Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevrosky cim sanada liste için çok teşekkür ederim.çok mutlu ettin.

Canım benim ne demek. Hem o listemizde , hem de takvimimizde adın var. İnşallah en kısa zamanda hamiş olursun , senin için de güzel şeyler yazarız buraya. a.s.

ben geldimmmmmm,hepinizi çok özledim kızlar,umarım güzel bir bayram geçirmişsinizdir,benim bayramım güzeldi,eşimin ailesine gittik ve bu bir iki günde artık bizim tarafı dolaşırız:jeyyar:
bu bayram topiğimize ne güzel şeyler olmuş,birbiri ardına hamiş haberleri var,ne güzel ve ne mutlu ,inşallah sıra bizede gelecek ki inanıyorum çünkü birbirimize destek oluyoruz,motive ediyoruz,moral çok önemli biliyorsunuz,pembe köşeye giden arkadaşlarımız sizleri tebrik ediyorum,Allah tamamına erdirsin inşallah...
Nevrosky canım sende iyisindir inşallah ve güzel bir bayram geçirmişsindir ki bu haberlerle çifte bayram yaşamışsındır :CüvCüv:
benim bugün ya da yarın adet olmam lazım,belirtiler var zaten ,olduğumda yeni adet tarihimi bildiririm canım,şimdilik buralardayım sırnaşık şey

Tamam canım gelişmelerin hepsinden haberin var çok şükür. hepsine değinmişsin Allah razı olsun. Öpüyorum seni , görüşürüz sonra bol bol. Bitirin bakalım ziyaretleri. Şeniz

Canım hoşgeldinnnnnnnnnnn. Allah içine sindirsin güzel güzel gezdin valla. İnşallah öbür bayrama da hamiş hamiş gezersin. kaydirigubbakcemile3 Listede 2 Ekim yazıyor senin tarih. 1 gün geçmiş. İnşallah gelmez de bir bomba da sen patlatırsın. :jeyyar: hihoyyyt

Cok ama cok tesekkur ederim sevincimi benimle paylastiginiz icin. Hep dua etmeye devam edicem hepimiz icin.

Kizlar birde pre-seed kullaniyorum ben iki aydir. Sizlerede tavsiye ederim. Belkide Allah bunu sebep kilmistir hamile kalmam icin.

Sağol canım. a.s. Allah razı olsun. Bizler de senin için dua edeceğiz. Sağlıkla kucağına alabilmen için. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Cok ama cok tesekkur ederim sevincimi benimle paylastiginiz icin. Hep dua etmeye devam edicem hepimiz icin.

Kizlar birde pre-seed kullaniyorum ben iki aydir. Sizlerede tavsiye ederim. Belkide Allah bunu sebep kilmistir hamile kalmam icin.

Canım şu pre seed hakkında bana bilgi verirmisin?İnternetten araştırdım ama kullanan kişiden duymak daha iyi gelir. Bunu hem eşin hem sen kullanıyosun galiba. Ayrıca bundan başka neler yaptın, neler yediniz, neler içtiniz? Benim eşiminde sayısı 7 milyon. Belki bende pre seed alabilirim.

inşallah canım ama bu ay biraz imkansız çünkü eşim biliyorsun yeni varikosel ameliyatı olmuştu o yüzden bana şu an erken gibi geliyor ama mucizeleri her zaman yaşıyoruz belli olmaz yinede herşeyin hayırlısı bir daha ki bayrama olur belki :teytey:

benimde aklıma takıldı ve googledan araştırırken bizim kadınlar kulubünde daha önce bu konuyla ilgili bir topik çıktı karşıma istersen burdan da bakabilirsin canım,inki aşağıya kopyalıyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/pre-seed-almak-isteyenler-turkiyeden-de-alabilirler-t209934/index.html

teşekkürler bengüsu bende merak ettim şimdi bunu ya akşam eşimle bi konuşuyum bakıyım

selamm arkadaşlar ne guzel hamış haberlerı gelıyoo inş gıtgıde artar inş herkes sırayla bu guzel haberı verır ve herşey guzel olur menzıl gulu senıde tebrık edıyorum bak ne guzel oldu muradın inş sorunsuz rahat hamiş olursun canım darısı tum arzu ednlerın başına ..inş.. rabbım herkesın gönlüne göre versın öbur bayrama kadarr burası dolsun inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

selam kizlar nasilsiniz bakalim.aşilamadan sonra yeni yeni kalkiyorum belim çok ağriyo..
27 eylül sabahi genel anestezi ile aşilamam yapildi.herşey güzel geçmiş şu an progestan ve bebek aspirini kullaniyorum.inşallah güzel bir sonuç alirim...
,
eşimin aşilamadaki sonuçlari...

Sperm sayisi:59 milyon
hareketli sperm :%98
ileri hizli hareket:%24
ileri orta hareket:%60
hareketsiz:%16
umarim hayirlisi olur...
şekle bakilmamiş sanirim çünkü yazmamişlar.
Birde 1 milyon lokosit var

hoşgeldin beyaz melek inşallah hakkında hayırlısı olur ve meleğine kavuşurusn bence eşinin değerleri çok iyi sadece iltihap var sanırım ama inşallah herşey çok güzel olacak az kaldı hissediyorummm

hoşgeldin beyaz melek inşallah hakkında hayırlısı olur ve meleğine kavuşurusn bence eşinin değerleri çok iyi sadece iltihap var sanırım ama inşallah herşey çok güzel olacak az kaldı hissediyorummm:CüvCüv::CüvCüv:

beyazmelek niye anestezi aldın canım?bana başka ilaç vermedi dr neden acep:uhm:

arkadaslar az önce kan verdim bugun saat 7 den sonra cıkacak.eve gelirken de idrar testi almıstım onu da az önce yaptım bu kez silik milik degıl kan kırmızısı cıktı.:teytey::teytey::teytey:

Evet canım çok şeyler kaçırdın. kaydirigubbakcemile2 Sen nerelerdeydin? :1hug: Pazartesi gününden itibaren yoklamaya geçeceğiz , haberin olsun. kaydirigubbakcemile3

canım benim ya tamam yoklamalarda olmaya dikkat etcem ama hastalanmazsam yine bu ay benim için berbat geçtideÇok üzgünüm çoook

sen hani bir konu açmışın ya (Clearblue® (Clear Plan) Kolay Hamilelik Monitörü)
onu görünce hemen eşime gösterdim.tedavim bitince alırız dedi yani 1buçuk ay sonra
o zamana kadar parada geçer inşallah eline:dance:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…