Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım çok teşekkürler. a.s. Eve gidince benimkiyle bir bakayım alçalıp yükselmelere. hihoyyyt

nevrocum sen ölçümlerini buraya hergün eklemeye çalış elimden geldiğince yorumlamaya çalışalım tatlımmmm

Canım inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın. Bebek aspirini niye kullanıyosun? Benim bi arkadaşımda bana bebe aspirini kullan demişti.Doktora sordum kullanma gerek yok dedi. Sana ne için verdiler?

canım bizim değerler şöyle.
volüm:2 cc
sperm sayısı(ml):22,000,000
motilite(%):%48
progresyon:%2(+4) %40/(+3)

yıkama sonrası
volüm:4cc
sperm sayısı(ml):19,000,000
motilite(%):%83
progresyon:%10(+4) %68(+3)
total sper sayısı:16,000,000
benim kasıklarım ağrıyor ilk önce sık sık şimdi ara ara belim benim hep ağrırı zaten.bi de göğüslerim samanta fox gibim oldu işiti ve hassas bunlar var canım bende

sanırım nur da burda olduğu müddetçe yardımcı olur ateş konusunda sanırım

Canım doktora gitmelisin. Yarın test günün ise bugün gitsen de çıkar sanırım. Aklına çok takmaktansa git bence doktora. Ama akşam da oldu. Yarın sabah öğreneceksin canım herşeyi. Biraz daha sakin olmaya çalış. Belki kötü birşey yoktur. Herşey yolundadır. Bebeklerin seninledir inşallah bitanem. 4 embriyo vardı. Belki 1-2 tanesini vücudun kabul etmemiştir. Ondandır belki o kanamalar. Diğerleri sağlıklıdır belki. Hepsine birşey olmuş olarak düşünme. İyi şeyler düşün canım. Bir bilgim olsa paylaşacağım ama dua etmekten başka elimden gelebilecek birşey yok maalesef. :teselli: a.s.

Canımmmmmmmm ne güzelll :asigim: Kıpkırmızı demek. Allahım bizlere de göster o günleri inşallahhhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: Akşam da kan değerini yazarsın. Bakarız mutlu mutlu. :1rolleyes: a.s.

kıpkırmızı görünce ben de inanamadım canım ya.içim kıpır kıpır.anlatamam.allahım yalvarırım burdakı herkes yasasın bu duyguyu.hep dualarım sizlerle canım.ben de bir kac gün öncesine kadar siz gibi bekliyordum.ama bugun hamişim.inanıyorum ki sen de en kısa zamanda hamişim diyeceksin canımm.a.s.Şeniz

arkadaslar az önce kan verdim bugun saat 7 den sonra cıkacak.eve gelirken de idrar testi almıstım onu da az önce yaptım bu kez silik milik degıl kan kırmızısı cıktı.:teytey::teytey::teytey:

canım seni yeni gördüm tebrik ederim :teytey::dance::dance::dance:

çok güzel dileklerde bulunuyorsun nurcum inşallah en kısa zamanda rabbim herkese yaşatır bu duyguyu

Canım inşallah hayırlısıyla hamile kalırsın. Bebek aspirini niye kullanıyosun? Benim bi arkadaşımda bana bebe aspirini kullan demişti.Doktora sordum kullanma gerek yok dedi. Sana ne için verdiler?

BEBK ASPİRİNİ BEBEĞİN BULUNACAĞI ORTAMDAKİ KANI SULANDIRIP BEBEĞİN TUTUNMASINI SAĞLIYORMUŞ..
DOKTORUM GÜNDE 1 TANE KULLAN DEDİ.
:1hug:

Canım sen adetinin 3. gününde yaptırmışsındır o testi belki. 21. gününde yaptırılan testten bahsediliyor orada. Bir 3. günde bir de 21. günde yapılan testler var. Karıştırmayasın. yerimseniben

Hayır progesteronu 21. günde yaptırdım. Diğerlerini 3.günde yaptırdım. Çok düşük dimi ??

Amin canım inşallahhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq: Ama çok güzel bir duygu di mi? Tahmin bile edemiyorum. Ben çıldırırım sanırım. Ortalardan kaybolursam belli bir süre bilinki ben hamişim kızlar. :roflol: Beni Manisa sarı binadan araştırın. sırnaşık şey

Bu kelimeyi söylemeyi çok istiyorum. Duymak çok güzel. Sizlerin haberlerini almak çok umut verici. Ben de gitgide yaklaştığımı hissediyorum. :lepi:

rüşvetçi karı seni hehehe gelmediğim günlerde görüşürük o zaman:jeyyar:

ya inşallah ama tedaviden iyi sonuç almadan olması için büyük bir mucize lazım bize:1rolleyes:
ama inşallah mucizem gerçekleşir.gerçekleşmezse gelecem aletli jimlastik kulübünüzekaydirigubbakcemile3 :roflol: :ecrin_bebek:

BEBK ASPİRİNİ BEBEĞİN BULUNACAĞI ORTAMDAKİ KANI SULANDIRIP BEBEĞİN TUTUNMASINI SAĞLIYORMUŞ..
DOKTORUM GÜNDE 1 TANE KULLAN DEDİ.
:1hug:

canım bana vermemesin nedenini şimdi anladım.benim kanım geç pıhtılaşıyor ztaen.a.s

nevrocum sen ölçümlerini buraya hergün eklemeye çalış elimden geldiğince yorumlamaya çalışalım tatlımmmm

Canım ben hamilelik monitörü kullandığımdan ovulasyonu biliyorum çok şükür. Ancak merak işte ölçüyorum yine de kaydirigubbakcemile3 Yazarım eve gidince değerlerimi. şutarafagitti

Hayır progesteronu 21. günde yaptırdım. Diğerlerini 3.günde yaptırdım. Çok düşük dimi ??

Canım ben alıntı yaptım başka biryerden. Şimdi ne desem boş. İnternetten biraz araştır bakalım istersen. Ve elçinin dediği gibi yeniden test yaptır canım. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…