Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Evet canım bu güzel geceyi değerlendiriyorduk. Ben de yeni geldim.

Demek 9 gün görüşemeyeceğiz. Seni özleyeceğim bitanem. Kendine çok iyi bak. Sağlıcakla gidin sağlıcakla dönün. İyi yolculuklar.

Ben de şimdiden bayramınızı kutluyorum bitanem. :asigim: Çok güzel bir dilekte bulunmuşsun bitanem. Ben de tekrar edeyim. "Allah nice bayramlar nasip etsin cümlemize inşallah çoluğumuzla çocuğumuzla" :Saruboceq:

Canlarım 4444 Duamızın duasını ve bağışlamasını bu mübarek gecede yaptım hayırlısıyla. Hepimiz için tek tek dua ettim yine her zamanki gibi. Kadir gecesi dolayısıyla bütün akşamı ibadetle geçirmeye çalıştım. Allahım inşallah dualarımızı ve ibadetlerimizi kabul eder. Gönlümüzün muradını hayırlı ise gerçekleştirir dilerim. En kısa zamanda özel mesajlarda buluşup 4444 duamızı tekrarlamayı umuyorum. Bayramdan sonra olabilir.

Peygamberimiz (SAV) buyuruyorki şu dört kişinin duası mutlaka kabul olur.

1.Dönünceye kadar hacının yaptığı dua
2.Gazaya çıkan askerin duası
3.İyileşinceye kadar hastanın yaptığı dua
4.Bir müslümanın bir müslüman için ismiyle arkasından onun için yaptığı dua.

Bu dualar içinde en çok kabul edilen müslümanların birbiri için yaptığı duadır.
Bunun sebebi başkası için yaptığımız duanın günah işlememiş bir dille yapılmış olmasıdır.

Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile duâ edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulanacağı suâl edilince, (Birbirinize duâ edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu.

ben çıkıyorum canlarım kociş çağırıyo bu gece annemlerdeyiz yatakları aç artık diyo ne yazıkki gitmeliyim. Sizleri çok özliycam bayram süresince kendinize çok iyi bakın ve hayatta hiçbişeyin sizi üzmesine izin vermeyin (çok zor biliyorum ama) unutmayınki hayat çok kısa gerçekten kendini yıpratmaya değmez. hepinizi öpüyorumŞeniz

Canım Allah rağzı olsun senden inşallah tez zamnda dualarımız gerçekleşir hepimiz teker teker kavuşuruz meleklerimize iyi geceler bitanem tatlı rüyalarŞeniz

İyi geceler bitanem. İyi uykular , tatılı rüyalar. Bizler de seni özleyeceğiz emin ol. Senin gibi bazı arkadaşlarımız da aramızdan ayrılacaklardır. Hepinizi özleyeceğiz. Dediklerin çok doğru canım. Ben ekseriyetle uyuyorum. Bütün arkadaşlarım da uyarlar inşallah. Zira hepinizi çok seviyor ve üzülmenizi hiç istemiyorum. Allaha emanet olun canım arkadaşım. :asigim: a.s.

slm kizlar kimse yokgaliba bende yeni girebildim bolca dua ettim hepimiz icin kadir geceniz mubarek olsun dualarimiz kabul olur insallah

iyi geceler kızlar benim biraz canım sıkkın ama olur böyle şeyler zamanla bunlarada alışırım bugün yatakta dönerken birden kasığıma ağrı girdi sebepsiz yere ani dönüş yaptım galiba sonra odun çuvalını boşaltıyım dedim aynı kasılma yine oldu acaba adetim yaklaştı 2 gün sonra olucağım ondanmı kaynaklanıyor anlamadım ama tüp bebk olyından beri bu kasık ağrılarım var bi doktora gidip görünmem lazım galiba

slm kizlar kimse yokgaliba bende yeni girebildim bolca dua ettim hepimiz icin kadir geceniz mubarek olsun dualarimiz kabul olur insallah

Ben de buralardayım canım. Allah razı olsun bitanem. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Ben de hepimiz için dua ettim. 4444'ü de hayırlısıyla bitirdik. İnşallah yakında başlarız yine. Çok huzurluyum şu an. :sm_cool: :1rolleyes:

İyi geceler canım. Canım sıkkın derken ağrılara mı sıkıldın , yoksa başka birşeye mi bitanem? Ağrılar benim de oluyor bazen. Tüp Bebek tedavisiyle bağdaştırmamak lazım. Ani harekette oluyor aynen. Ama bence mucizeleri de göz önünde bulundurarak güç isteyen işleri sen yapma canım. Eşin yapsın. Ne olur ne olmaz. yerimseniben

kızlar biraz canı sıkkın eşim canımı sıktı ya ben bazen ağzımı tutamıyorum görümcemlere giderken canımı sıktı ben ailesinden soğudun yani anne ve babasından köylerine gitmeyi çok istiyorum abları orda çocukları var ortam muhabbet falan oluyor ama sırf annesini görmek istemediğim için gitmek istemiyorum benim kalbimi kırıyor anneanneside laf sokup duruyor ya valla bazen söyledikleri öyle zoruma gidiyorki eşimi çok sevmeme rağmen ailesi yüzünden keşke evlenmeseydim diyorum

eşimin bayramda 3 gün izni var kız kardeşleri köye gidiyor bizde gidelim mi dedi benim içimden gelmiyor dedim bab şöyle diyor ben seninle önceden konuştum sende böyle yapma ben eşimin 2, eşiyim dedim ben onun gibi yapmıyorum bana laf sokuyorlar kırıyorlar yinede arıyorum dedim ne laf soktular dedi annesi en son aradığımda işten ayrıldım diye fırçaladı beni onu söyledim onaneymiş diyor bana öyle diyor ama ailesinin yüzüne karşıda dese ya sinirlenince kimseyi görmüyor o ayrı ama yeri gelincede konuşmuyor neyse dedmler 10 gün önce bize geldi samsunda duruyorlar bizde orduda bayramda iznin olursa gel bekliyor dediler evlendiğimizden beri bekliyorlar eşim param yok dedi şimdi bana gidemiyoruz dedi ama rayıp sormayan annesinin yanına gitmeye parası var tamam anne ama onun annesi gibi bir anne ben hayatımda tanımadım insan evladını aramaz mı benim kaynanam 1 senedir 1 kere olsun eşimi aramamıştır

nevrosky canım okadar sıkılıyor ki anlatamam ben bana yapılanı hiçbir zaman unutamıyorum ne olursa olsun yüzlerine gülmek zorunda olmak varya beni öldürüyor ben ben değilim artık

Canım arkadaslarım hepimizin Kadir gecesi mübarek olsun.Allah Herkesin kalbinin muradını versin.a.s.:ecrin_bebek:

Canım maalesef senin gibi çok kişi bu durumdan mağdur. Yani nedir bu kaynanaların gelinlerle derdi bilemedim. Her kaynana için demiyorum. Onlara kaynana da denmez , "anne" dersin. Ama bazıları kabullenmiyorlar bir türlü. Sürekli laf sokmaya çalışıyorlar. Sürekli yarış halindeler. Oğullarıı kıskanıyorlar herhalde. Beğenmez tavırlar içinde oluyorlar. Karışıyorlar sürekli. Hem varlığını hissettiriyorlar. Çeneleri durmak bilmiyor. Çevremde gözlemlediğim ve duyduğum çok kaynana var böyle. Allah onlara akıl fikir versin , merhamet versin inşallah. Kimseyi üzmesinler böyle.

Oğullarıyla hayatını birleştirmişsin. Herkes senin yaptığını yapmazdı. Fedakarlık gösterdin. Ailen istemedi , çevren istemedi ama sen evlendin eşinle , seviyordun. Eşinin bebeği olmama sorununu da biliyordun. Yine de engel teşkil etmedi senin için. Senin eşini ne kadar sevdiğin ortada. Bunları haketmediğine de eminim. İnşallah eşinin annesi imana gelir. O eski gelininde mi kaldı aklı bilmem ama ona da inanmıyorum. Gıcık etmek için de yapıyor olabilir. Sen seviyor eski gelinini demiştin hani ya.

Ben de eşimin ikinci evliliğiyim. Eşimin 13 yaşında bir oğlu var. Bizimle kalıyor. Ben de evlenmeye karar verdiğimde istememişti ailem. Çocuklu birisi ile neden evleniyorsun demişlerdi. Sonuçta benim ilk evliliğimdi. Onlar da sorun yaşamamı istemediler haklı olarak. Bir kızları vardı üzülmelerini istememişlerdi. Öyle böyle biz evlendik. 2,5 seneyi geçtik. Çok mutluyuz. Hiç keşke evlenmeseydim demedim. Sağolsun annem babam da (eşimin) hep bana yakınlık gösterdiler. Kendi oğullarından çok beni el üstünde tutarlar. Ama kötü olsaydılar da pişman olmazdım. Çünkü ben belli riskleri alarak bu yola çıktım. Riskleri aldım üzülmedim ama üzülebilirdim de.

Sen de belli riskleri aldın canım. Üzülme , kızma demiyorum. Bu noktada eşin daha anlayışlı olmalı. Eğer ortada laf sokmak falan varsa buna müsade etmemeli. Bunu sakin bir dille konuşmalısın eşinle canım. İnşallah dediğim gibi o kişiler imana gelirler de senin kıymetini anlayıp , hakettiğin değeri sana verirler. Şeniz

nevrocum canim yeni farkettim allah kabul etsin agzina saglik dualarin icin
gittim geri geldim namaz kildim bi daha dua ettim hepimize
kizlar bu mubarek gunde caninizi sikmayin allah sabir versin

nevrosky canım okadar sıkılıyor ki anlatamam ben bana yapılanı hiçbir zaman unutamıyorum ne olursa olsun yüzlerine gülmek zorunda olmak varya beni öldürüyor ben ben değilim artık

Canım anlattıklarını anlayabiliyorum. Annedir sonuçta. Kötü de olsa ilgisiz de olsa annedir. Bayramda gidip elini öpmek de adettendir artık. En vefasız evlat bie bunu yapmalıdır. Eşin de muzdariptir bu durumdan. O da aranmadığının farkındadır elbet. Ama evlat olarak yapması gerekenleri de göz ardı edemez. Keşke herşey tadında ve kararında olsa. İşten ayrılmana müdahalede bulunmaya hakkı yok elbet. Arayıp sormayan birinin ilk haberde böyle büyük tepkiler vermesi çok saşma. İyi birşey olsaydı 2-3 cümle kurarmıydı şüpheli.

haklisiniz kizlar nevrocum osaydiklarinin hepsi benim kaynanada var yaaaaa ne desem tersini diyor bu mubarek gunde gunaha girmeyim bari alllah sabir versin hepimize

Canım arkadaslarım hepimizin Kadir gecesi mübarek olsun.Allah Herkesin kalbinin muradını versin.a.s.:ecrin_bebek:

Canım benim Allah razı olsun. :asigim: Senin de kandilin mübarek olsun. Amin canım inşallah. Ben bugün Tefriciyeyi yaptım hayırlısıyla. Allahım inşallah kabul eder. :Saruboceq: Buradan yapmak yasaklandı artık. Eğer toplanabilirsek bayramdan sonra tekrar başlamayı düşünüyoruz özel mesajlarda canım tefriciye için. Şeniz

Allah senin de dualarını kabul etsin canım. İnşallah dileklerin en kısa zamanda gerçekleşir. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…