erkek bebek

Ben 15 haziranda catlatma iynesi yaptirdim, 16 haziranda iliski oldu. Idrar testi 3 kere yaptim hep silik cizgi cikiyo. Doktroum normal diyo. 1 kizim var. 1 de erkek olsun cok istiyorum Allahin izniyle.

sağlıklı olsun kız erkek ne fark eder. bence çok gereksiz bir konu olmuş. burada bebek sahibi olmak için neler yaşayan insanlar var.

sağlıklı olsun kız erkek ne fark eder. bence çok gereksiz bir konu olmuş. burada bebek sahibi olmak için neler yaşayan insanlar var.
Senin icin gereksiz ola bilir. Benim bi kizim var bi de erkek olmasini istiyorum. Ben elimden geleni yapayim da rabbim hayirlisi neyse onu versin. 1 oglum da olsaydi ikinciyi kiz isterdim. Burda ayip gunah bi sey yok. Cunki sadece 2 cocuk istiyorum inwallah. 1 kizim var isteyim 1 de erkek olsun yonunde. Ama rabbim ne de verirse raziyim onemli olan sagligi.

Çin takvimine göre bu ay kiz,ben erkek istiyorum bu ayı es mi gecsem yoksa ya tutarsa mı desem:KK66:

Erkekden gelen y yada x spermine bakar bu is. Catlatma ignesiyle erkek oluyor olsaydi turkiye gibi bir yerde mutlaka duyardiniz. Her ne kadar ikinci cocuk vs deseniz de bence cok takmayin cinsiyete. Saglikli olsun yeter.

Çin takvimine göre bu ay kiz,ben erkek istiyorum bu ayı es mi gecsem yoksa ya tutarsa mı desem:KK66:
Hiçbir bilimsel araştırması çalışması olmayan bi sisteme nasıl güvenebiliyosunuz, inanmayın böyle şeylere lütfen. Kalbinden iste zaten hayırlısıysa nasip olur.

Senin icin gereksiz ola bilir. Benim bi kizim var bi de erkek olmasini istiyorum. Ben elimden geleni yapayim da rabbim hayirlisi neyse onu versin. 1 oglum da olsaydi ikinciyi kiz isterdim. Burda ayip gunah bi sey yok. Cunki sadece 2 cocuk istiyorum inwallah. 1 kizim var isteyim 1 de erkek olsun yonunde. Ama rabbim ne de verirse raziyim onemli olan sagligi.
kolay hamile kalanlar böyle düşünüyor işte. evlat sahibi olmak için insanlar neler çekiyor. ne iğneler ne operasyonlar geçiriyor. ne kadar paralar döküyor. sadece evlat olsun sağlıklı olsun diye. sanada rabbim gönlüne göre versin.

X