Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar öğleden sonra belli bir saatten sonra giremedim. İş yerinde ağda sorun yaşandı.

Akşam da dışarıdaydım yeni geldim.

Gelir gelmez balsurat'ın negatifini öğrenince hemen yazmak istedim. Kendisiyle MSN'de görüştüm. Haliyle üzgün. Gecikme olmuyordu adetlerinde biz de o sebeple ümitlenmiştik. :çok üzgünüm:

Şu anda çok farklı şeyler konuşmak isterdik haliyle. Ama bu ay için kısmet değilmiş.

Üzülme balımmmmmm , üzülme sen. Bir daha ben sana test yap demeyeceğim. Seni ümitlendirmeyeceğim. Kendi adıma diyorum. yasakkelime

İnşallah o güzel günler yakındır. Ama seni en kısa zamanda kendini toparlamış olarak burada görmek istiyorum canım. Seni seviyoruz. Seni hep neşeli görmek istiyoruz. Şeniz :asigim: a.s.

İnşallah herşey yolunda gider canım Şeniz..
Hastaneye arada bir gittiğim için pek sorun yaşamadım.Eray bey ilk başta bana soğuk biri gibi görünmüştü ama sonradan fikrim değişti..Ortak bir arkadaşımız olduğunu öğrendim,daha yakın davranıyor şimdi..

Tüp bebek bölümündeki sekreter kıza gıcığım ama..:mymeka:.Bunu belirtmeden geçemiycem..Telefon zili çalıp duruyor ama kimse ilgilenmiyor çoğu zaman.Bu bana garip geldi..:sm_confused:

olsun be balım aylar torbaya mı girdi.bizde temmuz annesi oluruz be bacım:teselli:

sekreter konusun da katılıyorum.eray bey soğuk ama iyi bir insan .şu an bende şahsından memnunum hemşirelerde içten.a.s

balım ben de cok üzüldüm çok ümitlenmiştim ben de:çok üzgünüm:.ama saglık olsun canım.insallah en kısa zaman da hamiş olacagına inanıyorum.umudunu yitirme

sekreter konusun da katılıyorum.eray bey soğuk ama iyi bir insan .şu an bende şahsından memnunum hemşirelerde içten.a.s

Evet hafif toplu sarışın mavi gözlü bir hemşire var bazan sekreterin yerinde otururuyor,o çok yardımcı oldu bize..ama sekreter kız kendini bir mok sanıyor,bir hava bir hava...Çok üzgünüm çoooktersleyip duruyorum elime fırsat geçince bende.Çok gıcık oldum ya:dilcikar:Amma dedikodu yaptık:roflol:

Haklisin canim, bende cok korkuyorum nevro dan. Az önce yoktu ama simdi geldi - hosgeldin nevrocum
Sagolasin ya gülümsememe vesile oldun.kaydirigubbakcemile5

Sağol bitanem. Ben de beğendim morfoloji dışında tabi. sengözlerimebaksanab Sağlık olsun. Şükürler olsun. :Saruboceq: Allah senden de razı olsun canım. Şeniz

a.s.bu arada canim ya gecmis dogum gunun kutlu olsun allahim en kisa zamanda bebek nasip eder insallah hayatinin hediyesini alirsin hemde ne guzel olur. iyki dogdun opuldun canima.s.:1hug:

Teşekkürler bitanem. Güzel dileklerin için çok sağol. Aminnnnnnnnn. :Saruboceq: Şeniz

Canım hayırlısı olsun valla. Siz de adımı atmışsınız artık. Allahım işlerinizi rast getirsin bu yolda. İyi insanlarla karşılaştırsın. Güzel başlasın güzel sonuçlansın inşallah. :Saruboceq:

Canim daha ilk ultrasonda farkedilmis. Agrisi yoktu.
Sen aklina getirme bunlari, muayeneleri aksatma yeter.
Bende pisman oldum yazdigima zaten. Dualarimiz sizlerle.
Kendinize iyi bakin. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nilaycım zaten umutsuz olsam da ağlasam da nevrosky nin korkusuna sesimi çıkartamıyom hemen alıyo eline sopayıklava: ama şaka bi yana iyiki tanışmışım sizlerle çok rahatlıyorum burdaa.s.

Haklisin canim, bende cok korkuyorum nevro dan. Az önce yoktu ama simdi geldi - hosgeldin nevrocum
Sagolasin ya gülümsememe vesile oldun.kaydirigubbakcemile5

Hehehehe kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ünüm yayıldı demek topiğin dört bir yanına. kötükedihüso Yıkılanı , ümitsizliğe kapılanı yakarım , acımam. klava:

Sizleri seviyorum canlarım. Hiç üzülmenizi istemiyorum. Dayanamıyorum valla. Keşke hepiniz hemencecik hamiş kalsanız. Ve burda her gün hamilelik haberlerini konuşsak. Hiç boş durmasak. kaydirigubbakcemile5

Valla canım güzel dileklerin , pozitif yaklaşımın , inancın ve dualarınla huzur veriyorsun içime. Arada gelip böyle yazıyorsun ya canım umutlanıyorum daha da fazla. Allah senden razı olsun. Dualarımız hepimiz için. Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah. Yarın ve perşembe günü dualarımızı yapacağım Allahın izniyle. Üzerimde kaldı hastalandığım için yapamamıştım. Yapınca çok rahatlayacağım. :1hug:

kızlar merhaba.merhaba nevroskym.bugün minik zeytin tanemin iyi olduğunu öğrendik.çok şükür.bayramdan sonra allah nasip ederse kalp atışlarını duyacağız.sizi çok seviyorum.

Güzel hamişimiz , çiçeği burnunda hamişimiz ; çok sevindim bitanem. İnşallah bayramdan sonra sen de cerencim de hayırlısıyla göreceksiniz ve kalp atışlarını duyacaksınız. Ve sonuna kadar sorun yaşamadan sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alacaksınız. :Saruboceq: Şeniz :asigim: :CüvCüv: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Biz de seni çok seviyoruz bitanemmmmmmmm.

:asigim: Canımmmmm.. Allah razı olsun. Ne güzel dilekler , ne güzel temenniler. a.s. Ben de hep sizler için dua ediyor ve içimden geçiriyorum gün boyu sizleri. Kime kimin duasının tutacağı belli olmaz. Bu sebeple hep dualar edelim içimizden birbirimiz için bitanem. Şu iki dua ve bağışlamamı bitireyim özelden haberleşir 4444'e başlarız yine. :dance: kaydirigubbakcemile5

Canım elbette sağlığınız en önemlisi. İnşallah herşey yoluna gider. Doktora gidiyorsunuzdur muhakkak. İğne falan da vermiştir sanırım. Hayırlısı inşallah :Saruboceq:

Merhaba canım hoşgeldin. Ben de yeni geldim sayılır. Yarın kaçıncı günün canım? Adetinin yani.. İnşallah güzel gidiyordur herşey. :lepi:

Tabiki canım. Arkadaş listemdekileri eklemiştim. Seni de eklerim. Arkadaşlık teklifimi kabul edersin di mi sende canım Şeniz

canımm benimm erkekk infertilitesiylee ilgilii değilll amaa yinedee teşekkürlerr listeyee dahill ettiğinn içinn bitanemmm hihoyyyt:asigim:

canımm benimm erkekk infertilitesiylee ilgilii değilll amaa yinedee teşekkürlerr listeyee dahill ettiğinn içinn bitanemmm hihoyyyt:asigim:

Canım bu topicteki listeye değil , takvimimdeki listeye ekledim istediğin gibi. İnşallah hamiş kalırsın en kısa zamanda. Allah gönlüne göre versin arkadaşım. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: a.s.

eşim kafayı sıyırdığımı düşünüyor..hani benim ikizlerim olucak ya,gg den ikiz bebek araba modellerine bakarken yakaladı beni az evvel

eşim kafayı sıyırdığımı düşünüyor..hani benim ikizlerim olucak ya,gg den ikiz bebek araba modellerine bakarken yakaladı beni az evvel

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Bak bitanem bak. İnşalah Allah almayı da nasip eder. :içelim: ne güzel olur yaaaa ikiz bebek. Hele senin olunca , insana daha da güzel geliyor. yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…