Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bu gün tek test yaptım ben de bi de gece yatarken yapmayı düşünüyorum. Sıvıya çok dikkat edemedim çünkü ama yarın olabilir gibi

Eklentiler

• 5F201C79-85AC-41D9-9D60-7BBB2E04E4FE.jpeg
    5F201C79-85AC-41D9-9D60-7BBB2E04E4FE.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar daha hanile kalmafan doktorada gitmicem hakikaten ya aklımı öle karıştırıyolarki,. Bugün belkide rizede devlet hastaneleri özeller 10 tane doktoru aradım yalandan koronadan dolayı gelemediğimi çnce telefonla sormak istediğimi söyleyip çatlayan yumurta ultrasyonda görwbilirmisiniz vaktırmaya gelsem diye sordum 5 6 tanesi gel tabiki görüyoruz dedi, grri kalanlarıı görünmez dedi hangisine inanıcaz şimdi,

Kızlar daha hanile kalmafan doktorada gitmicem hakikaten ya aklımı öle karıştırıyolarki,. Bugün belkide rizede devlet hastaneleri özeller 10 tane doktoru aradım yalandan koronadan dolayı gelemediğimi çnce telefonla sormak istediğimi söyleyip çatlayan yumurta ultrasyonda görwbilirmisiniz vaktırmaya gelsem diye sordum 5 6 tanesi gel tabiki görüyoruz dedi, grri kalanlarıı görünmez dedi hangisine inanıcaz şimdi,
Gorunmez diyene :işsiz:

Valla ilk bi doktora gittim erkek bebek için bişeyler yapmayı sorunca oda bana kız bebek yapmanın püf noktalarını biliyorsan sende bana söle diyen doktorları duydu bu kulaklar kuzum, o yüzden buraya daha çok güveniyorum 😂😂😂😂
Benim doktoruna kızıma hamileyken 2 kızı vardı diyordu o zamanlar annem kızımın cinsiyetini merek ediyordu oğlan istiyordu doktorda bilsem ben yapardım 2 kızım var demişti ama çoğunluk yumurtlama günü erkek

X