Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Eklentiler

• 7FA62C58-966E-4418-8A47-AEF22CC398E8.jpeg
    7FA62C58-966E-4418-8A47-AEF22CC398E8.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 87
Gece 00:00 da ultra pik oldu deneme oldu sabah yedi de açıldı 9:00 gibi eşitlendi
Ben sabah yedide açıldı kısmını anlamadımultra pikken pike mi geçti canım. 9da c ve t eşitledi doğru mu anladım. Ultra pikten kaç saat sonra deneme yaptın canım gece 00.00dan sonra. Bir de denemeden sonra da test yaptın mı

Ben sabah yedide açıldı kısmını anlamadımultra pikken pike mi geçti canım. 9da c ve t eşitledi doğru mu anladım. Ultra pikten kaç saat sonra deneme yaptın canım gece 00.00dan sonra. Bir de denemeden sonra da test yaptın mı
Evet canım ultra pikten pik oldu sonra 9 da eşitlendi . İki saatte bir hep yaptım gittikçe açıldı akşam tamamen silinmişti. Benim böyle oldu ama başka arkadaşların denemeleri test açılmaya başlayınca deneme yaptılar. Ben hamile kalamadığım icin ultra pikte deneme yaptım

Evet canım ultra pikten pik oldu sonra 9 da eşitlendi . İki saatte bir hep yaptım gittikçe açıldı akşam tamamen silinmişti. Benim böyle oldu ama başka arkadaşların denemeleri test açılmaya başlayınca deneme yaptılar. Ben hamile kalamadığım icin ultra pikte deneme yaptım
Sağol canım açıklamaların için teşekkür ederim 😊

Bir dahakine hazırlıklımı canım🥰
Ya benim sanırım Buda kız olursa artık hiç cesaretim kalmaz gibime geliyor ya
Ne bileyim canım ya kara sızım sanırım ben de yapmam ama yine de kafamın köşesinde dursun. Yaparsam da 3-5yıl beklemem emzitirmeden keser kesmez yaparım bir daha tabi bu bebişimin durumuna da bağlı. Bakalım sağ salim gelsin de dünyaya

Ne bileyim canım ya kara sızım sanırım ben de yapmam ama yine de kafamın köşesinde dursun. Yaparsam da 3-5yıl beklemem emzitirmeden keser kesmez yaparım bir daha tabi bu bebişimin durumuna da bağlı. Bakalım sağ salim gelsin de dünyaya
yaş kaç canım senin kızlar kaç yaşında

Bir dahakine hazırlıklımı canım🥰
Ya benim sanırım Buda kız olursa artık hiç cesaretim kalmaz gibime geliyor ya
sen yine üçüncüde bunu düşünüyorsun ben iki de pes edicem gibi geliyor. bugünde rüyamda pembe beşik gördüm. rüyalarım bile rahat bırakmıyor beni.

X