Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bu ikisini simdi yaptim iki farkli isikta cektim

Eklentiler

• 20200829_001418.jpg
    20200829_001418.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 34
  • 20200829_001102_001.jpg
    20200829_001102_001.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 46
Bu ikisini simdi yaptim iki farkli isikta cektim
Canım bana sorarsan bu şekilde yapınca kafa karıştırıcı olur. Benim tavsiyem 2 farklı test ile yapacaksan aynı anda ikisini de yap 10 dkk da foto çek at ve aynı ışıkta olsun. Gün içinde farklı farklı testlerle yaparsan çok net olmayabilir sonuç çünkü her markanın farklı hassasiyeti var. Mesela şuan ki iki çekimde farklı çıkmış ışık çok yanıltıyor o yüzden hep sabit yerde çekmeye özen göster ki ultra piki ve ilk silinmeyi kaçırma 👌🏻

Kızlar gece lavaboya gittim iç çamaşırımda birşey yoktu ama peçetyele sildiğimde pembemsi çok az miktarda leke oldu. Şimdi baktım sıkıntı yok. Tekrar olmadı. Sağ kasık ağrım devam ediyor. Sabah doktora gideceğiz.

Canım bana sorarsan bu şekilde yapınca kafa karıştırıcı olur. Benim tavsiyem 2 farklı test ile yapacaksan aynı anda ikisini de yap 10 dkk da foto çek at ve aynı ışıkta olsun. Gün içinde farklı farklı testlerle yaparsan çok net olmayabilir sonuç çünkü her markanın farklı hassasiyeti var. Mesela şuan ki iki çekimde farklı çıkmış ışık çok yanıltıyor o yüzden hep sabit yerde çekmeye özen göster ki ultra piki ve ilk silinmeyi kaçırma 👌🏻
Tmm cnm tesekkirler aksam uyudum yapamdim 2 saat sonra yapcam daha dikkat ederim

X