Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bende ayni fikirdeyim ovulasyon testi ile takip çok önemli

Sağlıkla gelsin ins miniktabi nasipte hangisi varsa o geliyor yeter ki sağlıklı olsunpeki tahmini ne zamana denk gelmişti ilişki hatirliyormusunuz,akıntıdan falan hatırlarsınız belki

Sağlıkla gelsin ins miniktabi nasipte hangisi varsa o geliyor yeter ki sağlıklı olsunpeki tahmini ne zamana denk gelmişti ilişki hatirliyormusunuz,akıntıdan falan hatırlarsınız belki
Benim afedersin ilişkiden sonra kanla karışık akıntım geldi üç gün sürdü yumurtlama zamanı veya yakın zaman dı tam hatırlamıyorum

Merhaba arkadaşlar Bende aranıza katılabilir miyim Allah ıma şükürler olsun 2 kız evladım var.Allah nasip ederse 3.bebeğimi düşünüyorum.Şuan bedensel ve zihinsel olarak hazırlık aşamasındayım.Allah ım önce sağlık diyerek hayırlısıyla bir erkek bebek nasip eder inşallah.Sizlerden Bilgi almak bu süreci birlikte geçirmek için geldim

Merhaba hoşgeldiniz neler yapıyorsunuz bu aşamada

Merhaba hoşgeldiniz neler yapıyorsunuz bu aşamada
Merhaba hoşbuldum Önce istediğim aylar için bir bayandan takvim oluşturmasını istedim.Artık ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama şansımı denemek istiyorum.Eşimle birlikte macun kullanmaya başladık.Beslenmeme dikkat ediyorum alkali düzeyimi yüksek tutmaya çalışıyorum beslenme şeklimle.Ovülasyon testi yapacağım hazır hissettiğimi düşündüğüm ayda ve eşim hacamat yaptıracak kan yenilenmesi için.Birde ilişkiden 20 dk önce karbonatlı su önerdiler.Eşinde sert bir kahve içsin dediler.Gerisi bol dua Rabbimin takdiri sağlık herseyin başı

Hangi bayandan istediniz takvimi? Peki ovulasyon testinde hangi aşamada deneme olsun dedi

Hangi bayandan istediniz takvimi? Peki ovulasyon testinde hangi aşamada deneme olsun dedi
cinsiyet hesaplaması arzum dan çok tatlı bir bayan kendisi bana bir görsel attı.Koyudan sonraki silik dedi.Sanırım yumurta çatlamış oluyor ve spermi kabul etmeye hazır hale geliyor.

Eklentiler

• 012163FD-A22E-4717-8C5B-CA6309128521.png
    261,5 KB · Görüntüleme: 246
Macunun ismi nedir acaba kaç ay kullanacaksiniz

Takvime ücretli mi bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…