Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yani iki kızı olan bir insana olsun oğlun da okur dedndigi zaman ne hisseder emin ol kimse yaşasın istemem çevre baskısı tatbiki var yok diyene hiç inanamam heleki Türkiye’de yaşıyorsa o insan eşinin erkek olsun DİE elinden gelen herşeyi yapmaya çabalaması doktora götürmesi bu bile insanın çok istemesine sebeb olmaz mı tabi ki kızlarımı aşırı seviyorum ama ben erkek bebek isterken de sağlıklı istiyorum tabi ki duam da hep öyle rabbimin hazinesi zengin s n istedikten sonra sağlıklı da vere inşallah bizim yaptığımız bu konuşmayı bukadar isteğini eminim benim gibi kimse dışarıda belli etmiyordum şahsen dışardan benim erkek istediğimi kimse anlamaz zaten anlatsam da anlayamaz burada ki herkes aynı durumda olduğu için rahatlıkla içimi dökebiliyorum yani anlayacağın okadar da basit bir mesele değil hamile olduğumu duyan görümcemin 9 yalında ki oğlu bile yenge umarım bu erkek tür bu defa da kız olmasın deyince insanın içi ister istemez kötü oluyor bu u sadece yaşayan anlar 🤷‍♀️

bende derim ki 9 yaşındaki çocuğun yanında konuşan terbiyesizlerin ayıbıdır o çocuk duymasa yengesine gelip demez aklına nasıl yer ettiyse yazık valla insanları anlamak zor

Sagolasin canim ikisinide yaptim, fayda etmedi malesef 😔 bende ekstra bi de mide bulantisi oldugu icin ozellikle sarimsak beni mahvetti aylardir yemiyorum cunku :KK43: karanfil yagi aldirdim ondan sürdüm bi 10 dakika uyusturuyor sonra geri basliyor, 3 tane 20lik disimi aldirmistim agriyor diye. Sadece bi tane duruyordu oda hamilelikte agriyacagi tuttu. Allah kimseye yasatmasin, Tum yuzum,kulagim bogazim sisti agzimi acamiyorum :KK43: bi taraftan agliyorum bi taraftan dua ediyorum 🙇‍♀️
Canım ya çok üzüldüm inşallah bir an önce ağrısı kesilir de rahatlarsın biraz 🥺

Canım sen ne yapıyorsun deneme yaptın mı bu ay?
Canım maalesef regl oldum tutmadı. Bu ay da deneyeceğim olmazsa dört ay ara vereceğim nisan ayında tekrardan başlarım eşim çocuğun sene sonu olmasından yana değil bir eğitımci olarak. Hakkımızda hayırlısı inşaAllah

Canım maalesef regl oldum tutmadı. Bu ay da deneyeceğim olmazsa dört ay ara vereceğim nisan ayında tekrardan başlarım eşim çocuğun sene sonu olmasından yana değil bir eğitımci olarak. Hakkımızda hayırlısı inşaAllah
Sen hangi aşamada deneme yapıyorsun canım hep aynı şekilde mi denedin bu zamana kadar

Sen hangi aşamada deneme yapıyorsun canım hep aynı şekilde mi denedin bu zamana kadar
Canım ben hep tek ilişkiyle pik veya ilk çatlama anında yaptım, gerçi bu ay bayağı açılmıştı denemiştim. Sanırım tek ilişkiyle tutulmuyor diyorum bu ay hem pikken, hem de ilk çatlamada deneyim yani iki ilişki olsun

İnşallah öyle olur zamanlamam içime sindi vallahi gerisi nasip 🥰 testlerimi gördünmü gebelik var değilmi, burda hep emin olduk silik çizgiden ama cuma günü adet olmam lazım olmazsam kesin inşallah bekliyorum 🤩🤩 ama göğüslerimde dün geceden beri acaip hassaslık var hiç böle olmamıştım 🤔
Var canım silik çizgi. Adet günü yapınca net belirgin görüceksin inşallah. Normalde adet olacağın hafta göğüs hassasiyeti oluyormuydu. benim olmazdı hamile olduğumu öğrenmeden hafif bir sızı olmuştu bende de. Senin pozitifliğin harika hep böyle ol. Ben karamsar bir insanım o yuzden çok sevdim pozitif neşeli oluşunu 🤗😘

Sagolasin canim ikisinide yaptim, fayda etmedi malesef 😔 bende ekstra bi de mide bulantisi oldugu icin ozellikle sarimsak beni mahvetti aylardir yemiyorum cunku :KK43: karanfil yagi aldirdim ondan sürdüm bi 10 dakika uyusturuyor sonra geri basliyor, 3 tane 20lik disimi aldirmistim agriyor diye. Sadece bi tane duruyordu oda hamilelikte agriyacagi tuttu. Allah kimseye yasatmasin, Tum yuzum,kulagim bogazim sisti agzimi acamiyorum :KK43: bi taraftan agliyorum bi taraftan dua ediyorum 🙇‍♀️
Çok üzgünüm😔 vallahi acını içimde hissediyorum. O acı geçmez o zaman ne olacak ki böyle yaa. Bulantı ayrı bir sorun bende aynı durumdayım yemek olayı bitti bende de😔 pişmanlık karamsarlık her şey var bende. Şuan en önemli olan senin dişinin ağrısı. Rabbim bir yol göstersin ağrını dindirsin inşallah canım🤲

Tesekkurler kuzum😔💕
Çok üzüldüm cnm ya. Ama benim tavsiyem kadın doğum doktorunla konuşman. Çünkü diğer doktorlar hamileler konusunda çok korkarlar, riske girmezler ama kadın doğumcu hafif bir antibiyotik verebilir. Ablam ağır idrar yolu iltihabı geçirmişti hamileyken. Doktoru 1aydan fazla antibiyotik kullandırmıştı. Çok şükür çocuğunda hiçbir sıkıntı olmadı.

Günaydın arkadaşlar 2 Kasım'da adet oldum adet bitimi ertesi günü tek ilişki birde yumurtlama günü tek ilişki oldu şuan sanki sağ tarafimda bir şişkinlik hissediyorum biraz koku duyarliligim var acaba gebelik varmıdır benimde iki kizim var 3 niyetlendim Rabbim herkesin gonlundekini verir inşallah gebe olupta benim gibi hisseden oldumu ...

Çok üzgünüm😔 vallahi acını içimde hissediyorum. O acı geçmez o zaman ne olacak ki böyle yaa. Bulantı ayrı bir sorun bende aynı durumdayım yemek olayı bitti bende de😔 pişmanlık karamsarlık her şey var bende. Şuan en önemli olan senin dişinin ağrısı. Rabbim bir yol göstersin ağrını dindirsin inşallah canım🤲
Çok üzüldüm cnm ya. Ama benim tavsiyem kadın doğum doktorunla konuşman. Çünkü diğer doktorlar hamileler konusunda çok korkarlar, riske girmezler ama kadın doğumcu hafif bir antibiyotik verebilir. Ablam ağır idrar yolu iltihabı geçirmişti hamileyken. Doktoru 1aydan fazla antibiyotik kullandırmıştı. Çok şükür çocuğunda hiçbir sıkıntı olmadı.
Teşekkür ederim kızlar, bugün biraz daha iyi sanki en azından gece uyuyabildim, iyi çektirdi bana kaç gündür valla günahlarıma kefarettir insallah, geçmezse kadın doğuma gidicem aynen çok sağolun hepiniz 💕 Allah hiç birinize yasatmasin

Günaydın arkadaşlar 2 Kasım'da adet oldum adet bitimi ertesi günü tek ilişki birde yumurtlama günü tek ilişki oldu şuan sanki sağ tarafimda bir şişkinlik hissediyorum biraz koku duyarliligim var acaba gebelik varmıdır benimde iki kizim var 3 niyetlendim Rabbim herkesin gonlundekini verir inşallah gebe olupta benim gibi hisseden oldumu ...
Canım test yapsana kaç gün oldu ilişki olali

Canım daha 3 gün oldu çok erken çıkmaz🤭
Benim öyle olmuştu şişkinlik ve sızı olmuştu kasıklarım da ama daha baya erken benimde iki gündür sancım var biraz korkuyorum o yüzden eşim işi dolayısıyla bgün gidemiyoruz hastaneye inş yarın gideceğim duanızda unutmayın

X