Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar merhaba çatlama anına tam dikkat etmesem de ben de yumurtlamayı gördüğüm gün hamile kaldım. 12 haftalık olduk doktorum tahmin yapmıyor 16 dan önce ya. Anlayan varsa bir ultrason kağıdıma bakar mısınız bakalım teori bende tutacak mı

Eklentiler

• 72DA076D-B728-4DB6-98FB-79302D543888.jpeg
    72DA076D-B728-4DB6-98FB-79302D543888.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 108
Valla bilmiyorum aslında aklıma geldikçe heyecanlanıyorum ama sonra biraz daha bekleyeyim çok erken diyorum gün koşturmacasında unutuyorum 🙈 elimde de az test var o yüzden de sık sık yapmak istemedim 😂 ama şimdi seytan dürtüyor 🙈🙈
Bence de yap ne olacak ki ben bu kadar sabırlı olamam vallahi 🤭😄😄😄

Bence kadın önce yada erkek önce değil.Aslında kadının kuru olmaması gerekiyor. Kadın yumurtlama dönemi afedersiniz çok ıslak ve tam yumurtlamayı yakalarsa erkek olur diye düşünüyorum. Ama kimi yumurtlama döneminde ıslaklık az yada kuru olunuyor bu dönemde kız olur düsuncesindeyim. Tersi düşuncede yada tecrübesi olan varsa yazarsa sevinirim bilgilenmis oluruz

Bende öyle düşünüyorum ben yumurtlama dışında çok kuru oluyorum ama adet bitiminde de hemen ıslaklık oluyor yumurtaya denk gelmeden, sanırım adet bitimi hamile kalanlar bu yüzden erkek oluyor atılmayan yumurtaya denk geliyor ıslaklık oluyor.

Kızlar merhaba çatlama anına tam dikkat etmesem de ben de yumurtlamayı gördüğüm gün hamile kaldım. 12 haftalık olduk doktorum tahmin yapmıyor 16 dan önce ya. Anlayan varsa bir ultrason kağıdıma bakar mısınız bakalım teori bende tutacak mı

Kafa yapısı kız gibi inşaallah gönlündeki nasip olsun.🥰 İlk bebek mi?

Kızlar test yaptım sizi de bilgilendirmek istedim sonuçta burda bana çok yardım eden arkadaşlarımız oldu 😍 bana negatif gibi geldi ama bi kaç arkadasım gebelik var dedi baklım hayırlısıyla olsun inş henüz kanda çıkmaz sanırım

Eklentiler

• 982100C5-3910-4B76-AEDD-F207E8426480.jpeg
    982100C5-3910-4B76-AEDD-F207E8426480.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar test yaptım sizi de bilgilendirmek istedim sonuçta burda bana çok yardım eden arkadaşlarımız oldu 😍 bana negatif gibi geldi ama bi kaç arkadasım gebelik var dedi baklım hayırlısıyla olsun inş henüz kanda çıkmaz sanırım
Tebrik ederim canim en yakin zamanda kan ver. Kanda cikar mutlaka

Var bence cnm kanda çıkmayan teste hiç çıkmaz teste çıktığına göre kanda daha güzel cikar

Canım ilk bebeğim🥰hayırlısı olsun gönlümden erkek geçiyor ne yalan söyliyim burda ikra meyra diye bir arkadaş var nuba göre baktı erkek dedi netleşince haber veririm inşallah.

Nub daha kesin sonuçta doktorlarda ona göre tahmin yapıyorlar inşaallah gönlündeki nasip olsun sağlıkla.🥰

Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşaallah bebeğiniz ☺️

Canım tebrik ederim hayırlı olsun ve günlünün istediği olsun inşaAllah

X