Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Zamanlamayla alakalı olabilir gerçekten herşey nasip kısmet rabbim bize de erkek bebek nasip etsin

Öncesinde ilişki oldu mu planlama yapmış mıydınız

Ben erkek için planlama yaptım kızım olacak ne yaptığımı bilmiyorum desem çat zamanı tek ilişki sık ilişki de olmadı sadece emin olmadığım 2-3 gün önce korunup korunmadığım o da yeni hatırladığım bir durum belki ondan kaynaklı olabilir

Öncesinde ilişki oldu mu planlama yapmış mıydınız
Birinci planliydi zaten yumurta takibi yaptiriyorduk, tam catlayinca oldu, diğeri de yine yoğun yumurta akı gibi akıntının olduğu zaman oldu, öncesinde 2-3 güne kadar ilişki olmamıştı ama daha öncesini hatırlamıyorum

Zaten bunun kesin bı formülü yok ki işte, belki sen olması gerekeni yaptın ama Allah öyle nasip etti, vardır bir hayır. Sağlıkla doğsun inşallah kızınız.

İlki doktor takibiyle mi planlıydı diyet flan yaptınız mı birde ne taraftan yumurtlamıştınız söylemiş miydi doktorunuz

İlki doktor takibiyle mi planlıydı diyet flan yaptınız mı birde ne taraftan yumurtlamıştınız söylemiş miydi doktorunuz
Evet ilkinde Dr yumurtlama takibi yapmıştı, ben diyet falan yapmamıştım sadece folik asit kullanıyordum, eşim de keçiboynuzu suyu içiyordu o ara

Yıne yumurta takıbı yaptırabılırsınız 16 mm ken fılan ılıskıye gırıp bırdaha gırmessenız kız olan x kromozomun 4 5 gune kadar yasadıgı soylenıyor yumurtada 22 23 mm ken catlıyor aradakı zmn farkında y kromozomları ölebılır

Merhabalar , ovu testlerimi size atıyorum fakat 00.00 dan sonra birliktelik olduğu için diğer güne geçiyor 10 11 12 gecesi birliktelik oldu malesef diğer geceleri değerlendiremedik en son ayın 12 sinde gece 1 2 gibi değerlendirmem oldu çatlama 13 ünde akşam oldu gibime geliyor 13 de silikleşti çünkü 12 si yumurtlama oldu sizce tutma ihtimali varmı sperm 3 -5 gün yaşıyormuş ama bilemiyorum belki bir umut

Eklentiler

• 00F4F5A4-66B7-4A2F-9332-B521BDE74297.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 145
Canım tamamen sans ben yumurtlama da ilişki oldu ama 2 seferdır tutmuyor bı bskıyosun 4 5 gunlı ılıskıden hamile kalan arkads oluyor kısmet yanı

Ovulasyon testlerinizi ilk cekildigi haliyle kolaj yapin ekleyin boyle briktirip olmaz yaniltir insanı çünkü daha koyu gorunebilir daha acik gorunebilir

Ovulasyon testlerinizi ilk cekildigi haliyle kolaj yapin ekleyin boyle briktirip olmaz yaniltir insanı çünkü daha koyu gorunebilir daha acik gorunebilir
Aslında 12 yazanı yakınlaştırın bi ilk 12 yazanda o kadar çift çizgiydi ki ikisinde aynıydı hemen değerlendirdim takvimimde de 12 diyor zaten ama işte en son 12 mim gecesinde birliktelik oldu 2 3 falandı sanırım13 silikleşmeye başladı 3 defa yaptım gün içimde 14 te hiç bişey yok tek çizgi beni korkutan sperm içerde Yaşarsa zaten 13 de çatladı akşam üzeri o esnada denk geldiyse tutmuştur ondan sonra ilişkim olmadı çünkü

Hi endiselenme nasip edecek Rabbim sen duani et hayırlısı ise nasip etsin insallah

İnanın çok dua ediyorum hayırlısıyla tabi ki ama çok istiyorum ve aylar aylar oldu artık bakalım bu ayda olmazsa doktor yolu gözüktü bana

Ben de erkek bebek bekliyorum . Tahminime göre çatlama günü oldu. Test yapmadığım için net emin olamıyorum ama kullandığım uygulama o günü söylüyordu. Yerleştiği yer bence belirleyici değil. Benimki sol tarafa yerleşti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…