Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
GÜNAYDIN GÜZELLER...
HEPİNİZİN CUMASI HAYIRLARA VESİLE OLSUN.ALLAH BU GÜZEL GECEDE TÜM DUALARINIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH....
AKŞAM DOKTORA GİTTİM YUMURTALAR 18 MM OLMUŞ VE 5 ADET...GECE SAAT 9 GİBİ ÇATLATMA İĞNESİNNİ YAPTIRDIM.YARIN SABAH TA ERKENDEN SAAT 9 GİBİ AŞILAMAM YAPILCAK...
BENİM İÇİN DUA EDİN....ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN:Saruboceq:

günaydın canım yumurtaların baya iyi gelişmiş maşallah dualarımız hep seninle allahın izniyle meleğine yada meleklerine kavuşursun allahım tüm isteyenlere versin :Saruboceq:

günaydınlar,

Beni de pembe listeye aaaaaallllllll nevrosky ......... Kan testinde 4 haftalık hamile çıktım :CüvCüv:

Sanırım haklısın herhalde zamanı gelmişti, varikosel ameliyatının etkisi en az 3 ayda ortaya çıkıyor diyordu doktorlar. belki bir ihtimal kistleri de alınmıştı eşimin, onun etkisi olmuştur.

Umudunuzu yitirmeyin sonuçta ben 10 aydır bebek için uğraşıyordum. Sonunda kavuşacağım inşallah sağlıkla.... Darısı hepinizin başına. Umarım tez zamanda pembe liste dolar dolar taşarkaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlar,hayırlı cumalar,hayırlı kandiller.
bugün aşılaması olacak olan arkadaşlar Beyzanur ve Beyazmelek Allah yardımcınız olsun,inşallah müjdeli haberler alırız sizlerden,dualarımız sizinle :1hug:

tebrikler ,gözün aydın canım,bebişin sağlıkla gelsin inş,benim eşimde bu ay varikosel ameliyatı oldu,inşallah darısı başıma ve benim gibi bekleyenlere hihoyyyt

CANIM TEBRİKLER ÇOK SEVİNDİM ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP EDER İNŞALLAH DARISI TEZ ZAMANDA TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA ALLAH HER ŞEYİN ZAMANI BİLİYOR O YÜZDEN HAYIRLI ZAMAN GELDİMİ OLUYOR CANIM :teytey:hihoyyyt

Bu arada eşimin değerlerini soranlar olmuştu çok. testlere bakıp yazıyorum:

ilk testte;

sayı 13 milyon
hareketlilik %70 ( %50 hızlı, %20 yavaş, %30 hareketsiz)
anormal morfolojili sperm %20

1,5 ay sonra yaptırdığımız testte değerler daha da düştü:

sayı 10 milyon
hareketlilik %53 ( %13 hızlı, %18 yavaş, %22 yerinde hareketli, %47 hareketsiz)
anormal morfolojili sperm %100

normal morfoloji olan tek bir sperme bile rastlanmadığı için kesin ameliyat, doğal yoldan çok zor olur dediler. hatta ameliyat sonrası da yaşım 30 olduğu için en fazla 1 sene bekleyip tüp bebeğe geçmemi söylediler.

ameliyat olduktan sonra test yaptırmadık. şu anki durumunu bilmiyorum. ama gerek de kalmadı artık bakmaya. bebişimiz erkenden geldi beklatmedi bizi:)

Günaydın kıslar herkese hayırlı cumalar,

Solala çok sevindim hihoyyytcanım Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah :teytey::dance::dance: hamiş duyunca halay çekiyoz artık adet oldu sende katıl ama fazla zıplama olurmu?
Beyaz melek ve beyzanur canlarım sıra sizde şimdi inşallah aşılamanız tutucak sizin içinde halay çekicez burda Dualarım sizinle Allah yardımcınız olsun:Saruboceq:
Allah bu mübarek günün ve gecenin hatrına hepimiz dualarını kabul eder ve bebişlerimizi bize gönderir inşallah:Saruboceq:

CANIM DEĞERLER ÇOK İYİ DEĞİL AMA YİNEDE SAYI VE HARKETLİLİK İYİ O YÜZDEN AMELİYATTA EKLENİNCE DEĞERLER DAHA İYİ OLMUŞTUR DOĞRU ZAMANDA GELİNCE ÇOK KISA ZAMANDA KAVUŞTUNUZ MELEĞİNİZE DARISI BAŞIMIZA hihoyyyt

Canım Allah hayra çıkarsın inşallah. :Saruboceq: Ama Menzil Gülü arkadaşımızın da dediği gibi rüyalarını anlatmasan iyi olur. Şeniz

Nevro canim günaydin solala hamile pembe köşeye geçirebilirsin canim darisi başimiza

yarin sabah için çok heycanliyim yaa inşallah herşey yolunda gider.aslinda çok korkuyorum.....
Benim için yarin dua edin canlarim saat 9 da hastanede olcaz yarin

yarin sabah için çok heycanliyim yaa inşallah herşey yolunda gider.aslinda çok korkuyorum.....
Benim için yarin dua edin canlarim saat 9 da hastanede olcaz yarin

Canım endişelenme yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin artık Allahın izniyle herşey yolunda gidicek heyecanını tabiki anlıyorum bundan doğal bişey olamaz ama pozitif düşün.

TABİKİ DUALARIMIZ SENİNLE ONDAN HİÇ ŞÜPHEN OLMASIN

Canım ümitsizliğe kapılma sakın. İnşallah herşey yolunda gidecek ve sen de meleğine kavuşacaksın. Şeniz :asigim: :CüvCüv:

Canım morfolojinin bu kadar farklı çıkması doktoru tekrar test istemeye itmiştir. Tekrar yaptır bakalım. İnşallah güzel çıkar. İnşallah bugünkü ultrason da iyi geçer ve varikosel çıkmaz canım. Şeniz

Canlarım mesajlarınızı tek tek okuyorum cevaplandırıyorum. Ancak biraz işim çıktı. Şeniz

Canzi solala'nın hamilelik haberini gördüm ama öğleye doğru ancak yayınlayabilirim sanırım. bankaya falan gideceğim birazdan. :1rolleyes:

Günaydın canım. Sana da hayırlı cumalar ve kandilin mübarek olsun.

Yumurtaların durumu süper. :lepi: :dance: Hayırlısı olsun canım iğneni de yaptırmışsın. İnşallah aşılaman da başarılı geçer bitanem. Dualarımız seninle. Bugün 4444'ün dua ve bağışlamasını yapacağım. Bu gece hem de Kadir Gecesi. Aşılaman işçin dua edeceğim. Sen de bu gece bol bol dua et arkadaşım. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…