Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canimsin. Rabbim bizlere harcadigin bu enerjinin, bizlere verdigin bu pozitifligin yuzu suyu hurmetine senide guldursun canim benim. Allah razi olsun!!!

menzil gülü tebrikler.allah tamamına erdirsin canım .dualarımız kabul oldu cok şükür.burada hamiş olmayan kalmayacak allahın izniyle...:sm_cool::sm_cool:

çok sevindim hayırlı olsun ne güzel bayramdan sonraki ilk sevincimizi yaşadıkhihoyyyt rabbim devamınıda getirsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq: allah tamamına erdirsin eşini de kutlarım ne çok sevinmiştir :sm_cool: darısı ben ve tüm bekleyen arkadaşların başına inşallah

böyle hamiş haberi aldıkmı nasıl seviniyoruz ya.kendimiz hamile kalmış gibi seviniyoruz.Allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.darısı bizlere işallah.allahım bizede yaşatsın çift çizgiyi görmeyi..:Saruboceq::Saruboceq:

balımm ya çok tatlısın bal gibisin mapusluğun bittiğine çok sevindim fazla giremesemde topiğe yinede senin tatlı güzel yazılarını okumak hoşuma gidiyodu tekrar hoşgeldin bende isterim süslerden boncuklardan payıma düşeni gönderrrr:roflol:

Ayyyyyyyyyyy çooooooooooooooookkkkk sevindim gerçekten. Ne mutlu sana.İnşallah bizde hamile kalırız artık. Allahım yalvarırım sana nolur bizde hamile kalalım.:Saruboceq: İnşallah kucağına aldığın günleri de görürsün. Darısı bizim başımıza. Hamilelik haberlerini okudukça ağlayasım geliyo.Zor tutuyorum kendimi.Bu ne ya bayram dönüşü patır patır hamilelik haberleri alıyoruz.Süper valla.:sm_cool: :teytey:

canım benim gözünaydın inşallah bebeğine sağlıklı bi şekilde kavuşursun darısı bizim başımıza :Saruboceq:ne güzel o kadar umutlanıyorumki böyle hamile haberi alınca burası öyle güzel bi yer ki çıkarsız fesatlığın olmadığı tanımadığın bi insanın mutluluğuna ortak oluyosun en az onun kadar mutlu olyosun iyiki aranızdayım çok seviyorum sizleri:1hug:

Ben şimdi sadece pembe köşeyi yayınlıyorum arkadaşlar. Diğer listelerde de değişiklik gerekiyor ama hepsini akşam yaparım. Şimdi sevincimiz onlarla bölünmesin. Araya sayfalar girmesin. :dance: :teytey: :sm_cool:

menzil gülü seni tebrik ederim İnş Allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat verir.ALLAH BURADAKİ HERKESE AYNI DUYGULARI TEZ ZAMANDA YAŞATIR İNŞALLAH

:hooray:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :hooray:
Kimine Göre Pembe Köşe
Kimine Göre Pembe Liste
Hayallerimizi Süsleyen En Baş Köşe
Nazar Değmesin Hamişlerimize

1. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz - 09.07.2008 İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

2. HAMİŞİMİZ : BEMT - 14.07.2008 Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 - 18.07.2008 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

4. HAMİŞİMİZ : elfide - 08.08.2008 Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı.

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas - 13.08.2008 Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı.

6. HAMİŞİMİZ : FOKURFOKUR - 22.08.2008 Hareket ve Morfoloji (Varikosel Başlangıcı) - Klomen,Keçiboynuzu Kürü,Domates Çorbası - Arka arkaya hapla 3 başarısız aşılama geçirdi. Yılmadı , bu ay ilk kez iğne ile aşılama tedavisine başladı. Son iki aşılamada verilen spermde olumlu sonuçlar alınmış , hepimizi umutlandırmıştı. Dualar karşılığını buldu , Düzenli ilaç ve kür kullanımının mükafatı alındı. - Allahın izniyle 4. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı.

7. HAMİŞİMİZ : bedef - 27.08.2008 Varikosel - 1 sene önce varikosel ameliyatı oldu - Değerler iyileşti - Sadece keçiboynuzu pekmezi kullandılar - Hiç ummadığı bir ayda mucizesi çıkageldi - Onları çok ama çok mutlu etti - İyi ki geldi , İlaç gibi geldi - Umudumuza umut kattı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

8. HAMİŞİMİZ : civciv1981 - 27.08.2008 Azosperm - 8 yıllık evlilerdi - Evliliklerinin 1,5. yılında normal yollarla bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiler - 7 sene sonra biriktirdikleri parayla ilk ve son olarak tese ile tüp bebek denediler - Tutmadı , sonuç negatifti - Hemen ertesi ay bir mucize gerçekleşti - Allahım "ol "dedi - Umudunu yitirenlere umut oldu - Sorun Azospermdi ama Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

9. HAMİŞİMİZ : cerencim - 13.09.2008 Morfoloji - 1 yıldır bebek sahibi olmak için çalışıyorlardı - cerencim 4 aydır klomen tedavisi görüyordu - Morfoloji sorunu olduğunu öğrendikten sonra eşi Klomen , Keçiboynuzu Kürü , ballı çörek otu kullanmaya başladı - Gelecek ay gerçek anlamda tedaviye başlamayı düşünüyorladı - Melekleri "Ben yolu biliyorum , kendim de gelirim" dedi :)) - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

10. HAMİŞİMİZ : minervaduygu - 19.09.2008 Sayı ve Morfoloji - Morfoloji %3 sayı ise 14 milyondu - Ace Plus Selenyum,Çinko,Folik Asit,bal,fındık, ceviz,badem kullandı - Bu değerlerle tüp bebeği düşünür olmuşlardı - Umutları azdı ama ümitlerini hep yeşertmeye çalıştı - Allahım yine mucizesini gösterdi - Bu mübarek ayda , mübarek Cuma gününde bu haberi almayı ve müjdelemeyi nasip etti - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

11. HAMİŞİMİZ : solala - 26.09.2008 Sayı ve Morfoloji - Morfoloji %0'a yakın sayı 10 milyon - E vitamini , arı sütü , kabak çekirdiği kullandı - Ağustos'da varikosel ameliyatı olmuş kistler alınmıştı - Ameliyatın üzerinden 1,5 ay geçmemişti ki Allahım meleklerini gönderdi - Listemize girdiğinin ertesi günü hamiş köşesine transfer olup listemizin rekorlar köşesine geçti :)) Ağzımız açık kaldı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı.

12. HAMİŞİMİZ : OcerenO - 29.09.2008 Sayı - Keçiboynuzu kürü kullandı - Hayallerini ve umutlarını bavuluna doldurup Afyon'dan Antalya'ya yola çıktı - Ağustos'un sonlarına doğru başlayan bu umuda yolculuk 29.09.2008 günü pozitiften geçti - Hep içinde bir yerlerde ya boş dönersem korkusu vardı - Şükürler olsun Allahıma , ona bunu yaşatmadı - Bayram arifesinde bayram hediyesini önceden aldı - Allahın izniyle mübarek ayda 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı.

13. HAMİŞİMİZ : nur82 - 01.10.2008 Sayı - 2 yıldır bebek istiyorlardı - nur82 eşine 1,5 ay bal,tarçın,keçiboynuzu tozu,dut pekmezi karışımı uyguladı - 1 aydır sigarayı bıraktı , selenyum ve e vitamini takviyesi aldı , öncesinde doktorun önerisiyle gonalf kullandı - Hepsi bir vesileydi belki ama önemli olan azmetmekti - Allahım "ol" dedi , bir çift daha bayram etti - Bayramın ikinci günüydü haberi alındı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

14. HAMİŞİMİZ : Menzil Gülü - 03.10.2008 Sayı , Hareket , Morfoloji – Sayı ml’de 7 milyon , morfoloji %7 , hareket %25 idi - Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini ve hız arttırıcı Pre-seed kullandı – Bu ay beklemiyordu , tamamen aklından çıkarmıştı – Postacı kapıyı iki kez çalarsa , MUCİZE kapıyı çalmaz direkt kırardı :)) – Zamanı gelmişti artık , meleğimiz yola çıktı - Eferim , beni de ağlattı - Allahın izniyle mübarek ayda DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Not : Tarihler , arkadaşlarımızın hamileliklerini öğrenip bizlere bildirdikleri tarihlerdir.

Kizlar ben geldim, ama cok az vaktim var. Bayram ziyretleri bizde bugünde devam ediyor.

Öncelikle Menzilgülü canim seni cok tebrik ederim, insallah hersey yolunda gider -
bizi sevindirdin inanki. Kendine iyi bak canim.

Balsurat hosgeldin canim, cezanin bitmesine sevindik.:1hug:

Kkpra sende aramiza hosgeldin, insallah hamis haberini yarin alacagiz, sanada sevinecegiz.kaydirigubbakcemile5

Ve diger arkadaslar hepinizin günü hayirli olsun, birbirimize dua etmeye devam edelim...kaydirigubbakcemile3

Cok ama cok tesekkur ederim sevincimi benimle paylastiginiz icin. Hep dua etmeye devam edicem hepimiz icin.

Kizlar birde pre-seed kullaniyorum ben iki aydir. Sizlerede tavsiye ederim. Belkide Allah bunu sebep kilmistir hamile kalmam icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…