Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

amin insallah canim bosdonmezsin tedavinden bebisin gelir hemen

kizlar iyi aksamlar dokulursunuz biraz sonra tek tek ama benim cikip yemek hazirlamam gerekiyor
arkadaslar sabir sabir sabirallahim bize bol bol sabir versin sonra muradimiza erelim insallah
bu yol cok bi zor yolmus bunu cok iyi anladim ben

cerencim,benim son adet tarihim 19 ağustostu.keseyi zar zor gördük ama daha çok hormon değişiklikleri tahlillerim iyi çıktığı için öyle yazdım.kesenin içi henüz belli değil.aynen biz de bayrmdan sonra iyi görebilicez ve kalp atışlarını dinliycez allah nasip ederse.allah bebişlerimize ve bize sağlık versin canım.

kızlar merhaba nasılsınız:teytey: hadi inş. balım bize güzel haberler ver buna ihtiyacımız varkaydirigubbakcemile5

Malesefff KIZLARRR TESTİ YAPTIMM KOCAMAN BİR NEGATİFFFFF BEN SİZE DEMİŞTİM BEBE YOKK DİYE O ÇİZGİYİ BEN HİÇBİR ZAMAN GÖREMİYCEMMMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:a015:

minervacım çok sağol.umarım miniğin kalp atışalarını duyup bizi de rahataltırsın.seni ve eşinikutluyoruz.Şeniz.sağlıklıbir gebelik diliyorum canım arkadaşım.:CüvCüv:

Balsurat cok üzüldüm canim. Bugün belki iyi haberler aliriz diyordum.
Ümidini yitirme ne olur. Dönem dönem cok ümitsiz ve mutsuz oldum,
ama kendimizi bir sekilde avutmak zorundayiz.

Bende bugün yegenimin haniminda dis gebelik olusmus. Ona cok üzüldüm.
Yarin kürtaj olacak. Daha dün müjde vermislerdi cok neseliydiler.
Yarinda randevum var bu moral bozuklugu ile. Allah hepimize sabir versin.

Malesefff KIZLARRR TESTİ YAPTIMM KOCAMAN BİR NEGATİFFFFF BEN SİZE DEMİŞTİM BEBE YOKK DİYE O ÇİZGİYİ BEN HİÇBİR ZAMAN GÖREMİYCEMMMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:a015:

canım üzülme dur bakalım hemen pes etmek yok dur bakalım herşeyin bir zamanı var ben inanıyorum sende hamiş kalıcan hem belki erken test hemen çıkmaz canını sıkma canıma.s.

canım ben de bu günlerde adet olmayı bekliyorum,normalde ayın 29 unda adet olucaktım ama yasmin kullandığım için daha erken adet olma ihtimalim var.çünkü yasmini bıraktıktan 2-3 gün sonra adetim başlıyordu genelde..ayın 25 inde anestezi randevum var Kocaeli tıpta..İnşallah yarın adet olurum da perşembe günü gittiğimizde ilaç tedavisine başlarız bizde...:1rolleyes:

Sagol olymposss cum. Bende düsünmemeye calisiyorum, ama aklimdan cikmiyor iste.

Birde yegenimin durumu cok üzdü beni. Tüpleri alinabiliyormus kürtajda.

Ben kendime üzülürken birde onlara takiyorum kafayi, elimde degil.

Hayat bazen ne kadar acimasiz. Zaten dünya mutluluktan cok acilarla dolu.

Kizlar kusura bakmayin iste böyle bir gün iyi bir gün kötü oluyorum.

Sizlerle paylasiyorum rahatliyorum.

ben de her zaman umutsuzumdur ama sağlam kafayla düşündüğümde elbet bunda da bir hayır vardır diyorum biz ne kadar üzsek de kendimizi herşey olacağına varır allah inş. kısa zamanda gönderir de daha fazla üzmez bizi:Saruboceq::Saruboceq:

Malesefff KIZLARRR TESTİ YAPTIMM KOCAMAN BİR NEGATİFFFFF BEN SİZE DEMİŞTİM BEBE YOKK DİYE O ÇİZGİYİ BEN HİÇBİR ZAMAN GÖREMİYCEMMMsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım yaa sana yakışmıyor böyle cümleler kurmak!kaydirigubbakcemile sen her zaman pozitif bakardın, bir küçücük çizgi bu kadar umutsuz yapmamalı seni. hepimiz göreceğiz o çift çizgiyi ama zamanı var demekki. her namazın arkasına, önce bebişimi koruması sonra da sizler de bu duyguyu tattırması için dua ediyorum!:Saruboceq:

nilaycım zaten umutsuz olsam da ağlasam da nevrosky nin korkusuna sesimi çıkartamıyom hemen alıyo eline sopayıklava: ama şaka bi yana iyiki tanışmışım sizlerle çok rahatlıyorum burdaa.s.

canım dış gebelik olduğunu nasıl anlamışlar? ağrısı filan mı olmuş yoksa ultrasonda mı belli olmuş? 6 haftalık olduk biz ama daha keseyi görmeye gitmedik. bende çok korkuyorum Allah korusun!:Saruboceq:

Canım ben yarın kocaeli tıptayım.keşke karşılasaydık.kaydirigubbakcemile5.umarım tedavin olumlu olur.bebişine :ecrin_bebek:kavuşursun.birde senin hastane için yorumlarını merak ettim.paylaşırsan sevinirim.a.s

balcım canım benım..lutfen hemen hıcbır zaman goremıcem cıft cızgıyı dıye dusunme..ınsallah bızde bır gun gorucez..
bıraz daha sabırlı olmamız lazım sanırım..
ınsallah en yakın zamanda hamıle oldugunun haberını verıceksın bıze..kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…