Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım bana vermemesin nedenini şimdi anladım.benim kanım geç pıhtılaşıyor ztaen.a.s

senin sonucun ne zaman belli olacak tatlim.ve ayin kaçinda yaptirdin
inşallah hayirlisi olur ya ben çok heycanliyim.ama bizim hiç ilişki olmadi ya o yüzden tedirginim

rüşvetçi karı seni:nazar: hehehe gelmediğim günlerde görüşürük o zaman:jeyyar:

ya inşallah ama tedaviden iyi sonuç almadan olması için büyük bir mucize lazım bize:1rolleyes:
ama inşallah mucizem gerçekleşir.gerçekleşmezse gelecem aletli jimlastik kulübünüzekaydirigubbakcemile3 :roflol: :ecrin_bebek:

:jeyyar: :jeyyar: Ne yaparsın canım. Bu listeler böle renkli renkli kolay yazılmıyor. Boyası neyim var bunların. :roflol: Giderlerim pek fazla. sırnaşık şey

Kizzlllllllaaaaarrr ben hamileyim bu resmen Rabbimin mucizesi baska birsey degil.

Bu ay en ihtimal vermedigim aydi ama az once test yaptim iki tane ikiside pozitif.

Hepimiz icin Rabbime dua ettim yinede etmeye devam edicem. Rabbim hepimize Salih Evlatlar nasip etsin. Amin!!!!!!!!!!!!!!!

ne güzel bir haber allah kucağına almayıda nasip etsin...böyle haberler duydukça umudum dahada artıyo...inşallah bir gün bizimde gelir meleklerimiz...

senin sonucun ne zaman belli olacak tatlim.ve ayin kaçinda yaptirdin
inşallah hayirlisi olur ya ben çok heycanliyim.ama bizim hiç ilişki olmadi ya o yüzden tedirginim

ben 28 eylülde yaptırdım.sanırım kanda 12.gün belli olurmuş kanda ayın 10 gibi falan ben bir cesaret yaptırabilirsem tabiii:1no2::bbo:

Bende 27 eylül de yaptirdim canim 7-8 ekim gibi kanda bakabiliriz dedi doktorum...ben yaptirmak istiyorum hemen.hiç değilse yoksa boşa heves etmem.ama çok üzüleceğim eğer olmazsa...

amanın kızlar patlama yaşanacak ramazandan sonra deniyordu.doğruymuş.hayırlısı olsun ya bir hamile daha.nevroky hadi güzelim listeyi yayınlada bakalım ya .süper ya darısı olmayanların başına.
nur82 hayırlısı olsun canım Allah kucağına almayı nasip kısmet etsin .
ben sizde sorun neydi onu göremedim.doğal yollamı hamile kaldın.daha önce ne güzeldi ya takvim vardı bakıyorduk.geri dönüp baktım ama bulamadım.

Naren aşilamam oldu sonuçlari okudun mu 7-8 ekim gibi belli olacak.senin aşilamadan sonra bel ağrin oldumu ya benim belim çok ağriyor.birde ilişki yasaakmiydi size

Bende 27 eylül de yaptirdim canim 7-8 ekim gibi kanda bakabiliriz dedi doktorum...ben yaptirmak istiyorum hemen.hiç değilse yoksa boşa heves etmem.ama çok üzüleceğim eğer olmazsa...

canım doğru söylüyosun da fisfisfis.
neyse yaptırırım be arkadaşım kim korkar hain kurttan 5 senedir zaten gözümde yaş kalmadı akacak.o da ztaen akmaz dimisositososito

amanın kızlar patlama yaşanacak ramazandan sonra deniyordu.doğruymuş.hayırlısı olsun ya bir hamile daha.nevroky hadi güzelim listeyi yayınlada bakalım ya .süper ya darısı olmayanların başına.
nur82 hayırlısı olsun canım Allah kucağına almayı nasip kısmet etsin .
ben sizde sorun neydi onu göremedim.doğal yollamı hamile kaldın.daha önce ne güzeldi ya takvim vardı bakıyorduk.geri dönüp baktım ama bulamadım.

Canım listeyi yayınladık. Tekrar yaınlamak için çekmeceyi görmen lazım. :jeyyar: :roflol: Ben çok kötü fena oldum yaaa kızlar. :eek:klava: Dövün beni. :mymeka: :roflol:

Ben şimdi iş yerinden çıkıyorum. akşama yeniden yayınlarım. 4-5 sayfa geridedir. Bak istersen. sengözlerimebaksanab

canım hayırlısı olsun yaptırdın mı ? hadi bakalım senden olumlu sonuç alalımda bende senin doktora gideceğim.kurban bayramından sonra .eşimin işleri çok yoğun önümüzdeki 2 ay .geçen aşılama yaptırdığımdada stresliydi kışın rahatlayacak şansımız daha artar gibi geliyor.inşallah senin olumlu olurda bana umut olur.:sm_cool:

Kızlar ben yavaş yavaş çıkıyorum. Daha doğrusu çıkmaya hazırlanıyorum. Sayenizde hiç mesaide miyim aile içi sohbette miyim anlamadım doğrusu. Çok işim yoktu çok şükür. Bir yandan işlerimi hallettim. Bir yandan da sizlerle sohbet ettim. Ve o güzel haberler yok mu. O güzel dakikalar. Onlar zaten beni uçurdular. İnşallah her günümüz böyle güzel geçer. Hergün hamiş haberleri alırız. Ben sizin hızınıza yetişemem. Sürekli liste yayınlamakla geçer vaktim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh. Şeniz

Amin canım inşallahhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: Ama çok güzel bir duygu di mi? Tahmin bile edemiyorum. Ben çıldırırım sanırım. Ortalardan kaybolursam belli bir süre bilinki ben hamişim kızlar. :roflol: Beni Manisa sarı binadan araştırın. sırnaşık şey

Bu kelimeyi söylemeyi çok istiyorum. Duymak çok güzel. Sizlerin haberlerini almak çok umut verici. Ben de gitgide yaklaştığımı hissediyorum. :lepi:

aminnn canım insallah sende yasayacaksın... ben buna gönülden inanıyorum.ben cok umutluydum.hatta hatırlarsan test falan yapmadan önce hissediyorum hamişim demiştim.hislerimde yanılmadım.sende yaklaştıgımı hissediyorum diyorsun.insallah sende hislerinde yanılmayacaksın canım..

nevrocum güle güle canım yani şimdilik ben bilirim sen duramazsın akşamda gelirsin buraya hehehehe dimi kuşumm

naren aşilamam oldu sonuçlari okudun mu 7-8 ekim gibi belli olacak.senin aşilamadan sonra bel ağrin oldumu ya benim belim çok ağriyor.birde ilişki yasaakmiydi size

bel ağrisi başlarda yoktu karin şişliği çok oldu.ayrica ilişki yasak değildi.ben cumartesi aşilama yaptirdim pazar akşam ilişkiye girdik.burada herkez öyle diyor.ilk defa senden duydum yasak olduğunu.ama doktor dediyse vardir bir bildiği .ama ben sende çok umutluyum.güzel haberini bekliyorum canim.

Bende çikiyorum kizlar iş saati doldu bügün sanki çok iş yaptikta:sm_cool:AKŞAM EŞİM İŞİ VAR DIŞARIYA ÇIKACAK BİLGİSAYAR BANA KALACAK AKŞAM GÖRÜŞÜRÜZ.KENDİNİZE İYİ BAKIN ÖPÜYORUM SİZİkaydirigubbakcemile3

X