Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Rabbim kabul etsinn ya bende ekimde deneme yapıxam ekime kadar taşınmak işim bile var inşallah bitiririm ya daha 70 80 sayfa anca okumuşumdur, eşimde okuyo oda yapıcak inş
Amin. Biz elimizden geleni yapalım keşke dememek için. Rabbim nasip etsin gönlümüzdekini. Hepimiz bir birimize dua edelim mutlaka. Özellikle hamile arkadaşların dualarına talibim 💙 ALLAH biliyor ya burdaki geçmiş ve şu zamanki bütün aynı isteğe ve çabayı gösteren yazdıklarını okuduğum bütün kişilerin mutluluklarıyla mutlu oldum üzüntüleriylede üzuldüm dua ettim. Ne kadar sık yazmasamda kalbim duam sizinle🤲💙

Yumurtlama dönemi 3 kez deneme ile gebe kalmıştım kız olurmuş zaten böyle olunca ikincisini tek deneme ile planlayacagım inş😍
Canım sen yanlış hatırlamıyorsam pikken ve silindiğinde 3 defa deneme yapmıştın
Aslında bu şekilde oğlu olanlar da var
İnş bi dahakine daha sıkı takip edersin ve gönlündekine sağlıkla kavuşursun
İlk bebeğin kız olması gerçekten çok güzel bir şey

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 56
Canım sen yanlış hatırlamıyorsam pikken ve silindiğinde 3 defa deneme yapmıştın
Aslında bu şekilde oğlu olanlar da var
İnş bi dahakine daha sıkı takip edersin ve gönlündekine sağlıkla kavuşursun
İlk bebeğin kız olması gerçekten çok güzel bir şey
Evet pikken 2 silinince 1 deneme
Aynen dediğiniz gibi bazıları erkek oluyor kaderden öteye geçemiyoruz Allahım hayırlı evlat eylesin 🙏🏻 İkinci üçüncüye nasip etsin inşallah❤️

Merhaba bende 6haftalık vajinal ultrasonumu attım ramzi teorisine göre acaba nedir yorumlayabileniniz var mı acaba teşekkürler kızlar

Eklentiler

• 476684DD-5B4E-4C10-9113-BC05AD04DAC6.jpeg
    476684DD-5B4E-4C10-9113-BC05AD04DAC6.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 71
Valla ben de öyle nasip diye düşünmeye başladım zaten diyet falan yapmıyoruz biz sadece yumurtlama gününü denicez bakalım. Benim kızım da geç döllenme olmuş hatta sağlık ocağındaki dr geç döllenme büyük ihtimal kızı olur demişti. Ben tabi bilmiyorum hiç bişey gerçi hala çok biliyorum sayılmaz ama bi ablam var yumurtlama günü ilişki ile oğlu oldu sonra da kızı yaptı ve diyet falan yapmamış demedi öyle bişey hatta süt ve süt ürünlerine bayılırlar
Geç döllenme olunca yumurtlama dan sonraki günler mi olmuş oluyor?

Geç döllenme olunca yumurtlama dan sonraki günler mi olmuş oluyor?
Valla tam bilmiyorum ben de ama benim kızım adet sonrası sık ilişki ile oldu. Şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla yumurtlama gününe gelmeden olan ilişki tutmuş diyorum kendimce sanırım o geç döllenmeyi dr anlıyor

Kızlar dünden beri tekrar yapmamıştım ama huzursuz oldum ya kacırıverirsem diye 😂 sanki hemen koyulaşacak gibi 😂😂 daha var sanırım

Eklentiler

• 7D576FF5-6487-4C8C-9060-0771D5AEF4EC.jpeg
    7D576FF5-6487-4C8C-9060-0771D5AEF4EC.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 46
X