Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bende Aralık'ta çocuk düşünüyorum. Otomatik hesaplayıcı banada kız diyor. Ama gaybı Allah'tan başka bilemez ya. Banada cevremdekiler demişti bu sefer çin takvimine göre yap diye ama ben sabredemiyorum😂
Ayy bence yine de takvime bakarak mi yapsann, benim bi yapmadigim o kalmisti 🙈 Tabi ki eglence Allah bilir ama insan a dan z ye herseyi yaptim demek istiyor 🙊

Bende Aralık'ta çocuk düşünüyorum. Otomatik hesaplayıcı banada kız diyor. Ama gaybı Allah'tan başka bilemez ya. Banada cevremdekiler demişti bu sefer çin takvimine göre yap diye ama ben sabredemiyorum😂
Gerçi böyle kesin denedigim gibi kalırım gibi konuştum Allah affetsin. Belki kalamam Allah bilir.

Ayy bence yine de takvime bakarak mi yapsann, benim bi yapmadigim o kalmisti 🙈 Tabi ki eglence Allah bilir ama insan a dan z ye herseyi yaptim demek istiyor 🙊
Allah'ın izniyle ben bir arkadaşın dediği gibi adetim bittiği gibi sayicam tekli günlerde birliktelik olacak. Mesela adetimin 9.gunu ve sağa donerek olacak.. artik Allah ne verirse baş göz üstüne.

Benimde Çin takvimi muamma ya i doğduğum ay sene şüphe var 😩çok istedim Çin takvimine göre oslun DİE ama yok olmadı çevremdeki herkeste Çin takvimi hep tuttu bi kadın doğum uzmanını dinlemiştim olma ihtimali yüksek o aylarda vücüdğn kabul edip etmemesi ile ilgili DİE

Benimde Çin takvimi muamma ya i doğduğum ay sene şüphe var 😩çok istedim Çin takvimine göre oslun DİE ama yok olmadı çevremdeki herkeste Çin takvimi hep tuttu bi kadın doğum uzmanını dinlemiştim olma ihtimali yüksek o aylarda vücüdğn kabul edip etmemesi ile ilgili DİE
Valla canım ben şimdi baktım en son kızım için tutuyor ama ondan önceki için tutmuyor. Oh rahatlama geldi😂

Yani gerçi dünyaya gelecek erkek kız sayısı da belli olacağı varsa oluyor yani hiç bir şey yapmadan ya kuzenime diyorum bir Fatiha bile okumadan oğlun oldu ben okumaktan dua etmekten dilim damağım kurudu😂😂😂

Yani gerçi dünyaya gelecek erkek kız sayısı da belli olacağı varsa oluyor yani hiç bir şey yapmadan ya kuzenime diyorum bir Fatiha bile okumadan oğlun oldu ben okumaktan dua etmekten dilim damağım kurudu😂😂😂
Öyle gercekten. Biz dua ediyoruz Rabb'im bize hayırlısını veriyor. Erkek kız farketmiyor gerçekten ama ben insanlara karşı istiyorum en çok. Acıyarak bakıyorlar bana resmen. olsada rahatlasam diyorum. Nasip artık

Allah'ın izniyle ben bir arkadaşın dediği gibi adetim bittiği gibi sayicam tekli günlerde birliktelik olacak. Mesela adetimin 9.gunu ve sağa donerek olacak.. artik Allah ne verirse baş göz üstüne.
Hakkinda hayirlisi olsun insallah Rabbim yazmistir

Benimde öyleydi o gece ve sonraki gece değerlendirdik feci bir kasık ağrısı çektim 1 hafta😥siz böyle deyinde yine hersey boş düşüncesinde boğuluyorum
Sağ kasık ağrım ilişkinin sabahından başladı 10gün kadar sürdü. Rabbim bilir neyin ne olacağını. Herşey nasip

Eşinizi bilmiyorum onun için söylemiyorum belki öyle değildir ama bu erkekler kızları varken hep bir daha bir daha çocuk isterler hiç dört beş çok demezler de iki tane oğulları olunca yeter artık çocuk istemiyorum derler bir tane de kızım olsun demezler hep annelerin isteği ile olur kız isteğiyle çocuk yapmak istisnalar kaideyi bozmaz ama durum bu malesef 😔
Yok eşim şaka yapıyor kızları onun göz bebeği ben önce hayal kırıklığı yaşadım o hiç üzülmedi. Ama elbette istiyordu da ben ondan daha çok istiyordum nasip değilmiş

Yok eşim şaka yapıyor kızları onun göz bebeği ben önce hayal kırıklığı yaşadım o hiç üzülmedi. Ama elbette istiyordu da ben ondan daha çok istiyordum nasip değilmiş
Benimde eşim kızlarını çok seviyor. Hep diyor nasibimiz böyleymiş diye. Şuan 6.yi ben istiyorum o istemiyor. Artık yeter diyor. Aslında baktığın zaman dünyanın gidişatı zaten pek İYİ değil. Bu dünyada bu kadar çocuga sahip çıkmak zor. Ne bileyim ya, bu içimizdeki hasrette bı ciksaydi.

X