Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım inşallah hamişsindir. :CüvCüv: :Saruboceq: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Ne gibi belirtiler hissediyorsun canım? sengözlerimebaksanab

sagol insallah canım.
yumurtlama günümden beri sol kasıgımda hafif bir agrı var.göğüslerim şiş ve sızlıyor.bunlar hep olurdu zaten ama adete 1-2 gün kala azalırdı.ama bu ay göğüs agrım artarak devam etti.akıntım 4-5 gündür yoğun.bir de dünden beri hafif bir bulantı var.aslında bulantı da degıl herseyden tiksinme gibi bir his.aslında belirtiler de yanıltıcı olabilir.hayırlısı.:Saruboceq:
eşim 1 aydır sigarayı bırakmıstı.e vitamini de kullanmıstık.insallah bunların faydası olmustur da bu ay sizlere müjdemi veririm.yarını iple cekiyorum.:dance:

Valla canım süper olur. Heyecanlandım bak şimdi :dance: Sabah ilk idrarınla yaparsın sanırım. Bizlere de haber vermeyi unutma. Zira "hamileyimmmmm" diye başlık açmak yasaklanmış sanırım. Konuları kilitliyorlar. Başlığımıza gelip haber vermeyi unutma lütfen. a.s. İnşallah Allah gönlümüze göre vermiştir. :Saruboceq: Şeniz

haber vermez olurmuyum canım.sonuc her ne olursa olsun haberdar ederim sizleri.güzel dileklerin duaların için tesekkür ederim canım.Şeniz

nur inşallah hamilesindir, çifte bayram olur :teytey:

insallah bitanem.aslında çok umutlu degıldım.ama burdaki hamiş haberlerini aldıktan sonra neden olmasın dıyorum şimdi.destegın için sagol canım

insallah bitanem.aslında çok umutlu degıldım.ama burdaki hamiş haberlerini aldıktan sonra neden olmasın dıyorum şimdi.destegın için sagol canım

inşallah pozitif çıkar test ama çıkmazsa da üzülme.Demek ki biraz daha zamanı varmış demek daha iyi.Yarın sabah hemen sonucu yaz da yola çıkmadan öğreneyim.Yoksa c.tesiye kadar meraklı meraklı beklemek zorundayım. :1rolleyes:

dediğin gibi canım sonuç negetıf bile olsa üzülmem.çünkü uzun zamandır beklıyorum.alışkınım o sonuca.hiç etkilemiyor.rabbim en hayırlı zamanı biliyor diyorum hep.sabah erkenden haber vermeye calısacagım canım.a.s.

canımsın nevrocum.teşekkür ederim. 1,5 ayda gitti babamız.hayata devam etmeye çalışsak ta yine çok iyi bir insanı Rabbim bizden çok sevdi ve yanına aldı. Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize,verdiği evlatla terbiye etmesin rabbim. sizler bana çok iyi geliyorsunuz. bazen çok yorgun oluyorum sadece okuyabiliyorum ve doğru uykuya dalıyorum.ama hepiniz yüreğimde ve aklımdasınız. Annem bile bazen benim üzüntülerimi sizin kadar anlayamıyor. ne de olsa bizler kader ortağıyız.hepinizi öpüyorumŞeniz:1hug:a.s.

canım öncelikle teşekkür ederim,Allah hepimize hayırlı ve uzun bir ömür versin. umarım adet olmazsın ve bayramda yüzümüzü sen güldürürsün.:sm_cool:

Ultra Mega Gold; antioksidan özellikli,vücudun günlük kullanım ihtiyacı olan 41 çeşit vitamin,mineral,bitki ve enzimler ile, günlük beslenme ihtiyacını desteklemede kullanılabilecek bir üründür.Yüksek potensli B vitaminleri ile strese karşı ve enerji verici olarak da kullanılır.Yüksek potensli B vitaminleri,folik asit,B6 ve B12 vitaminleri bioflavonoidler ve E vitamini,antioksidan özellikli yeşil çay,alfa lipoik asit,likopen, n-asetil-l-sistein trimetilglisin ile desteklenmiştir.Formülünde yer alan sindirim enzimleri ile özellikle ileri yaşlarda ve sindirim problemleri olan kişilerde de tercih edilmektedir.

Günlük 2 tabletteki toplam değerler

Vitamin A : 20.000 IU (75% as beta-Carotene and 25% as Acetate)
Vitamin C : 500 mg
Vitamin D : 400 IU
Vİtamin E : 300 IU
Tiamin (B1) : 100 mg
Riboflavin (B2) : 100 mg
Niasin (B3) : 100 mg
Pantotenik Asit (B5) : 100 mg
Vitamin B6 : 25 mg
Biotin (B8) : 100 mcg
Folik Asit (B9) : 400 mcg
Vitamin B12 : 150 mcg
Doğal Karetonoid Kompleks : 15 mg
Likopen : 200 mcg
Çinko : 15 mg
Selenyum : 150 mcg
Kalsiyum : 50 mg
Demir : 10 mg
İyot : 100 mcg
Magnezyum : 50 mg
Bakır : 2 mg
Mangan : 10 mg
Krom : 100 mcg
Molibden : 150 mcg
Potasyum : 10 mg
Kolin Bitartarat : 50 mg
Para-aminobenzoik Asit : 50 mg
Sitrus Bioflavonoid Kompleks : 25 mg
İnositol : 25 mg
Trimetilglisin : 25 mg
Yeşil çay yaprakları ekstresi : 15 mg
N-Asetil L-Sistil : 10.5 mg
Amilaz : 10 mg
Kuersetin : 10 mg
Rutin toz : 10 mg
Selülaz : 5 mg
Hesperidin Kompleks : 5 mg
Lipaz : 5 mg
Alfa - Lipoik Asit : 4.5 mg
Proteaz : 2 mg
Bor : 1 mg

Biz bunu kullanmaya başladık kızlar. İçeriklerini tek tek internetten yazarak araştırabilirsiniz. Hepsi çok yararlı vitamin , mineral ve bitki enzimleri. Önemli bir sağlık problemi olmayan , kronik hastalıkları bulunmayanlarda doktor tavsiyesine gerek kalmadan kullanılabiliyor. Eşim günde 2 tablet kullanıyor. Normalde 2 tablet alınması gerekli. Ben de bu nimetlerden mahrum kalmak istemedim. 1 tablet de ben kullanıyorum. Kendimi daha dinç hisseymeye başladım. Belli vitamin ve minerallerin eksikliğini çekiyordum sanırım. İçinde bulundurduğu selenyum , çinko , e vitamini , folik asit , likopen (domates çorbası) ve doğal karoteneid kompleks (havuç suyu) , vitamin A (yine karoten deposu) ile morfolojiye iyi geleceğini düşünüyorum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Şeniz

arkadaslar ıyı geceler.bugun cok kotu bır gun gecırdım.sabah mıgde bulantısıyla uyandım.bır kusma bır kusma.afedersınız ıshalde olmusum.felakettı ya.oldum tuvalete gıde gıde.usutmusum heralde.sonra acıle gıttık.serum yedım bır tane.suan cok halsızım.hemen cıkıcam kızlar.duanızı eksık etmeyın.zaten 50 kılo varım yokum ıyıce coktum.allahım sıfa ver...hepınızı opuyorum..

geçmiş olsun arkadaşım,bol bol su içmeye çalış...a.s.

Canım çok geçmiş olsun. Allahım şifa versin inşallah. Dinlen bitanem. kendini toparlarsın tez zamanda dilerim. :teselli: a.s.

Oncelikle bu bilgileri bizimle paylastigin icin cok tesekkur ederim.

Benim aklima takilan acaba daha fazla miktarda E vitamini alip ayni zamanda likopende biraz daha fazla olursa bir problem olurmu? Mesela 300 IU e vitamin ve 5 mg. likopen gibi.

Sizdeki likopen 0.2 mg mis. Normalde internetten baktim en az 5 mg liklar vardi. Hatta ben 25 mg lik almayi planliyordum. Ama sonra vazgectim cunku, gun icinde zaten domates vs. likopen iceren sebze meyvede yiyecek fazla gelebilir diye dusundum.

Acaba sen ek olarak domates corbasi havuc suyuna devam edecekmisin? Cunku 0.2 mg biraz az gibi geldi bana.

Çok geçmiş olsun canım.

Canım bunlar birbirleriyle dengelenmiş. Sonuçta hepsinin sağlıklı bir şekilde etkilişimi içinde sağlanmış. Normal olarak beslenmeye devam edilecek. Bu bir nesin takviyesi. Her zaman her vitamini , minerali veya bitkisel enzimi düzenli olarak alamıyoruz. Ben ayrıyeten havuç suyu veya domates çorbasına devam etmeyeceğim. Zira zaten yemeklere domates ve salça koyuyoruz bunlarda yeteri kadar likopen var. Havuç suyuna da beta-karoten'den dolayı devam etmeyeceğim. 15.000 IU beta karoten var canım bu üründe. Havuç ve domatesten alabileceğinin fazlası var yani. Buradaki likopenin düşüklüğü hepsini dengelemek amaçlı. Elbette fazla kullanmak iyi gelmeyecektir. Normal yemeklerde kullandığımız domates ve salça fazlalık yaratmaz. Sen 10 mg olanını alabilirsin. Ben beta-karotenden dolayı almam ama sen bu şekilde komple bir besin takviyesi almayacağın için likopeni yüksek tutabilirsin haliyle.

Canim bende bu sekilde komple takviye alacagim insallah. Almaya karar verdigim vitaminin icerdigi vitamin mineral vs. gramajlari asagida.

Gunluk alinacak tablet sayisi: 4 Tablet Toplam 120 tablet var.

Gunluk alinan miktar %Gunluk deger
Vitamin A [as 100% beta carotene] 10000 IU 200
Vitamin D3 [as cholecalciferol] 1000 IU 250
Vitamin E [as d-alpha tocopheryl succinate] 200 IU 667
Vitamin K [as menaquinone MK-7, phylloquinone] 40 mcg 50
Vitamin C [as calcium ascorbate] 600 mg 1000
Vitamin B1 [as thiamine mononitrate] 22.5 mg 1500
Vitamin B2 [as riboflavin HCL] 25.5 mg 1500
Vitamin B3 [as niacinamide, niacin] 100 mg 100
Vitamin B5 [as d-calcium pantothenate] 100 mg 1000
Vitamin B6 [as pyridoxine HCL] 30 mg 1500
Folate [as folic acid] 800 mcg 200
Biotin [as d-biotin] 1 mg 333
Vitamin B12 [as methylcobalamin] 200 mcg 3333
Calcium [as ascorbate, citrate] 250 mg 25
Magnesium [as oxide, citrate] 300 mg 75
Manganese [as citrate] 2 mg 100
Cinko [as citrate] 25 mg 167
Iodine [from kelp] 150 mcg 100
Chromium [as polynicotinate] 200 mcg 167
Selenium [as L-methyl selenocysteine] 200 mcg 286
Bakir [as sebacate] 1.5 mg 75
Molybdenum [as Glycinate] 50 mcg 65
Potassium [as citrate] 49 mg *

Erkek Destekleyici Faktorler*: Saw Palmetto (45% Fatty Acids), 100 mg; Ginger Supercritical Extract (20% Gingerol), 40 mg; Tribulus Terrestris (20% protodioscin), 40 mg; Peruvian Maca Lepidium Myenii (.6 macamides & macaenes), 40 mg; Beta Sitosterol, 100 mg; Eleuthero Root (.8% Eleutherosides), 40 mg; American ginseng (5% Ginsenosides), 40 mg

Organik super yiyecek ozleri*: Organic Spirulina, 900 mg; Organic Chlorella, 100 mg; Organic Barley Grass Juice Conc. (40:1), 50 mg; Organic Oat Grass Juice Conc. (40:1), 50 mg; Phasophyta/Rhodophyta Kelp, 38 mg

Organik sebze ozleri 200 mg*: Consisting of: Beets, Spinach, Collards, Kale, Parsley

Organik meyve ozleri 100 mg*: Consisting of: Goji Berries, Acai Berries, Elderberry, Cranberry, Blueberry, Raspberry, Pomegranate

Ek Mineraller: 78 Ionic Trace Mineral Complex, 50 mg; Silica (from Bamboo), 10 mg; Boron (as Glycinate), 1.5 mg; Vanadium (as Glycinate), 25 mcg

Anti-Oksidanlar*: Alpha Lipoic Acid, 75 mg; L-Cysteine, 50 mg; MSM, 50 mg; Grape Seed Extract (Leucoselect - 95% Proanthocyanidins), 25 mg; Lycopene, 5 mg; Lutein (FloraGLO), 5 mg

Bioflavonoidler*: Hesperidin, 100 mg; Rutin, 50 mg; Quercetin (from Saphora japonica) 50 mg

Beraberindeki besinler: Choline Bitartrate, 100 mg; L-Leucine, 80 mg; Mixed Tocopherols (Gamma, Delta, Beta), 60 mg; Inositol, 25 mg; BioPerine (Piper Nigrum), 4 mg; Octacosonol, 300 mcg

Enzim Karisimi 33 mg*: Amylase, 1927 DU; Cellulase, 1071 CU; Protease, 3922 HUT; Lactase, 97 ALU; Lipase, 11 FIP; Invertase, 11 SU

Arkadaslar yazilar karismis birbirine gonderince. Gunluk alinan miktarda IU ve mg/mcg li sayilara bakin. Gunluk deger icinde IU mg/mcg li sayilarin yanlarindaki sayilara bakin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…