Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
1.gün 19 eylül 36.3
2.gün 20 eylül -----
3.gün 21 eylül -----
4.gün 22 eylül -----
5.gün 23 eylül -----
6.gün 24 eylül -----
7.gün 25 eylül 36.0
8.gün 26 eylül -----
9.gün 27 eylül -----
10 gün 28 eylül -----
11.gün 29 eylül 36.0
12.gün 30 eylül 35.7
13.gün 1 ekim 35.8
14.gün 2 ekim 35.9
15.gün 3 ekim 35.9
16.gün 4 ekim
17.gün 5 ekim
18.gün 6 ekim
19.gün 7 ekim
20.gün 8 ekim
21.gün 9 ekim
22.gün 10 ekim
23.gün 11 ekim
24.gün 12 ekim
25.gün 13 ekim
26.gün 14 ekim
27.gün 15 ekim
28.gün 16 ekim
29.gün 17 ekim
30.gün 18 ekim
31.gün 19 ekim
32.gün 20 ekim

bakın buda benim bu ayki ateş tablom

gunaydın arkadaşlar.............bayram bıttı ama hayat bızler için devam edıyor rabbım hayırlı bı gun nasıp etsın ..........

amasyalımısın eşimde amasyalı bayram tatilinde amasyadaydım.gün 12 de yola çıktık akşam 10 da evdeydik.çok güzel memleket.çok beğenyorum amasyayı.bu arada ateş tablosundan bir şey anlamadım .ben :1no2:

Günaydın canım. Sağolasın , senin de geçmiş bayramın mübarek olsun.. İnşallah hastalanmazsın canım. Bir ümit bekleyelim. Tedaviye başlamaya gerek kalmadan hamiş olmanı dilerim bitanem. a.s.

Canım yumurtlama gününde düşüp ertesinde yükselmesi lazım. Sonra da hep yüksek kalması lazım. Düşerse hastalanıyorsun. Herkesin bünyesi farklı olduğundan kriter olmuyor. Mesela senin en yüksek sıcaklığın 35,8 iken benim 37. Her gün aynı saatte ölçmen gerekiyor. Ve sabah yatarktan kalkmadan ölçmen gerekiyor. Başucuna koyacaksın , saat çalınca hiçbirşey yapmadan direkt dil altına alacaksın. Ben bu şekilde biliyorum. Şeniz

Ama bitanem kolay mı? O kadar uğraştan sonra bu mutluluğa erişince arkadaşlar bir telaş içine giriyorlar. Sürkli bir takip halinde olmak istiyorlar. Ve uğruyorlar sağolsunlar. Sen denk gelmemiş olabilirsin. Ziyaretçi ve özel mesajlarına yazarsan sormak istediklerini muhakkak en kısa sürede cevaplarlar. a.s. Belki sen de latife ettin ama ben açıklık getireyim dedim. :asigim:

evet narencim amasyalıım ama ilçesinden ne güzel bir hemşehrimle karşılaşmak hehehehe

ateş tablomda daha pek bişey yok yumurtalarım çatlamadı ama sıcak sıcak heran olabilir yani önemli günlerdeyim canım

bende iyiyim hamdolsun nevrommmm kolay gelsin tatlım işyerinde bende söylemesi ayıp yeni uyandım sayılır

gunaydın arkadaşlar.............bayram bıttı ama hayat bızler için devam edıyor rabbım hayırlı bı gun nasıp etsın ..........

Günaydın canımm Şeniz Sağolasın , sana da hayırlı günler nasip etsin Rabbim inşallah :Saruboceq:

İzmir'de yağmurlu bir hava hakim. Ara ara duruyor , ara ara yağıyor. :sm_cool: :sm_cool: Kısmen işlerim var. Ama sizler varsınız ya bana herşey vız gelir. hihoyyyt

sağol nevrosky sen olmasan ne yapacağız biz ya .tatil çok iyiydi 2 çocuk eltimde 2 çocuk görümcemde var .gönlümce eğlendim çocuklarla yakar toptan yastık kavgasına adar .ben 8 yaşından beri konu komşunun çocuklarını alır bakar gezdirir,uyutur kısaca ciddi anlamda çocukları çok severim.eşimde diyorki Allah insanları en çok sevdiğiyle sınarmış.öyledir erhalde.Allah hepimize en kısa zamanda bebişlerimize kavuştursun.

bizde ilçe suluova ama görümcem amsayada otoruyor zaten çok yakın amasyaya suluova.

aminnnnnn narencimmmm aminnnnnnnnnnn ne güzel dilekler bunlarr inşallahh duyar dualarımızııı

bende iyiyim hamdolsun nevrommmm kolay gelsin tatlım işyerinde bende söylemesi ayıp yeni uyandım sayılır

Sağol canım. a.s. Oh ohhhhhh. :dance: Ben evde olsam daha uyuyordummmmmmmm. :roflol:

Bugünleri güzel değerlendir. Yumurtalar ha çatladı ha çatlayacak. Kocişin pek azimliydi. kaydirigubbakcemile İnşallah seni hamiş görürüz bu ay. kaydirigubbakcemile5

heheheheh evet nevromm azimli maşallahh hani dediğim ballı çerez vardıya eşimin aldığı o fena enerji veriyor tepemde delüüü adamkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:1shok:

İyi geceler bitanem. Şeniz Ben de çıkıyordum. İnşallah dediğin gibi hepimiz güzel bir güne uyanırız. :dance:

günaydın herkezekaydirigubbakcemile2
çok güzel rüyalar gördüm.şimdi yorumlarını okudum.düşüp bayılcaktım:lepi:hrşey rüyalarda ki gibi olur umarım.:sm_cool:şimdi oğlan başımda akıtma istiyor.kalkıp yapayım.sonra döncem ben sizeyerimseniben

Tatilinin dolu dolu geçmesine çok sevindim canım. Biz ilk gün hariç hep evdeydik. Büyük bir ailesiniz ne güzel. Kalabalıksınız. Ben tek çocuğum. Eşimin de 2 erkek kardeşi var. Biri bizle görüşmüyor. Diğeri de İstanbul'da. Eşimin ailesi de Yalova'da. Kurban bayramında kısmetse Yalova'ya gidip herkesi görüp hasret gidereceğiz. Kalabalık aile olmak çok güzel bence. İnşallah yakında sizin de bebeğiniz olur da ; o güzel aileye bir fert daha katılmış olur. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…