Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet bencede beterin beteri var bosuna dememisler
canim ilk defa ikimizde bu saatte burdayiz ama kimse yok nerdesiniz kizlarrrrrrrrrrr yoruldular sanirim

ohh canim ne guzel iyi tatiller insallah tatil donusu guzel haberlerle ise donersin yarabbim en kisa zamanda guzel bebek verisn sna ellerini bos cevirmesin insallah.........hepimizin insallah

Amin bitanem. Güzel dileklerin için çok teşekkürler. Cümlemizi inşallah. :Saruboceq:

Canlarım ben müsadenizi isteyeyim. Herkese iyi sahurlar. Öpüyorum sizleri. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s. :asigim:

evet bencede beterin beteri var bosuna dememisler
canim ilk defa ikimizde bu saatte burdayiz ama kimse yok nerdesiniz kizlarrrrrrrrrrr yoruldular sanirim

Valla canım heja hastalandığı için erken yedirip yatırıyor eşini. O oruç tutamıyor. Beyzanur buralardaydı biraz önce. melek23 de Anasayfadaymış.

Ben seni yalnız bırakıcam canımcım. Çıkıyorum artık. :çok üzgünüm: Korkmazsın di mi tek başına. :1rolleyes: :1hug: a.s.

:enbuyukkk:a.s.idare ederim canim bugunde ben bekleyim siteyi sen merak etme misil misil uyu tatlimmmm sen
iyi geceler tatli ruyalar gorusuruz yarina.s.

:enbuyukkk:a.s.idare ederim canim bugunde ben bekleyim siteyi sen merak etme misil misil uyu tatlimmmm sen
iyi geceler tatli ruyalar gorusuruz yarina.s.

Tamam bitanem. İyi geceler Şeniz Sana emanet buralar hejanın yokluğunda. :roflol: sositososito

nerdesiniz kizlar bugun yafu bak nobetim doluyor sirasi gelen gelsin nobet teslim bugun herkesin uykusu gelmis galiba dualarim sizlerle kizlar bebeklerinizi gorun ruyanizda bugun insallah:Saruboceq::emir_bebek::ecrin_bebek:

arkadaşlar galıba bu gece herkes çok yoğun ne guzel dualarda buluştu bu gece hem dıllerımız hem yureklerımız ellerımızı açtık mevlaya............. inş dualarımız makbul kazancımız mnevı yönden çok olur.........hayırlı seherler........bol dua ile..................

günaydınn kızlarr kaydirigubbakcemile2 sabaha kadar oturdunuz şimdi uyuyorsunuz di mi?
burda acayip fırtına var uyku tutmadı benneyaptımki bugün inş. yola çıkacağız bayramda memleketteyiz bir hafta yokum yani :a015: ben yokken girip de sayfaları biriktirmeyin gelince okuması zor oluyo :roflol: hem aklımda burda kalır sonra:asigim: şimdiden hepinize iyi bayramlar dileyim sositososito belki bi daha giremem site zorluk çıkartıyor

nevrosky merhaba canım kusura bakma uzun sure sıteye cok fazla gıremedım onun ıcın cevap yazamadım.yenı adet tarıhım 18 ekım.ınsallah bu ay hasta olmayız ve sırayla hepımız hamıs haberlerımızı verırız.hakkımızda hayırlısı olsun.

arkadaslar gunaydın.bende ıyı uyumusum yaaaaa.sımdı kalkıp ıs yapma zamanı...eee bayram gelıyor batraaammm...allah bugunlerıde gosterdı cok sukur.herseyımız eksıksız mutluyuz elhamdulıllah daha ne ısterız allahtan..rabbım herkezın yuvasını huzurla doldursun...kaynanalarada akıl fıkır versın...kızlar nekadar ıyılık yaparsanız okadar duzelıyorlar haberınız olsun.bırde bu taktıgı deneyın...sızı cok sevıyom.rabbıme emanet olun ınsallah.arada yıne ugrarım...ben bu ay bebıs ıstemıyom yaaa...banane banane doktorada gıtmek ıstemıyom.ooofff kafamı bosaltayım ıstıyom bıraz...........

bademcim sabiha hn varmış .ben hiç görmedim bu hafta .o ultrasonlara bakıyormuş.yine kararları eray bey veriyor.her türlü kararı o onaylıyor.bu hafta sonu belki benim aşılamamı sabiha hn da yapabilir:1no2:.umarım eray bey olur ama soğuk bir dr fakat ben ona çok güveniyorum.a.s

Canım bu gün benim adetin 3 .günüydü,Rahim kalınlığım ilk gün 14 mm ,bu gün 4 buçuk mm ye düşmüş..Eray bey 5 mm nin altında olması gerekir ,kalınlık şu an iyi dedi.Ama benim rahmimde bazı düzensizlikler olduğu için pek de olumlu konuşmadı..%5 daha arttıracak işlemler var dedi..yapay rahim hazırlama,embriyo yapıştırma falan..Bunlara ilk denemede gerek yok fazla dedi ama bir kere benim aklıma düştü..%5 değil % 1 bile şansımı arttıracak bir şey olsa ben bu durumu değerlendirmek istiyorum..Akşam eşimle de tekrar konuşacağız bu durumu..Adetin 21 .günü rahimden parça alıp labratuar ortamında incelenip büyütülecekmiş..Daha bir çok ayrıntısı var ama aklımda kalmadı hepsi..
Allah yardımcımız olsun...:Saruboceq:

selam arkadaslar ilk önce gecmis olsun dilekleriniz icin tsk ediyorum herkez birseyler yazmis sagolunn..
bende sizler gibi sükrediyorum halime artik bebek konusundada uzulmemeye calisicam herseyin caresini var ÖLÜM hariccc..ama birgun bir kazada ölücümi hic dusunmemistim..ben hatta hastanede herkez basimda aglasirken ben öldümde herkez basimda agliyormu diye dusundum..cunki ögle birsey varmis ya hani ölüler mezara girene kadar öldüklerini anlamazmis aglayanlari görürmüss..bu arada dun dr gittim idrarimda kan cikti ic kanamasindan korktuu yaticaksin dedi ve haplar verdiler iki gun sonra gine gidicem ve agrilarim kötülesirse hemen gel dediler...nevrosky canim bende sizleri seviyorumm sagol canimmm

Canım bu gün benim adetin 3 .günüydü,Rahim kalınlığım ilk gün 14 mm ,bu gün 4 buçuk mm ye düşmüş..Eray bey 5 mm nin altında olması gerekir ,kalınlık şu an iyi dedi.Ama benim rahmimde bazı düzensizlikler olduğu için pek de olumlu konuşmadı..%5 daha arttıracak işlemler var dedi..yapay rahim hazırlama,embriyo yapıştırma falan..Bunlara ilk denemede gerek yok fazla dedi ama bir kere benim aklıma düştü..%5 değil % 1 bile şansımı arttıracak bir şey olsa ben bu durumu değerlendirmek istiyorum..Akşam eşimle de tekrar konuşacağız bu durumu..Adetin 21 .günü rahimden parça alıp labratuar ortamında incelenip büyütülecekmiş..Daha bir çok ayrıntısı var ama aklımda kalmadı hepsi..
Allah yardımcımız olsun...:Saruboceq:

merhaba canım yazını okudumda merak ettim, rahimden parça alındığı zaman bebeğin tutma olasılığı daha da artıyormuş değilmi?bunu biryerde okumuştum,hangi hastaneye gidiyorsun bademciğim?İnşallah iyi sonuçlar elde edersin.

selam arkadaslar ilk önce gecmis olsun dilekleriniz icin tsk ediyorum herkez birseyler yazmis sagolunn..
bende sizler gibi sükrediyorum halime artik bebek konusundada uzulmemeye calisicam herseyin caresini var ÖLÜM hariccc..ama birgun bir kazada ölücümi hic dusunmemistim..ben hatta hastanede herkez basimda aglasirken ben öldümde herkez basimda agliyormu diye dusundum..cunki ögle birsey varmis ya hani ölüler mezara girene kadar öldüklerini anlamazmis aglayanlari görürmüss..bu arada dun dr gittim idrarimda kan cikti ic kanamasindan korktuu yaticaksin dedi ve haplar verdiler iki gun sonra gine gidicem ve agrilarim kötülesirse hemen gel dediler...nevrosky canim bende sizleri seviyorumm sagol canimmm

Çok büyük geçmiş ols canım.

merhaba canım yazını okudumda merak ettim, rahimden parça alındığı zaman bebeğin tutma olasılığı daha da artıyormuş değilmi?bunu biryerde okumuştum,hangi hastaneye gidiyorsun bademciğim?İnşallah iyi sonuçlar elde edersin.

Canım adetin 21.günü genel anestezi ile rahimden parça alıyorlarmış ve bunu labratuar ortamında geliştiriyorlarmış.yani yapay rahim..benim rahim dokusunda düzensizlikler olduğu için implantasyonda sorun çıkabilir dedi doktorum..Ancak bunu ilk denemede değil,2.veya 3.denemelerde başarısızlıkla sonuçlanan mikroenjeksiyon transferlerinden sonra yapıyorlarmış genelde..Ama benim illa bir kaç başarısız deneme geçirmeyi beklicek tahammülüm yok:çok üzgünüm:
Adetin 21.günü lab ortamında geliştirilen bu rahim parçası ile yine bir sonraki adetin 3.günü presedür aynen uygulanıyormuş.Bu işlemler arasında embriyo yapıştırma falan da var..Varsın 1 ay geç başlayayım tedaviye...Ama 2-.3 .denemede başlatmaktansa bazı alternatifleri şimdiden başlatmak daha iyi olacak diye düşünüyorum.Hiç olmazsa vicdanım daha rahat eder.ilkinde de deneme şansı varken illa 1.2. denemelerin başarısızlıkla sonuçlanmasını bekleyip zaman kaybı yarattım demiyeyim istiyorum..Belki bu bana biraz daha moral vericek..Ben raporlu bir hastayım..Doktorum bu ekstra işlemler için yaklaşık 1000 ytl lik bir masraf olacağını söyledi..hiç bişey değil benim için...zaten eğer raporsuz ve özel yaptırsaydım şimdi haryacacağım paranın 4-5 katını harcamak zorunda kalacaktım..Hemde kimbilir kaç kez başarısız denemeler olucak ve moralim bozulacaktı..Ben elimden geleni yaptığımı düşünmek böyle moral bulmak istiyorum..Kocaeli tıp fakültesine gidiyorum canım..Doktorum Eray Çalışkan..

X