Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canım ardaşım inşallah ben de bu hamişler sırasına girerim.Eşim ameliyat olalı 3 ay bitdi arın tahlil vericek spermden bana dua ein degerler iyi olsun.İnşşalh.Allah her kese versin.Hepinizi cok seviyorum Sii cok iyi anlıyorum

evet canim aşilama yaptircam...tabi yumurtalarim geliştiyse..aslinda gonal f ile aşilama daha sağlikli olurdu ama napalim bu ay öyle denk geldi..bu akşam belli olacak hangi gün aşilama yapilacaği....
çok umutlu da değilim aslinda ama bu ay da olmazsa herşeyi bir süre birakmayi düşünüyorum...
Klomeni yumurta takibini falan 2-3 ay erteleyip herşeyi kendi akişina birakacağim....
çok üstüne gittim çok doktora gittim çok stres yaptim..bedenimde pisikolojimde iyice yoruldu o yüzden eğer aşilamam tutmazsa bir süre dinlenme karari aldim...
Sanirim böylesi daha iyi olacak..

slm kizlar gunaydin daha msjlari okumadan geldim bisey sormak istedim hemen
kkya girince bana bir yazi geldi forum manitasyonunu okuyun diye direkt ordan acildi zaten haber gibi mi yoksa bir uyarimi merak ettim dogrusu sizede geldimi bilgilendirirmisniz

nevrosky cım sana bişey sorucam sence ben test yapsam mı acaba ne dersin adet belirtilerim yok gebelik belirtisi de yok sadece bazen belime bi ağrı girip çıkıyo bide sağ tarafımda sanki bi ağırlık bi de adetim düzenli aksamaz o yüzden şüphelendim sence ne diyosun canım benim???????

Elbette geçeceksin güzelim. :1hug: O gün gelecek Allahın izniyle. Sadece vakti zamanı gelmemiş. Biraz daha sabır gerekiyor. İnşallah yarın eşinin spermiogramının sonuçları iyi çıkar. Ameliyatın olumlu etkilerini görürsünüz dilerim. Ve çok geçmeden de mükafatı olarak bebeğinizin haberini alırsınız inşallah. :Saruboceq: Biz de seni seviyoruz bitanem. kaydirigubbakcemile5 Pek uğrayamıyorsun ama hep aklımdasın. Arada yazmaya çalışıyorum. Öpüyorum seni. Şeniz :asigim:

selam kızlarrr nasılsınız ben geldimm
balsurat canım çok üzüldüm bitanem yaaa bizlerde sorumluyuz çok üstüne geldik kusura bakma inşallah en kısa zamanda meleğin gelir annesi:a015:

kaydirigubbakcemile2kızlar şimdi hastaneden geldim.iyi gelişen bir yumurtam varmış.dr diğerinden umutlu.küçükleri saymıyorum tabi .cuma tekrar hastanede kontrole gidiyorum.umarım diğerlri büyürde şansım bia:Saruboceq:rz artar.

çok sevindim canım inşallah balıklar yımırtana tutunurda bebikk gelir tatlımmm:CüvCüv:

Herkese Merhabalar,

Bu forumu varikosel hakkında araştırma yaparken tesadüfen buldum. Beni de ekleyebilirseniz sevinirim.

Benim hikayeme gelince bu sene Ocak ayında doktora gidip çocuk sahibi olmayı düşündüğümü söyleyip muayene oldum. isteyince hemen olur sanıyordum:1no2:

aradan 6 ay geçti ve doktor bir arkadaşım 6 ayda olmadıysa gidip bi sperm testi yaptırın dedi. Testte eşimin sperm sayısı 13 milyon çıktı. bekleyip 1,5 ay sonra tekrar yaptırdık. Bu sefer de 10 milyon ve bozuk morfoloji çıktı.

Tekrar bir jinekolağa gittim. Bu seferki kısırlık konusunda uzmandı ve gelin size hemen aşılama yapalım dedi. Açıkçası benim ve eşimin içimize sinmedi ve gidip bir de üroloğa görünmek istedik. Gittiğimiz 2 ayrı ürolog da eşimin ameliyat olması gerektiğini, çift taraflı varikosel ve kistleri olduğunu ve bu şekilde %40-50 arası doğal yoldan hamilelik şansı olduğunu söyledi. Ve eşim ağustosta ameliyat oldu. Şu anda beklemedeyiz.

Burada okuduklarım bana moral oldu, o yüzden kendi başıma gelenleri de paylaşmak istedim.

Selamlar,

Nevrosky, istediğin bilgiler:

Solala---24 Ağustos---Sperm sayısı ve morfolojisi---varikosel ameliyat - doğal yollar---Dr tavsiyesi ile E vitamini, arı sütü, ve çinko içerdiği için ay çekirdeği

selam kizlar nasilsiniz...
Gelişmeler nasil...benim bu akşam doktor kontrolüm var umarim hayirlisiyla dönerim...saat 6 da doktorda olcam bu gün bana geçmez

canımmm inşallah herşey yolunda gider tatlım rabbim hiç birimizin emeğini boşa çıkarmaz
herşey gönlünce olsun

solala aramıza hoşgeldin keşke demek zorunda olmasaydım ama nasip böyleymiş inallah canım en kısa zamanda bebeğin seninle olur buradaki arkadaşlarımız her konuda yardımcı olmaya hazır doğal yoldan hamiş kalan arkadaşlarmız umut ışığı bizlere inşallah listemiz uğurlu gelir

slm canim hosgeldin aramiza insallah burada cok kalmazsin ve gercektende tam bizim listeye goresin hepimizin sorunlari seninle ayni
insallah en kisa surede esinin spermleri duzelirde pembe listeye gecersin bu arada canim adet tarihini gecmisi degil ne zaman adet bekliyorsan o tarihi yazacaksin canim

hoşgeldin solala.umarım tez zamanda bebişine istediğin gibi doğal tedavisiz kavuşursun.:CüvCüv:

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. bir sonraki adet tarihi aslında 22 eylül. bazen gecikebiliyor.

Canım kaç aydır büyüyordu. Bir aksilik çıkmamıştır inşallah. Yine güzelce büyümüşlerdir dilerim. Çok yoruldun farkındayım. Tedavi insanı hem bedenen , hem de psikolojik olarak yıpratıyor. Ben de bıraktım o yüzden işte. 1 sene de başlamamaya karar verdim. Tabi bu benim seçimim. İnşallah hamiş kalırsın bu ay da öyle kurtulursun tedavilerden. :Saruboceq:

Günaydın canım , bize de geldi önemli bir şey değil. :1closedeyes: Ama ben ilk başta korktum. :bbo: Herhalde yine birşeyler oldu cezayı yedim dedim. :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…