu erken tahliye topic halkında büyük sevgi gösterilerine sebep oldu. :teytey:

3- BEYAZMELEK ve BTRKLC arkadaşlarımız geçtiğimiz Cumaretsi ve Pazar günü aşılama oldular. Dualarımızı esirgemeyelim. İnşallah hamiştirler.

4- umutlu99 , olymposss , vesta , cerencim , rosem arkadaşlarımız Bayram dolayısıyla il dışına çıktılar ve çıkıyorlar. Sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin. Diğer gidecek arkadaşlara ve giden arkadaşlara da iyi yolculuklar dilerim.

5- OcerenO arkadaşımız ilk tüp bebek denemesinde Allahın izniyle hamiş kaldı. 29.09.2009 tarihinde haberi geldi. Kendisini , eşini ve sevenlerini tebrik ediyor , sorunsuz bir hamilelik geçirmesini diliyoruz. :hooray:

7- nur82 arkadaşımız idrar testi yaptı. 2. çizgi çok net. Hamileeeeee. Bugün de kan testi verdi. Sonuç bekliyoruz. Kendisini tebrik ediyor , sağlıkla kucağına almasını diliyoruz. :hooray:

8- Ailemize bir üye daha katıldı arkadaşlar. "kkpraa" arkadaşımızın eşi azosperm. 1. Tüp Bebek denemesinde. Micro tese ile spermler bulunup , 4 embriyo yerleştirilmiş. 04 Ekim Cumartesi günü sonucunu alacağız. İnşallah pozitiftir. Pembe köşemize solala gibi hızlı geçiş yapar dilerim. :Saruboceq:

9- Yeni bir katılım haberi daha. zynp.ZEYNEP de artık bizimle. Arkadaşımıza hoşgeldin diyor , en kısa zamanda pembe köşemize geçmesini diliyorum. :1hug:

10- Menzil Gülü arkadaşımız doğal yoldan hamileeeeee. Onun da haberi tazecik. Henüz bugün geldi. Sayı , hareket , morfoloji ; hepsi sorunluydu ama Allahım mucizesini gösterdi. Kendisini tebrik ediyor , sağlıkla kucağına almasını diliyoruz. :hooray:

Canım el-muallim'in dediklerine katılıyorum. Tavsiyelerine kulak ver. Ve kendini çok da yorma. Sonuçta geçmiş olsuna geliyorlar. :teselli: a.s.

sağol canımyerimseniben iyiki varsınız sizlele konuşmak çok güzel insanın morali yerine geliyo ben ilk üye olduğumda bütün başlıkları gezdim baktım sizler bana çok samimi geldiniz ilk önce beni belki kabul etmezsiniz diye yazmaya çekindim biraz tereddüt ettim ama iyiki yazmışım da sizler gibi arkadaşlarım oldu hepinize çok tşkr ederima.s.

kız fatıma bu pazar nerde bacım.ben de pazar günü yahyakpatn pazarına gidecem söyle de senin gittiğin yere geleyim.a.s
korfez altınevlerde canım belkı bılmezsın sen.yahyakaptan bana cok uzak oyuzden ben oralara gelemıyorum.ama ıstersen sen buraya gelebılırsın.gorusuruz canım...

Allahım sana şükürler olsun. :Saruboceq: Bir haftada 4 hamiş çıktı buradan.

Allahım sen devamını getir , bizlerin bebek özlemini dindir. Sana sığındık. :Saruboceq:

Mucizelerini gösterdin , bizleri ümitlendirdin. Sabırla bekliyoruz. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

İyiki yazmışsın canım benim. Bizler de seni tanıdığımıza çok memnun olduk. Burada büyük bir aileyiz. Ve sen de bu ailenin bir parçasısın canım. Sen burda olmaktan mutlu oluyorsan ne mutlu bize. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Dertler paylaştıkça azalır. Burda bunların ikisini de çok iyi yapıyoruz. Seni de burda görmekten çok mutluyum. :asigim: a.s.

:CüvCüv: bir suru yigenimiz oluyorr ve dahada olacak allahin izniylee cok sevincliyim vala yaaaaaaaaahihoyyythihoyyyt

merhaba arkadaşlar nasılş geçti bayramınız? biz genelde hep burdaydık sadece dün Ankaraya aile dostlarımızın yanına gittik..Bu bayram anne babaların yanına gidemedik..uzak şehirdeler..Bu gün de kocişle biraz dışarda dolaştıki,sinemaya gittik..eski flort günlerimize döndük..Arada böyle güzel oluyor
ayın 15 inde co cultur uygulaması için rahimden parça alınacak..son yazılanları daha okumadım..4 hamiş çıkmış diye göz ucuyla gördüm..şimdiden tebrik ediyorum hamişlerimizi:hooray:

Darısı başımıza:asigim:

merhaba..herkese ıyı aksamlar.bugun cok calıstım...işler bayram sonrası cok yogundu.yazılanları okudum.ve bıttı.1 gun ıcınde ne guzel seyler olmus
:1hug:topıgın delu kızı balımmm gelmıs...ay cok sevındım .ben onun karıkaturlerını ve tabıkı kendınıde ozlemıstım.opeyım balım senıŞeniz...hatta dur sana kayserı sıvesıyle hosgeldın yapayım.gadasınaldıgım,cıgerıne mantılar dokerım senın hosgeldınnn....
menzıl gulu canımcım senı ve esını cok tebrık edıyorummm.bayram sonrası :CüvCüvatlama menzıl gulu ıle basladı..devamınıda :CüvCüv:kkupra,:CüvCüv:btrklc,:CüvCüv:beyaz melek getırecek.ve :CüvCüv:hepımız sırayla o guzel pembe kosemıze gırecegızzz...ohh be ne guzel

Merhabaaaaa bademimmmmm. :1hug: :asigim: Biz İzmir'deydik. Annemlere falan gittik. Kayınvalidelere de Kurbanda gideceğiz. Yalova'dalar. Onun dışında evdeydik. Bol bol dinlendik. Ben bol bol uyudum. :roflol: Ve inanmayacaksın hala uykum varrrrr. mirmirmirmir

Dolu dolu geçirmişsin bayramı canım , çok sevindim. Allah içine sindirsin. Şeniz

co cultur'u duymadım ama bu senin son karar verdiğin şeyle mi ilgili canım. Yoksa normal tüp bebek tedavisinde de var mı? a.s.

nevrocum ben bu ay o pembe lısteye gıremıyecegım yıne...her ay hıc aksatmadan nasıl gelıyor anlamıs degılım.kızılcık sopasını gosterıyomklava: yok hemde aynı saatınde hıc aksatmıyor..neyse hosgelmıs sefa gelmıs gelende kovulmazkı..demı ama.:roflol::roflol::roflol:bana 30 ekım yazarımısın...canımcım

el mallim bu arada sende hamileydin demi Allah hayırlı ve sağlıklı bebek nasip etsin

hayır canım ben hamile değilim son mıkro denemem olumsuzdu bakalım hayırlısı ols inş ....... ben sızden yaşça buyuğum tabı.... onyedı yıllık evlıyım üç sene tedavıden sonra bı oğlum olsu şimdi onüç yaşında.... sonra bı düşük bü erken doğum yaşadım kaybettım kardeşi olsun istedım hayırlısı yaşım sınırda sonkez denıcem kısmetse ama tedavıler insanı çok yıpratıyor rabbım herkese doğal yolla versın inş ve kucaklarına nasıpetsın.... herkesın yolu açık ols duaları makbul............ yureklerı ferah .................:1hug:

ohh ne güzel valla...her hafta 4 hamiş çıksa liste çabucak pembeleşir..:teytey::teytey:

lütfen bende 2 hafta sonra bu dörtlü gruba girmek istiyom.:CüvCüv:

allahım banada mucizeni göster...bütün kızlarada :Saruboceq:

Dur bakayım canım ben de alayım şu sopayı bakalım elime. Gelsin bakalım öbür ay heleeeee. klava: klava: klava:

Canım ne yapalım sen de Ekim'in son bombasını patlatırsın inşallah bu ay. Editler kaldırıldığı için bir ara güncelleyeceğim canım. Tekrar tekrar gün içinde yayınlamak istemiyorum , topic içinde doluluk olmasın diye. Ben kenara not aldım. İlk yayında düzelmiş olacak. Şeniz

bademcık merhaba.bız evdeydık.bayram zıyaretlerıne gıttık ole gectı..kocısle bızde son gun sevgılıymısız gıbı.eskıden gıttıgımz yerlere gıttık.sorma kızlar duymasın 8 de gelrım demıstım.o gun hıc ugrayamadım...nevrodan ceza yemeyım.neyse bole işte
ama ben senın tedavıye basladıgını bılıyodum.şimdı ogrendım.tup bebekden vazgecmısın.olsun.sen kendıne ne zamn rahat hıssedeceksın..o zamn gıtkı guzel sonuclar elde et...ıkız bebişler gelsın.cunku moral cok onemlı tup bebekde...onu bılıyorum.ama en yakın zamnda senden guzel haberler alacagımızı ınanıyorum

tatlım co cultur uygulaması yapay rahi uygulaması demek..adetimin 21 .günü yani ayın 15 inde rahimden parça alıp bunu lab ortamında büyütecekler..sonra adetim başlayınca 3.gün normal mikro tedavisi için ilaç tedavim başlayacak..yumurtalar toplandıktan ve belli bir sayıda hücreye bölündükten sonra bu benden alınarak geliştirilen yapay rahim içinde 4-5 gün duracaklar,böylece embriyolar daha çabuk bölünüp daha sağlıklı olucaklar..sonra benim rahmime transfer edicekler.bunu genelde 2-3 başarsız tedaviden sonra uyguluyorlar..ama ben ilk denemede uygulatmak için direttim..Umarım hayırlısı olur..:asigim:

Canım biz bayramdan sonra patlama bekliyoruz demiştik. Bugün ilk patlama geldi. Allahım inşallah arkasını da verecektir. Bizleri sevindirecektir dilerim. Sen de bu kervanda yer alırsan pek süper olur. İnşallah girdiğinin ilk ayı hamiş kalırsın. :Saruboceq: :CüvCüv: Olmazsa da üzülmek yok. yasakkelime Güzel günler yakındır muhakkak. :lepi:

selam tatlım hayır tüp bebek yani mikroenjeksiyondan kesinlikle vazgeçmedim,sanırım yanlış anlama olmuş sadece başka bu tedavide başka yöntemleri de denemek için biraz erteledik..:1hug:

Canım ben de duymadığımdan öyle düşünmüştüm. Yani karar verdiğin şeyle alakalı olduğunu yani. Ama cahilik işte yeni yeni öğreniyoruz bunları. :1rolleyes: İnşallah bu emeklerinin karşılığını alacaksın canım. :asigim: Şeniz

insallah canımcım ekımde olmasa kasım yada baska ay napalım.arkadslara ne guzel hıc beklemedıklerı zamanda suprız yaparak gelıyorlar.emınmkı o guzel yumuk gozlu,sevımlı,mınıcık ellerı olan,bebek kokulu,mınık bebeışlerımız bızede suprız yapacaklardır....:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:şimdıden dusundum bole oldugumuzu cok guzelmıs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…