Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar merhaba beni hatırlayan vardır çok şişiyorum hiç mutlu değilim hayattan soğudum filan yazmıştım bu hafta çalışmaya başladım daha kötü oldum doktora gittim ben iyi değilim diye bende önce idrar yolu mikrobu kapmışsın ondan dedi doktor geçmeyeyince tekrar başka doktora gittim dün kan ile değişik mikroplara filan bakıldı kediden mikrop kapışım hepsinin sebebi buymuş ve bebeğin DNA sını etkilemiş olabilirmiş bugün kan aldılar Ankara gitti doktor çok kötü şeyler şöyledi 😭Hepinizden dua bekliyorum inşallah sonuçlar temiz çıkar haftaya tedaviye başlayacağız

Kızlar benim yaklaşık 3 4 gündür sabah koyuyq yakın akşam silik çıkıyor. Bugün 16. Günüm normalde geçen ay 17 günü pik olmuştu. Hala pik göremedim. Gecikmesi normal mi. Hala deneme yqpamadım hiç. Soğan suyu içiyorum. İleri mi atacak acaba

Eklentiler

• IMG_20200826_223912.jpg
    IMG_20200826_223912.jpg
    163 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200826_103251.jpg
    IMG_20200826_103251.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar merhaba beni hatırlayan vardır çok şişiyorum hiç mutlu değilim hayattan soğudum filan yazmıştım bu hafta çalışmaya başladım daha kötü oldum doktora gittim ben iyi değilim diye bende önce idrar yolu mikrobu kapmışsın ondan dedi doktor geçmeyeyince tekrar başka doktora gittim dün kan ile değişik mikroplara filan bakıldı kediden mikrop kapışım hepsinin sebebi buymuş ve bebeğin DNA sını etkilemiş olabilirmiş bugün kan aldılar Ankara gitti doktor çok kötü şeyler şöyledi 😭Hepinizden dua bekliyorum inşallah sonuçlar temiz çıkar haftaya tedaviye başlayacağız
Geçmiş olsun. Toxoplazma mı 😥 kediniz mi var yoksa dışardan mı bulaştı. Benim de kedilerim var ama aşılı olunca risk düşük oluyor hatta yeşilliklerden de bulaşabiliyor

Dün pik gördüm kabum ettim ve bu sabah birliktelik oldu 8 yaşında bir kızım var birde oğlum olsun istiyorum sadece yumurtlama günü ve sağ tarafa dönüp yatmaya çalıştım hakkımızda hayırlısı zaten doğum ve ölüm allah katında herşey belli allah herkesin gönlüne göre versin hamile kalırsam yazarım

Geçmiş olsun. Toxoplazma mı 😥 kediniz mi var yoksa dışardan mı bulaştı. Benim de kedilerim var ama aşılı olunca risk düşük oluyor hatta yeşilliklerden de bulaşabiliyor
Kedimiz yok alerjim var zaten site içindekilerden bulaştı sanırsam doktor uzak dur demişti iki türlü hastalık bulaşmış biri bu biride kedi tırmalaması diye bir şey ilk üç ay çok tehlikeliymiş

3 saatte bir diye biliyorum canım. Kaç gündür koyuya yakındı benim de bir koyuluyor bir açılıyor 17. Günüm daha yok
Canım pazar gününden beri test yapıyorum buraya da attım testlerimi bi koyu bi açık hatta çoğu zaman kaçırdım diye düşündüm buradaki arkadaşlar sağolsun teste devam et dediler. Bu ay nedense testler çok dengesiz

Canım pazar gününden beri test yapıyorum buraya da attım testlerimi bi koyu bi açık hatta çoğu zaman kaçırdım diye düşündüm buradaki arkadaşlar sağolsun teste devam et dediler. Bu ay nedense testler çok dengesiz
Aynı benim de öyle yaklaşık 5 6 gündür bu da bugünkü testim inşallah ben de görürürüm 🙈

Eklentiler

• IMG_20200827_111457.jpg
    IMG_20200827_111457.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 54
Aynı benim de öyle yaklaşık 5 6 gündür bu da bugünkü testim inşallah ben de görürürüm 🙈
İnş canım dün benim de böyleydi akşamdan itibaren yapmadım az önce ilk defa yaptım Belki senin de yarın olur. Ben de pek bilgili değilim bu konuda buradaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla Allah emeklerimizi boşa cıkarmasın İnş

X