Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar dünden beri dağılmış durumdayım Allahım affetsin ya resmen böyle eşşekten düşmüşe döndüm 3 nokta yüzde yüz kız dedi yüzüme karşı doktor o an sonrası yok yani kendimi nasıl kandırmışım nasıl inandırmışım Rabbimin verecegıne razıyım tabikide ama içim buruldu kalbim kırık gözüm sulu sulu ağlasam Rabbim gücenir tövbe haşa ... ama evlat tabikide sevicem kız diye hor göremem fakat çok inanmışım çook ...

Az önce yine yaptım 13:40 ta testim böyle çıktı 13.günü

Eklentiler

• AD357859-3E5B-4F8A-BF7E-364A05A759D9.png
    AD357859-3E5B-4F8A-BF7E-364A05A759D9.png
    735,9 KB · Görüntüleme: 72
  • 1910C494-44B8-483E-A5D9-770EF652A93C.jpeg
    1910C494-44B8-483E-A5D9-770EF652A93C.jpeg
    145,8 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar dünden beri dağılmış durumdayım Allahım affetsin ya resmen böyle eşşekten düşmüşe döndüm 3 nokta yüzde yüz kız dedi yüzüme karşı doktor o an sonrası yok yani kendimi nasıl kandırmışım nasıl inandırmışım Rabbimin verecegıne razıyım tabikide ama içim buruldu kalbim kırık gözüm sulu sulu ağlasam Rabbim gücenir tövbe haşa ... ama evlat tabikide sevicem kız diye hor göremem fakat çok inanmışım çook ...
Canım bebeğin kız bence de🌺
Duygularımızın esiri oluyoruz maalesef ki kızma kendine. Keşke bu kadar inandırmasaydın kendini o kötü olmuş ama şöyle düşün ki Rabbim her kulunun hakkında ne verirse emin ol en hayırlısını veriyor. Biz bazen ne kadar çok hayırlı görsekte inan ki bizim hayır gördüğümüz şeyler de şer çıkıyor sonra tüh keşke diye yakınıyoruz insanız çünkü. Ben inanıyorum ki senin de içine bir teslimiyet gelecek ve bebeğini çok çok seveceksin ve iyi ki diyeceksin 🤲🏻💕 biraz zaman geçsin sadece buna ihtiyacın var 😘

Seni çok iyi anlıyorum inan ki. Insan istese de istemesede içinde hep bi ümit oluyor erkek diye. Gerçekle patt diye yüzleşmek zor geldi eminim bende yaşadım. Burda ve bi çok yerde yaptıklarımdan tut,ultrason görüntüsü belirtiler ağrılar sancılar herkes erkek dedi. %100kiz benimde. Üzülmedim mi tabi ki üzüldüm ama kız olduğu için değil tüm bunları yapıp kendimi inandırıp kaptirdigim icin uzuldum. Çoğumuzda o beklenti var sonuçta neler yapıyoruz ediyoruz ama olmadı nasipte yok deyip tevekkül edicez. Sağlıkla doğsunlar insallah

[QUOTE="2kiz1anne, post: 65139933, member: 967894"
O kadar zor ki eşim ben tahmin edeyim erkek dedi doktor yüzümüze bakıp hayır yüzde yüz kız dedi eşim ve ben buruk gülümsemeyle kaldık tabikide bir evladımız var çok mutluyuz ama inanmışız öyle kandırmışız ki kendimizi ... 14+6daydık bakalım 16.haftada kontrolum var sağlıklı olsun diyelim ne diyelim...

[QUOTE="2kiz1anne, post: 65139933, member: 967894"
O kadar zor ki eşim ben tahmin edeyim erkek dedi doktor yüzümüze bakıp hayır yüzde yüz kız dedi eşim ve ben buruk gülümsemeyle kaldık tabikide bir evladımız var çok mutluyuz ama inanmışız öyle kandırmışız ki kendimizi ... 14+6daydık bakalım 16.haftada kontrolum var sağlıklı olsun diyelim ne diyelim...
Tabi ki hep hayırlısı olsun demedik mi, demekki hayırlısı buymuş ve yazılmış kaderimize. Aynı şeyleri bende yaşadım ve yaşıyorum, çok şükür sağlıklar çocuklarımız bundan ötesi yok. Bi kizin varmış işte kızına dost olur,sırdaş olur. Iki kız çok güzel emin ol ve sıkma tatlı canını,

3 nokta diyor beni deli ediyor 3 nokta var kız 16.haftada gidicem nokta falan istemiyorum görmek istşyorum Genital bölgesini incelesin banada göstersin

Burda bi arkadaşımız vardı ph 8lere çıkmıştı ovulasyonu günü güne diyeti ve eşe takviyeyi yapmıştı onun sonuç kız mı olmuştu?

Sen bütün yöntemleri atlamadan tek tek yaptın butun ugras ve özveriyle Rabbime teslimiz işte kul çabalar hayal kurar kader gülermiş bizimki o hesap ama senin bunca mücadeleni takdir ettim ben belki yapmadım bunları fazla ama dert ortağı olduk burda iyiki varsınız kızlar 🙏🏻 Yöntemlerde yalan oldu açıkcas gözümde...

Sen bütün yöntemleri atlamadan tek tek yaptın butun ugras ve özveriyle Rabbime teslimiz işte kul çabalar hayal kurar kader gülermiş bizimki o hesap ama senin bunca mücadeleni takdir ettim ben belki yapmadım bunları fazla ama dert ortağı olduk burda iyiki varsınız kızlar 🙏🏻 Yöntemlerde yalan oldu açıkcas gözümde...
Benim içinde herşey yalan oldu,, Rabbim böyle uygun görmüş 🙇‍♀️

eflatun88 eflatun88 evet herşeyi yaptım,
Diyet,ph, eşe takviye, yumurtlama,çatlama
Dualar hatimler
Olmadı 🤷‍♀️
Tam çatlama zamanınımı tutturamadınız acaba. Çatlamadan öncemi sonramı oldu. Bana adet gördüğünüz tarih ve tam bitiş tarihini yazar mısın. Yani tam bitip akıntının temiz olduğu tarih birde ilişki tarihi. Erkek bebek için takvime bakayım yutıyor mu

Tam çatlama zamanınımı tutturamadınız acaba. Çatlamadan öncemi sonramı oldu. Bana adet gördüğünüz tarih ve tam bitiş tarihini yazar mısın. Yani tam bitip akıntının temiz olduğu tarih birde ilişki tarihi. Erkek bebek için takvime bakayım yutıyor mu
Özelden yazayım simdi

Sizin cocuk var mı?? Erkek mi??

Tuttumu sizin yöntemler

X