Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
evet çok oluyor kimyasal
olabilir de olmayabilir de gebelik testi yaptin mi silik çıkıyor asla koyulaşmiyor mesela
kan testinde de değer düşüyor malesef
Test yapmıştım ama hep negatifti kan testinden de öyle
Dün hafif pembemsi bir akıntı gördüm bununla beraber aşırı bir bel ağrısı ve bacaklarda kramp oluştu
Sabahleyinde bir ağrıyla uyandım wc ye koştum baktım yoğun bir kanama yani hiç bir adetimde böyle bir ağrı ve kanama görmemiştim

Kızlar beni hatırladınız mi yumurtlamadan 3 gün sonra tek iliski olmustu, çok umutlu değilim beklentim yok geç olduğu icin yine de arada bir acaba olmuşumdur diye aklıma düşüyor..

Bu arada hiçbir belirtim yok normalde pkolojik belirti falan olmustu bir önceki dememde tutmamıştı var sanarken suan beklemiyorum çok umudum yok düye mi anlamadım ne regl ne hamilelik belirtisi hiçbirsey yok

Kızlar göğüs altımdaki boşlukta bir acı gibi gerilme gibi şeyler hissediyorum. Nefes alırken yatakta sağa sola dönerken özellikle. Bu sabah farkettim geçer mi diyorum ama geçmiyor. Acep ne ola ki

Çocuk bırakmadığı sürece emzir tabi kendi beslenmene çok özen gösterirsen hiçbir sıkıntı olmaz. Insanlara bakma canım çevredekiler hep konuşur.
Aynen oyle konuşur cevredikiler bende takmadim çevredikileri ama insanin gucu yetmiyo ya bide ben yemek yiyemiyodum halada yiyemiyom gerci 3 kisilik vitamin almam gerekti kalsiyum eksilikgi falan iyice yoegun dusuyodum bide o emerken icim daraliyodu mwcbur biraktirdim yoksa ben dogumdan sonrada vermeyi dusunuyordum beraber emsinler die

Aynen oyle konuşur cevredikiler bende takmadim çevredikileri ama insanin gucu yetmiyo ya bide ben yemek yiyemiyodum halada yiyemiyom gerci 3 kisilik vitamin almam gerekti kalsiyum eksilikgi falan iyice yoegun dusuyodum bide o emerken icim daraliyodu mwcbur biraktirdim yoksa ben dogumdan sonrada vermeyi dusunuyordum beraber emsinler die
Kendi sağlığını etkiliyorsa tabiiki bıraktırmak en mantıklısı👍

Çocuk bırakmadığı sürece emzir tabi kendi beslenmene çok özen gösterirsen hiçbir sıkıntı olmaz. Insanlara bakma canım çevredekiler hep konuşur.
Ya iste çook taktım kafaya. Şuan 11 ayina gircek yasina az kaldi. Emzirirsen gec yürür yada yürüyemez gelişimi geriler falan dediklerinde canm çok sıkılıyor .kime inanacağımı sasirdmya

Yavastan malum gun geliyo dune gore bi tik daha koyu

Eklentiler

• 20200822_101854_013_01.jpg
    20200822_101854_013_01.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 52
X